Tenis

Citește totul despre tenis și jucătorii sportului alb. Află rezultate din tenis, vezi cum arată clasamentele WTA și ATP după turnee importante pe zgură sau iarbă, dar și noutăți despre jucători și premii. Fii la curent cu rezultatele din tenis, află când joacă Simona Halep, dar și alți tenismani români.

Decizie surprinzătoare a lui Djokovic. Fostul lider mondial și-a concediat tot staff-ul tehnic

djokovic vajda

Simona Halep și-a aflat adversara din turul inaugural de la Madrid. Turneul va fi ÎN DIRECT la Digi Sport

halep

Dorința Simonei Halep după câștigarea turneului demonstrativ de la Madrid

halep nastase

Video Halep a câştigat demonstrativul de la Madrid. Le-a învins pe Konta, Puig şi Kuznetsova

FOTBAL: Corvinul Hunedoara - Mioveni, ora 12:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL:FC VOLUNTARI-CSM POLITEHNICA IASI, LIGA 1 CASA PARIURILOR (7.11.2020)

FOTBAL: Politehnica Iași - Voluntari, ora 15:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL: FCU 1948 CRAIOVA FOTBAL CLUB SA - SC DINAMO 1948 SA, SUPERLIGA SUPERBET (02.02.2024)

FOTBAL: FCU 1948 Craiova - Dinamo, ora 17:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL:FCSB-RAPID BUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET (5.11.2023)

FOTBAL: FCSB - Rapid, ora 20:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

A murit la doar 17 ani: ”Boala a răpus-o în 24 de ore”. Două zile de doliu

Screenshot 2024-04-18 at 16.51.31-modified

Foto Recunoști personajul? Acum nouă ani era un copil și sărbătorea titlul cu Gigi Becali la Iași, acum e titular la FCSB

WhatsApp Image 2024-04-18 at 15.44.47

"Am intrat în biroul lui Ancelotti și a început să plângă!" Transferul care i-a "rupt" sufletul italianului

profimedia-0861141500

Exclusiv Florin Prunea a văzut imaginile cu Ștefan Târnovanu și a reacționat: ”Să vezi ce-i rup eu urechile”

Exclusiv Florin Prunea a văzut imaginile cu...

Video Cristi Manea și-a anunțat plecarea de...

FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-CFR CLUJ, SUPERLIGA SUPERBET (11.02.2023)

Întrebarea care l-a făcut pe Mircea...

lucescu

Video Exclusiv Cum a numit-o Marcel Răducanu pe FCSB...

wozniacki

Video Irina Begu, eliminată în primul tur de la Rabat, după ce a câștigat doar patru game-uri în fața Tatjanei Maria

begu rabat

Halep mai participă la un turneu înainte de Madrid. În loc de game-uri și seturi vor fi doar 10 puncte

simona halep

williams

Video Surpriză imensă la turneul WTA de la Praga. Principala favorită a fost eliminată la debut

colaj tenis

Video Schiavone a produs surpriza la turneul de la Rabat. Prestație solidă pentru Makarova

makarova schia

Video Simona Halep, din nou pe locul 4 în lume! ”Cine se aștepta la o finală între mine și Sharapova nu știe tenis”

simona halep-6

Video Nadal, regele Barcelonei. După o finală perfectă, Rafa a câștigat pentru a 10-a oară trofeul

nadal barcelona-1

Video Svitolina a câștigat turneul de la Istanbul. Al treilea trofeu din 2017 pentru ucraineancă

svitolina-1

Video Laura Siegemund a triumfat chiar la ea acasă, la Stuttgart, după finala cu Mladenovic

laura siegemund stuttgart

Mergea și Qureshi, campioni la Barcelona. Al doilea titlu din seria 500 pentru român

mergea qureshi

Mergea, finalist la Barcelona, după ce a obținut prima victorie în fața lui Tecău

mergea-4

Video Begu s-a oprit în semifinale la Istanbul! A câștigat doar două game-uri cu Mertens

begu istanbul

Video Sharapova a ratat dramatic finala în primul turneu pe care l-a jucat după expirarea suspendării