VIDEO Jucătorii Stelei sunt amenințați cu înrolarea în armată! Pot pleca de urgență

VIDEO Corona Brașov - Dab.Docler 1-3. Maghiarii sunt lideri în Liga MOL

hsc miercurea ciuc

Prima victorie pentru HSC Miercurea Ciuc în acest sezon al Ligii Mol

captura hochei

26.09.2014, 22:46
  • Fotbal, Liga 1: Astra - Dinamo (sâmbătă, 19:45, Digi Sport 1) şi Iaşi - Viitorul (sâmbătă, 19:45, Digi Sport 2)

• Tenis: WTA Dubai, Digi Sport 2: Daria Kasatkina - Garbine Muguruza (15:00) și Elina Svitolina - Angelique Kerber (nu înainte de 17:00)

Hocheiștii de la Corona Brașov nu se regăsesc în acest început de sezon, după ce au ajuns la trei înfrângeri în patru meciuri din Liga MOL.

ÎN DIRECT la Digi Sport 3, partida cu Dab Docler a început bine pentru formația ardeleană. Csanad Fodor a deschis scorul în minutul 9 pentru Corona.

Maghiarii, câștigătorii sezonului regulat în ediția precedentă, au egalat înainte de intrarea în prima pauză - Szapanos a marcat, chiar dacă echipa sa era în inferioritate numerică.

Oaspeții au mai înscris o dată în minutul 38, iar ultimul gol al meciului a venit cu 7 secunde înaintea finalului.

Meciul s-a terminat cu scorul de 3-1 pentru Dab Docler, care a repetat astfel succesul de pe teren propriu, din urmă cu o săptămână, obținut în fața Coronei.

Formația maghiară este lider fără înfrângere în competiție, în timp ce brașovenii se află pe locul 4, cu 5 puncte.

Site-ul Ministerului Justiţiei, care a picat încă de aseară, nu funcţionează nici acum. Între timp...

Video Corona Braşov - HK Belgrad 6-2. Recital ofensiv al gazdelor în a doua perioadă

corona brasov hochei caputra

Sediul PSD Cluj, atacat cu cocktailuri Molotov. Ce au găsit, azi dimineață, reprezentanţii partidului în fața intrării

Video Corona Brașov - SC Miercurea Ciuc 4-2. Gol de generic marcat de Nagy

captura hochei1

VIDEO Dunărea Galați - Steaua 1-3. Revanșa roș-albaștrilor, în finala Ligii Naționale