corona brasov hochei

VIDEO Victorie în prelungiri pentru Corona Braşov, în Liga MOL: 2-1 cu Debreceni

VIDEO Corona Braşov - HSC Csikszereda 5-0. Mihaly a marcat de patru ori

captura hochei corona-1

VIDEO Dab Docler-Corona Brașov 2-5. Pisarenko a reușit trei pase decisive

captura hochei corona

03.11.2014, 23:44

Corona Braşov este neînvinsă în Liga Naţională de hochei. Ardelenii s-au impus cu 5-0 în faţa rivalei Hochei Sport Club Czikszereda. Arpad Mihaly a fost eroul braşovenilor, cu patru goluri.

În direct la Digi Sport, Corona Braşov a reuşit o nouă victorie în Liga Naţională. Jucătorii antrenaţi de Jerry Andersson s-au impus clar împotriva lui Hochei Sport Club Csikszereda. Arpad Mihaly a făcut diferenţa în startul partidei de la Braşov, când a marcat toate cele trei goluri ale gazdelor din prima repriză.

Csanad Fodor a mărit avantajul Coronei în actul secund, iar eroul braşovenilor, Arpad Mihaly, şi-a desăvârşit evoluţia cu încă o reuşită. Scor final 5-0 pentru gazde, care au patru victorii în tot atâtea meciuri în Liga Naţională, în timp ce pentru ciucani a fost a doua înfrângere a sezonului.

GAFĂ uriașă a Vioricăi Dăncilă: „Avem un interviu absolut ridicol”

Gafă a europarlamentarului Viorica Dancilă, propusă de PSD pentru funcţia de premier.

Video Corona Braşov - HK Belgrad 6-2. Recital ofensiv al gazdelor în a doua perioadă

corona brasov hochei caputra

O fotografie surprinsă la -60 de grade Celsius a devenit virală

VIDEO Dunărea Galați - Steaua 1-3. Revanșa roș-albaștrilor, în finala Ligii Naționale

captura hochei finala

VIDEO Doi jucători s-au luat la bătaie pe gheață! Reacție de senzație a arbitrilor și a celorlați hocheiști