captura hochei corona

VIDEO Miskolc - Corona Brașov 3-2. Ardelenii, înfrângere dramatică în prelungiri

VIDEO Corona Braşov - Dunărea Galaţi 6-1. Braşovenii, la prima victorie în semifinalele campionatului

hochei corona

VIDEO ASC Corona Brașov - CSM Dunărea Galați 6-1. Meciul decisiv pentru finală, ÎN DIRECT la Digi Sport

11.03.2015, 00:27

Corona Braşov a învins-o cu 6-1 pe Dunărea Galaţi, în meciul trei din semifinala campionatului naţional de hochei.

Campionii au obţinut prima victorie din semifinale abia în meciul trei al seriei.

În seria care se joacă după sistemul cel mai bun din cinci partide, Corona s-a impus cu 6-1 în primul meci disputat pe propria arenă.

Braşovenii, care au obţinut primul titlu din istorie chiar sezonul trecut, pot face 2-2 la general tot acasă, în direct la Digi Sport 3, miercuri, de la ora 18:30.

GAFĂ uriașă a Vioricăi Dăncilă: „Avem un interviu absolut ridicol”

Gafă a europarlamentarului Viorica Dancilă, propusă de PSD pentru funcţia de premier.

Suarez: ”Am plâns când Barcelona mi-a spus că mă vrea chiar dacă îl mușcasem pe Chiellini”

suarez-pique

O fotografie surprinsă la -60 de grade Celsius a devenit virală

Video Faza zilei în Premier League: un fotbalist a greşit ziua meciului. ”Frate, jucăm mâine”

48228F9400000578-5268123-image-a-12_1515944431708

Federer zice că are șanse mici la AO: ”La 36 de ani nu mai pot fi considerat favorit”