FOTBAL: FC BOTOSANI - DINAMO BIUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OUT (23.04.2024)
Foto Rana groaznică a lui Romario Benzar. Imaginea din interior vă poate afecta emoțional
Video&Foto Jucătorii lui FC Botoșani ”au plătit greu” victoria cu Dinamo. Ce ”cadouri” au primit din partea rivalilor
Fotbalistul de la FCSB care e ”net peste Rrahmani”

• 90+1 | Goluri
    GOOOOOOL CONCORDIA!!!!! GOOOOOOL PURECE!!!! Mijlocaşul gazdelor driblează scurt în careu şi şutează fără nicio şansă pentru Pleşca.
  • 85 | Schimbări
    Dimitrov intră în locul lui Hadnagy.
  • 81 | Goluri
    GOOOOOOL CONCORDIA!!!! GOOOOOL RĂDUCANU!!!! Gazdele s-au desprind după un contraatac în care Lazăr i-a pasat perfect lui Răducanu în faţa porţii şi acesta a înscris fără probleme.
  • 80 | Schimbări
    Grădinaru intră în locul lui Serediuc.
  • 75 | OcaziiConcordia
    Bucurică ratează şi el desprinderea: şutează din unghi de la 8 metri, dar Pleşca respinge din nou.
  • 67 | OcaziiConcordia
    Purece primeşte o minge la 14 metri, în poziţie centrală, şutează în forţă, dar Pleşca respinge.
  • 67 | Schimbări
    Răducanu intră în locul lui Pena.
  • 59 | Cartonaşe Roşii
    Costin este eliminat după un fault făcut în postură de ultim apărător.
  • 56 | OcaziiConcordia
    Roşu primeşte o minge la limita careului şi şutează puternic la colţul scurt, dar Matache e la post şi respinge în corner.
  • 52 | Schimbări
    Raul Costin intră în locul lui Miron. Fundaşul oaspeţilor s-a accidentat şi a acuzat dureri la spate, după un duel cu Pena şi a avut nevoie de intervenţia ambulanţei pentru a fi transportat de pe gazon.
    A început actul secund.
    Roşu intră în locul lui Neziri.
    Pană intră în locul lui Cristescu.
    S-a terminat prima repriză.
  • 33 | Cartonaşe Galbene
    Giugiu vede primul cartonaș galben al partidei pentru un fault la mijlocul terenul
  • 26 | Ocazii
    Prima oportunitate importantă de a marca pentru oaspeți. Ivanovici a trimis o centrare din flancul stâng și Bordeianu a reluat din prima către colțul lung, dar balonul a trecut pe lângă bara porții lui Matache
  • 10 | Faze meci
    Popovici șutează din interiorul careului către colțul scurt dar mingea nu prinde cadrul porții
  • 1 | Goluri
    GOOOOOL CONCORDIA! Început excelent de partidă pentru gazde care deschid scorul în primele 20 de secunde. Cristescu a trimis cu capul către colțul lung o minge venită dintr-o centrare de pe partea dreapta a ofensivei ilfovene
Leo GrozavuFC Botoșani

VIDEO Chiajna-Botoșani 3-0. Ilfovenii s-au calificat în sferturile Cupei Ligii! Gol în secunda 16

La primul meci de la instalarea lui Cornel Ţălnar, Concordia Chiajna a reuşit cel mai rapid gol al sezonului - în secunda 16, Marian Cristescu a deschis scorul împotriva celor de la FC Botoşani.

Imediat dupa pauză, Miron de la oaspeţi a fost scos cu ambulanţa de pe teren: s-a lovit la spate într-un duel cu Pleşca. Moldovenii au replicat târziu, cu şutul lui Roşu scos de portarul advers. Intrat pe teren de 7 minute, Raul Costin a fost eliminat direct de arbitrul Mladinovici. A comis fault din postură de ultim apărător la Vali Lazăr.

Mijlocaşul împrumutat de la Dinamo şi-a mai ajutat încă o dată echipa cu 10 minute înainte de final - i-a pasat decisiv puştiului Robert Răducanu, care a marcat primul gol la seniori la 4 zile după ce a împlinit 19 ani.

S-a terminat Concordia - FC Botoşani 3-0 după golul căpitanului Purece din prelungiri şi Chiajna s-a calificat în sferturile Cupei Ligii.

Exclusiv ”Transferul” nemaiîntâlnit pregătit de...

gigi becali

Exclusiv Gigi Becali i-a decis soarta lui Ștefan...

Gigi Becali

Florinel Coman a făcut anunțul așteptat...

FCSB v FC Nordsjaelland - UEFA Europa Conference League, Bucharest, Romania - 10 Aug 2023

Video Sepsi - FCSB 2-2. Gafa lui Ștefan...

MEDIA: Liga Digi Sport, 14:45, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL:OTELUL GALATI-DINAMO BUCURESTI, PLAY OUT SUPERLIGA SUPERBET (8.04.2024)

FOTBAL: UTA - Oțelul, 16:45, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• Alexandru Marian Musi reactioneaza in meciul de fotbal dintre Petrolul Ploiesti si FC Botosani, din cadrul Superligii Su

FOTBAL: Hermannstadt - Petrolul, 19:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL: SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE - UNIVERSITATEA CRAIOVA, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OFF (21.04.2024)

FOTBAL: Universitatea Craiova - CFR Cluj, 21:45, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL: Brighton - Manchester City, 22:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

MEDIA: Fotbal Club, 23:45, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

Foto A venit reacția soțului, după ce o jurnalistă celebră s-ar fi sărutat cu alt bărbat în fața a 20.000 de oameni

48

”Va juca în Liga Campionilor”. Gigi Becali a făcut anunțul și trebuie să scoată aproape 500.000 € din buzunar