Ultimele stiri

Calmul Ancelotti nu a mai rezistat: "Am fost aproape de meciul perfect, dar nu am luat în calcul arbitrul"

ancelotti

Bayern Munchen a fost eliminată dramatic şi cu multe controverse din Liga Campionilor, după ce a pierdut în prelungiri returul din sferturile de finală cu Real Madrid, scor 2-4.

Video Meci de tenis întrerupt din cauza unei "partide" gălăgioase de sex: "Nu poate fi atât de bun!"

Frances Tiafoe

Un meci de tenis de la turneul challenger de la Sarasota, Florida, a fost întrerupt de mai multe ori, din cauza unei "partide" gălăgioase de sex

Triplă Ronaldo, Real în semifinalele Champions League pentru a şaptea oară la rând

ronaldo bayern

Cristiano Ronaldo a fost eroul Realului în duelul cu Bayern din sferturile UEFA Champions League. După dubla de la Munchen, startul portughez a reuşit un hatrrick în

Leicester - Atletico 1-1. A treia calificare, în ultimii 4 ani, în semifinalele UCL, pentru trupa lui Simeone

saul

Atletico Madrid a obținut o calificare destul de lejeră în semifinalele UEFA Champions League

Video Schimb de replici între Becali și Șumi! ”Aici e Steaua, echipă de campioni” vs. ”Oamenii sunt foarte sus și noi jos”

collage gigi mm sumi

Denis Alibec naște discuții aprinse între Astra și FCSB. Gestul făcut de atacant în meciul cu CFR, încheiat cu scorul de 0-0, când a părăsit terenul, în momentul schimbării, extrem de nervos

Video Demonstrație de forță în Euroliga de baschet. CSKA Moskova și Fenerbahce, victorii după răsturnări spectaculoase

baschet euroliga

În sferturile de finală ale Euroligii de baschet

Ronaldo, la cota 100 în Ligă! Golul 99 a fost marcat din ofsaid! Bayern, dezavantajată de arbitri

collage ronaldo

Bayern are toate motivele să se considere nedreptăţiţă după returul sferturilor de finală, cu Real Madrid. După ce Vidal a fost eliminat foarte uşor, în finalul meciului, Ronaldo a înscris pentru 2-1 dintr-o poziţie evidentă de offside.Al 100-lea gol pentru R

Vidal, "demon" pentru Bayern! A ratat un penalty în tur, eliminat la retur

vidal12

Arturo Vidal (29 de ani) este demon pentru Bayern în dubla cu Real Madrid

Video Novak Djokovic, în optimi la Monte Carlo după un adevărat thriller

nole 1

Novak Djokovic s-a calificat greu în optimi la Monte Carlo. În direct la Digi Sport, Tsonga

Exclusiv Contra, cel mai bun antrenor din play-off! Capitolul la care este mai bun decât Reghe

contra antrenori

Dinamo se află, după 6 etape, pe locul 3, cu 32 de puncte, la cinci în spatele rivalilor de la FCSB

Video Metz - PSG 2-3. Campionii au avut 0-2, au fost egalați pe final, dar s-au impus, dramatic, în prelungiri!

matuidi

Paris Saint Germain, campioana din Ligue 1 s-a impus, în deplasare, pe terenul celor de la Metz

Căpitanul fantastic, la meciul 100 pentru Real! Ramos şi-a dat autogol, dar s-a revanşat

ramos

Fundaşul echipei Real Madrid, Sergio Ramos, a ajuns, marţi, la 100 de meciuri jucate în Liga Campionilor, el fiind titular în partida dintre Real Madrid şi Bayern Munchen, din manşa retur a sferturilor de finală ale Ligii Campionilor.

LPF a stabilit echipa etapei a 5-a! FCSB, performera rundei

collage ech et-1

Liga Profesionistă de Fotbal a stabilit echipa etapei a 5-a din play-off-ul și play-out-ul Ligii 1. FCSB a fost performera rundei și dă 3 jucători în primul 11 al etapei a 5-a

Exclusiv Abia a semnat cu ASA Târgu Mureș, dar Ganea a primit deja o lovitură teribilă. ”Nu va mai juca până la final!”

ganea asa targu mures

Ionel Ganea a recunoscut, într-o intervenție telefonică ÎN DIRECT,

"Ştiţi de ce am nevoie de 10 transferuri!?" Dezvăluirea în premieră făcută de Becali

bec-2

Extrem de supărat după prestaţia propriilor jucători în egalul de la Cluj, scor 0-0, Becali a anunţat o adevărată revolu

Mai prinde Tamaș echipa? Apărarea celor de la FCSB merge excelent fără el

collage tamas

Gabi Tamaș este unul dintre cei mai experimentați jucători din lotul FCSB. Jucătorul de 33 de ani a fost unul dintre stâlpii apărări echipei antrenate de Laurențiu Reghecampf

Sfat pentru ”vedetele” din Liga 1?:) Hazard: ”Din 38 de meciuri, trebuie să joci bine 38”

hazar si baietii

Etapa recent încheiată din Liga 1 a produs un scandal, care a ”escaladat” în cadrul emisiunii ”Fotbal Club”

MAGISCO

isco-1

Real Madrid a facut, poate, pasul decisiv spre cel de-al 33-lea titlu de campioana a Spaniei

Momentul zero pentru Stanciu! "Sperăm să se întâmple asta în meciul cu Manchester United"

stanciu-3

Michel Verschueren, o persoană cu o mare influenţă la Anderlecht, a vorbit despre situaţia lui Nicolae Stanciu, românul de 23 de ani care nu a convins încă de la venirea în Belgia, din postura de cel mai scump transfer făcut în istoria fotbalului belgian.

Adio, Bilbao! Valverde a făcut anunţul. La ce club uriaş ajunge

valverde

Antrenorul Ernesto Valverde i-a anunţat pe şefii clubului de fotbal Athletic Bilbao că nu-şi va prelungi contractul, valabil la finalul acestui sezon, informează pre

Video Exclusiv Dialog incendiar între Reghe și Șumi! ”Eu sunt om, este o diferență mare” vs. ”S-a născut antrenorul perfect”

collage sumi reghe

Dialog incendiar între Marius Șumudică și Laurențiu Reghecampf.

Video Condiția pentru a se lăsa de handbal! Ce dorință și-a pus Oana Manea de ziua ei

oana manea stire

Oana Manea și-a sărbătorit aniversarea zilei de naștere

Omul care i-a "reparat" pe Papin, Pires sau Cantona se afla în avionul care s-a prăbuşit luni în Portugalia

airplane

Celebrul chirurg francez Jean-Pierre Franceschi, care a tratat numeroşi fotbalişti, se numără printre cele cinci persoane care şi-au pierdut viaţa în accidentul aviatic produs luni în Portugalia, printre celelalte victime numărându-se şi soţia sa, re

Exclusiv Alibec nu scapă de pedeapsă! Reghecampf: "Îl voi pune să plătească, dar rămâne numărul 1"

fotbal-cfr-cluj-fcsb-38 1

VIDEO CFR - FCSB 0-0. Denis Alibec a avut o ieşire nervoasă atunci când a fost înlocuit în minutul 61 cu Harlem Gnohere:

Exclusiv De Amorim, out de la FCSB!? ”Mai stă el vreodată? Dacă vrei să rămâi, trebuie să evoluezi ca lumea”

de amorim

Exclusiv Becali îl pedepsește pe Alibec! ”Poate ar trebui să mai stea pe bancă”

alibec 1

Gigi Becali a comentat ieșirea din decor a lui Denis Alibec. Schimbat în repriza a două a a meciului cu CFR Cluj, încheiat la egalitate, scor 0-0, atacantul a reacționat extrem de nervos

Exclusiv Dialog inedit înainte de Dinamo - Craiova. ”Suntem în Oltenia, leule!” / ”Vă e frică să jucați la Pitești!”

craioveanu danciulescu

Dinamo mai speră la titlul de campioană, dar pentru asta este obligată să câștige meciul de sâmbătă

Nadia Comăneci: "E un moment mare pentru România". Ce aşteptări are "The Perfect 10"

nadia

Nadia Comăneci, ambasador al Campionatelor Europene individuale de gimnastică, a sosit, marţi, la Cluj-Napoca, şi a declarat că speră să ”luăm ceva la bârnă şi sol”, adăugând că ultima dată a fost în oraş în 1977, atunci când ”a prins” şi cutremurul.

Patronul echipei Force India, arestat la Londra! E acuzat de fraudă şi spălare de bani

Vijay-Mallya-kEvF-621x414 LiveMint

Patronul echipei Force India, care concurează în Formula 1, Vijay Mallya, 61 ani, a fost arestat marţi la Londra, la cererea autorităţilor indiene, sub suspiciunea de fraudă ş

Mesajul lui Bale pentru Perez: "Ia-l acum pe înlocuitorul lui Cristiano, altfel va ajunge la Barça!"

bale ronaldo perez

Gareth Bale se implică în tactica de transferuri a Realului! Diario Gol a anunţat că galezul i-a transmis lui Florentino Perez să aducă un atacant în această vară, pe care rivala Barcelona îl va transfera, în cazul în care madrilenii nu se mişcă rapid.

• 13:00 Stirile Digi Sport
  • 13:15 Digi Sport Special
  • 14:15 LIVE Stirile Digi Sport
  • 14:45 LIVE Liga Digi Sport
  • 16:15 LIVE Stirile Digi Sport
  • 16:45 Etapa 6 Superliga: UTA Arad-Otelul Galati
  • 17:30 LIVE Stirile Digi Sport
  • 17:45 Etapa 6 Superliga: UTA Arad-Otelul Galati

MEDIA: Liga Digi Sport, 14:45, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL:OTELUL GALATI-DINAMO BUCURESTI, PLAY OUT SUPERLIGA SUPERBET (8.04.2024)