Rugby

Rezultate / Clasamente

Spania - România 22-10. "Stejarii", doar cu şanse teoretice de a se mai califica la Mondiale

rugby-romania-germania-199

Peste 60.000 de oameni la Italia-Anglia! Rezultatele din Turneul celor Şase Naţiuni la Rugby

Turneul celor Sase Natiuni

Un rugbist de top al Australiei, arestat pentru posesie de droguri

karmichael hunt

romania - tonga

Video Italia - Africa de Sud 6-35. Victorie clară, pentru o revanșă venită după un an

africa de sud - italia rugby

Naționala de rugby a României e pe locul 14 în lume! "Stejarii" pot depăși Italia

Tenis: Mona Barthel și Viktoria Kuzmova, în semifinalele de la Budapesta

JO 2018: Norvegia se menține pe primul loc în clasamentul pe medalii la PyeongChang

Ştiri

Foto O majoretă nord-coreeană i-a aplaudat pe americani. Ce s-a întâmplat în următoarea secundă

Coreea de Nord 1

LAZIO - FCSB 5-1. Prea mici pentru fotbalul adevărat! Umilinţă totală pe Olimpico

Lazio-FCSB Nedelcu gafa gol

Video Exclusiv "Gigi, nu te recunosc!" Ce a spus Ilie Dumitrescu în direct la TV, după ce Becali a închis telefonul

becali ilie dumitrescu

Ţiriac i-a negociat Simonei contractul cu Nike. Miliardarul i-a adus o avere lui Halep

Simona Halep Ion Tiriac

Video Exclusiv "Gigi, nu te recunosc!" Ce a spus Ilie...

Video CS U Craiova - ACS Poli Timişoara 1-1...

FOTBAL:CS UNIVERSITATEA CRAIOVA-ACS POLITEHNICA TIMISOARA, LIGA 1 BETANO (23.02.2018)

Video&Foto Gardoș va purta numărul 24 la Craiova...

rugby

Video Trei jucători din naţionala de rugby în 13 a Scoţiei, excluşi de la CM. "Erau prea beţi pentru a se urca în avion"

scotiua rugby

Video Incidente între fanii stelişti şi cei dinamovişti la rugby. 20 de persoane au fost reţinute

scandal rugby

Video Harlequins - La Rochelle 27-34. Rezultatele primei etape din cupele europene

harlequins rochelle rugby
Live video & text

CS U Craiova - ACS Poli Timişoara 1-1. Goluri superbe, o bară, dar și un posibil ”roșu”. Show în Bănie!

Captura 2-1

Viitorul - Botoșani 2-1. Gol de excepție marcat în prelungiri. Ianis Hagi a făcut spectacol

gol teixeira

Dinamo - FCSB 2-2. Roş-albaştrii au revenit în ultimele 10 minute şi au egalat în prelungiri

Iasi bucurie

ACS Poli Timişoara - CSM Poli Iaşi 1-2. Echipa lui Stoican visează la play-off

craiova deschdiere

FC Voluntari - CS U Craiova 0-1. Victorie cu scandal pentru olteni. Final tensionat

juventus gaz

Gaz Metan - Juventus 0-0. Al 12-lea meci fără victorie pentru medieșeni și retrogradarea e aproape

concordia dinamo

Chiajna - Dinamo 3-4. "Câinii" sunt pe loc de play-off după un meci nebun. 7 goluri în repriza a doua

FOTBAL:CSM IASI-FC BOTOSANI, LIGA 1 BETANO (12.02.2018)

CSM Poli Iaşi - FC Botoşani 1-0. Ieșenii au marcat prin Cristea și au mai avut o bară pe final

Bucurie Craiova

CS U Craiova - Sepsi 1-0. Oltenii se impun după golul superb al lui Gustavo, din lovitură liberă

barca

Barcelona - Getafe 0-0. Catalanii, care au avut și un gol anulat, au fost ținuți în șah pe teren propriu