halep vesela

Simona e în top și la bani! Cât a câștigat Halep în 2017. E peste Wozniacki sau Stephens

Video Tsonga a ratat șansa de a juca la Turneul Campionilor. Francezul, eliminat în turul doi la Paris

halep caro

Scenariul prin care Halep putea pierde locul 1 mondial la sfârşitul anului în faţa lui Wozniacki

tsonga

01.11.2017, 23:01
  • La Liga, etapa 24: Betis - Real (azi, 21:45, Digi Sport 2)
  • Liga 1, etapa a 25-a: Dinamo - FCSB (azi, ora 20:45, Digi Sport 1)

Jo Wilfried Tsonga a fost eliminat în turul doi al Masters-ului de la Paris. Francezul a ratat astfel şansa de a se califica la Turneul Campionilor, competiție care va fi transmisă ÎN DIRECT de Digi Sport.

Jo Wilfried Tsonga a ratat şansa de a prinde unul dintre biletele pentru Turneul Campionilor, care va fi din 12 noiembrie ÎN DIRECT la Digi Sport! Compatriotul său Julien Benneteau, locul 83 mondial, i-a spulberat şansele de a merge la Londra.

Tsonga a fost învins în turul doi al Masters-ului de la Paris, după ce a condus cu 6-2, 4-2. Benneteau a revenit şi şi-a adjudecat setul secund la tie-break, iar în decisiv a mai cedat doar două game-uri.

Lucas Pouille a debutat perfect la Paris. Francezul, cap de serie numărul 17, s-a impus în două seturi, 6-3, 6-4, în faţa lui Feliciano Lopez şi rămâne în cursa pentru calificarea la Turneul Campionilor.

Grigor Dimitrov, al 6 lea favorit al competiţiei, nu a avut emoţii în meciul cu Richard Gasquet. Deja calificat la Londra, bulgarul s-a impus cu un dublu 6-4 şi îl va întâlni pentru un loc în sferturi pe John Isner, favorit numărul 9.

Datoriile lanțului de restaurante pe care îl deține depășesc 71 de milioane de lire sterline.

Nadal, calificare facilă în optimi la Australian Open! Rezultatele de vineri

2018 Australian Open - Day 5

Elena Udrea: „Am gemeni. Deci, dacă tot e băiat, să fie doi”

Video Verdasco, revelaţia optimilor la Paris. Turneul din Franța e transmis ÎN DIRECT de Digi Sport