Tenis

Citește totul despre tenis și jucătorii sportului alb. Află rezultate din tenis, vezi cum arată clasamentele WTA și ATP după turnee importante pe zgură sau iarbă, dar și noutăți despre jucători și premii. Fii la curent cu rezultatele din tenis, află când joacă Simona Halep, dar și alți tenismani români.

Del Potro, cadou de neuitat pentru Maradona: "Vei primi ceea ce-ţi doreşti"

maradona-1

Premieră istorică pentru Argentina, la a 5-a încercare! A câștigat Cupa Davis, în dauna Croației

argentina cupa davis

Simona Halep, cea mai rapidă jucătoare din lume! Djokovic e vitezistul circuitului masculin

halep-4

Video Maradona, fanul nr. 1 al Argentinei, la Zagreb. ”D10s” a făcut circ la finala Cupei Davis

FOTBAL: Hermannstadt - FC Botoșani, ora 17:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL:FARUL CONSTANTA-CFR CLUJ, SUPERLIGA SUPERBET (2.03.2024)

FOTBAL: Farul - CFR Cluj, ora 20:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• Juventusâ& x80;& x99;s Adrien Rabiot portrait in action during Hellas Verona FC vs Juventus FC, Italian soccer Serie A

FOTBAL: Cagliari - Juventus, ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

MEDIA: Digi Sport Special, ora 22:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

Urmărește-ne și pe

Notele primite de Istvan Kovacs în marile publicații sportive, după Barcelona - PSG 1-4

FC Barcelona v Paris Saint-Germain: Quarter-final Second Leg - UEFA Champions League 2023/24

Pep Guardiola a descris într-un singur cuvânt jocul lui Manchester City cu Real Madrid

UEFA Champions League - Manchester City v Real Madrid - Etihad Stadium - 17 Apr 2024

"S-a terminat!" Presa catalană nu a avut milă de Istvan Kovacs. Cuvinte greu de digerat pentru centralul român

xavi kovacs (20)

Foto După o lună, Adrian Mutu și-a dat șapca jos! Ce a ieșit

Screenshot 2024-04-02 at 23.10.18

Video Manchester City - Real Madrid 1-1 (3-4...

UEFA Champions League - Manchester City v Real Madrid - Etihad Stadium

Englezii au dezvăluit ce înseamnă...

Exclusiv Verdictul lui Ilie Dumitrescu după ce...

colaj ilie dumitrescu istvan kovacs

Video Corvinul Hunedoara - FC Voluntari 3-1...

FOTBAL: CS CORVINUL 1921 HUNEDOARA - FC VOLUNTARI, CUPA ROMANIEI BETANO - SEMIFINALA (17.04.2024)

Știri

Adversare de top pentru Simona Halep la Shenzhen. Turneul e LIVE la Digi Sport

simona la shenzen

Arena "Louis Armstrong" a fost demolată

louis armstrong

Andy Murray, cavaler al Marii Britanii? Condițiile pe care trebuie să le îndeplinească

Murray buc

Italienii sunt convinşi că "despărţirea de Fissette e cea mai mare greşeală a carierei Simonei Halep"

halep fissette

Djokovic a surprins, după finala pierdută cu Murray: "Felicitări soției lui, probabil a făcut un efort mai mare decât el"

djokovic-5

Video Un punct câştigat de Simona, printre ultimele 4 nominalizate la lovitura anului

simona halep-3

Video Schimbare de look pentru Rafa Nadal. Fostul lider mondial și-a făcut transplant de păr

nadal shanghai

Video Exclusiv Cahill prefaţează finala Turneului Campionilor: "Meciurile dintre ei se decid la 6-8 puncte"

murray djokovic cahill

Video Murray a câștigat Turneul Campionilor! L-a învins pe Djokovic în "duelul titanilor" și termină în premieră anul ca lider ATP

murray finala 1

Video Exclusiv Murray s-a calificat dramatic în finală, după cel mai lung meci din istoria Turneului Campionilor

murray-3

Video Murray - Djokovic, finala de vis de la Turneul Campionilor

turneul campionilor-1

Video Murray, parcurs perfect la Turneul Campionilor. Fratele său, Jamie, şi-a asigurat deja locul 1 la dublu

murray

Video Simona Halep, cele mai bune 6 lovituri din 2016! 25 de ani, 3 turnee câștigate, locul 4 WTA

simona halep-2

Video Murray l-a învins pe Wawrinka și a câștigat grupa. Nishikori a pierdut cu Cilic, dar merge mai departe

andy murray-1

Video Exclusiv Carlos Moya: ”Simona e o jucătoare uriașă. Sper să ajungă numărul 1 mondial”

captura moya

Simona a dezvăluit care a fost săptămâna perfectă din 2016: ”N-am primit niciun cadou”

simona halep-1

Video Raonic, în semifinale la Turneul Campionilor. Djokovic, victorie la pas în faţa lui Goffin

raonic

Video După un meci de 3 ore şi jumătate, Murray s-a prezentat la 8 la antrenament, pentru a pregăti meciul cu Wawrinka

andy

Video Novak Djokovic, al cincilea jucător cu 30 de victorii la Turneul Campionilor

djokovic 30

Serena Williams s-a îngrăşat enorm! Cum arată acum fostul lider WTA! FOTO

transformare

Halep a început pregătirea pentru 2017! Antrenament alături de Niculescu, în inima munților

poza deschidere-2

Gael Monfils s-a retras de la Turneul Campionilor, înainte de meciul cu Djokovic

monfils

Video Andy Murray, la a doua victorie de la Londra, după un maraton de 3 ore și 20 de minute