Tenis

Citește totul despre tenis și jucătorii sportului alb. Află rezultate din tenis, vezi cum arată clasamentele WTA și ATP după turnee importante pe zgură sau iarbă, dar și noutăți despre jucători și premii. Fii la curent cu rezultatele din tenis, află când joacă Simona Halep, dar și alți tenismani români.

Sorana, după accederea în sferturi, la Madrid: "Putea să fie şi tsunami, mă bucur că am câştigat"

sorana

Video Victorii cu emoţii pentru favoriţi! Djokovic, Nishikori și Nadal au mers mai departe

collage tenis

Turneu perfect pentru Sorana! Cîrstea e în sferturi, la Madrid. Set decisiv remarcabil

sorana cirstea-1

Oboseala şi-a spus cuvântul! Begu s-a oprit în optimile de la Madrid

begu

Video Halep: "Nu i-am urat baftă lui Bouchard, nu vorbim". Ce a spus despre conflictul Genie-Sharapova

bouchard halep

Video Simona Halep, în sferturi la Madrid, după o victorie mare în fața lui Stosur!

FOTBAL: Corvinul Hunedoara - Mioveni, ora 12:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL:FC VOLUNTARI-CSM POLITEHNICA IASI, LIGA 1 CASA PARIURILOR (7.11.2020)

FOTBAL: Politehnica Iași - Voluntari, ora 15:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL: FCU 1948 CRAIOVA FOTBAL CLUB SA - SC DINAMO 1948 SA, SUPERLIGA SUPERBET (02.02.2024)

FOTBAL: FCU 1948 Craiova - Dinamo, ora 17:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL:FCSB-RAPID BUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET (5.11.2023)

FOTBAL: FCSB - Rapid, ora 20:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

A murit la doar 17 ani: ”Boala a răpus-o în 24 de ore”. Două zile de doliu

Screenshot 2024-04-18 at 16.51.31-modified

Ilie Năstase a văzut "bijuteria" de 2,8 milioane € a lui Ion Țiriac și a făcut gluma zilei

Tennis - ATP/WTA World Tour 2017 Mutua Madrid Open 2017 Day Seven La Caja Magica, Madrid, Spain - 12 May 2017

Foto Recunoști personajul? Acum nouă ani era un copil și sărbătorea titlul cu Gigi Becali la Iași, acum e titular la FCSB

WhatsApp Image 2024-04-18 at 15.44.47

Zinedine Zidane a bătut palma cu un club uriaș. Încă lipsește semnătura

EXCLUSIVE: Zinédine Zidane With His Wife Veronique Shopping At A Home Furnishings Boutique In Milan - 17 Apr 2024

Exclusiv Florin Prunea a văzut imaginile cu...

Video Cristi Manea și-a anunțat plecarea de...

FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-CFR CLUJ, SUPERLIGA SUPERBET (11.02.2023)

Întrebarea care l-a făcut pe Mircea...

lucescu

Video Exclusiv Cum a numit-o Marcel Răducanu pe FCSB...

Screenshot 2024-04-18 at 20.00.17

Știri

Video Patru spanioli eliminați de la Madrid! Turneul este la Digi Sport

Busta tenis

Video Begu și Halep, în sferturile probei de dublu de la Madrid! Revenire de la 1-5 în setul secund

Halep Begu

Video Copil, comparat de Murray cu Isner și Karlovic! "Este un jucător foarte bun"

copil madrid

Video Exclusiv Halep, după revenirea fantastică în fața lui Vinci: ”Nu m-am gândit foarte mult că voi pierde”

halep madrid open

Video Faza zilei la Madrid, oferită de Copil în meciul cu Murray. L-a lovit cu mingea în cap pe legendarul Santana

Santana Madrid

Video Madrid, tărâm românesc. Irina Begu s-a calificat şi ea în optimi

irina begu

Video Ferrer, în turul 2 la Madrid! Monfils e OUT

Monfils Madrid

Nadal are otită, dar va juca la Madrid: "E prima oară când mi se întâmplă"

Nadal Madrid

Video Explicaţia gestului emoţionant al lui Copil, de la finalul meciului cu Garcia Lopez. Românul intră în Top 100 mondial

Copil, în lacrimi înaintea duelului cu liderul mondial. Victorii la dublu pentru Halep, Begu şi Niculescu

colaj tenis-1

Simona Halep şi-a analizat viitoarea adversară de la Madrid. S-a anunțat ora meciului

halep-3

Halep e la cea mai slabă clasare din februarie 2014 încoace. Begu, Cîrstea și Niculescu au coborât și ele

halep-4

Halep se pregătește de un meci la dublu cu Begu, după victoria de la simplu: ”Îmi face plăcere să joc cu ea”

halep madrid-2

Sorana Cîrstea le urmează pe Halep și Begu în turul al doilea de la Madrid Open

sorana teren madrid

Video Monica Niculescu - Caroline Wozniacki 5-7, 7-6, 4-6. Daneza s-a impus, cu mari emoții, în turneul de la Madrid

monica niculescu

Video Anastasia Pavlyuchenkova, la al doilea titlu WTA din 2017

pavlyuchenkova-1

Video Irina Begu, în turul al doilea de la Madrid Open, după ce a învins-o pe campioana de la Indian Wells

irina begu

Video Simona Halep, în turul al doilea de la Madrid Open, după cea mai clară victorie a anului!

halep madrid-1

Recţia lui Ilie Năstase după interdicţia primită la Roland Garros! "S-a răspândit o informaţie greşită"

nastase

Mona Barthel, campioană la Praga. A învins-o pe viitoarea adversară a Simonei Halep

barthel praga

WTA o vede pe Halep printre favoritele de la Madrid

halep madrid

Video Schiavone, în finala turneului de la Rabat, contra rusoaicei Pavlyuchenkova