Ultimele stiri

Niță, marcat de accidentarea lui Ivan! ”Am văzut că nu mai reacționează”

c nita

FCSB a reușit să se impună cu 1-0 în fața celor de la CS U Craiova și a rămas pe prima poziție în Liga 1, cu două puncte mai mult decât Viitorul.

Duckadam le răspunde celor de la Craiova, după ce a fost jignit în programul de meci

DUCKADAM

FCSB s-a impus cu 1-0 în fața celor de la CS U Craiova, însă roș-albaștrii au fost jigniți de către olteni în programul împărțit pe stadion înaintea jocului

Video Daria Kasatkina a câştigat turneul de la Charleston, primul succes din carieră

kasatkina

Jucătoarea rusă de tenis Daria Kasatkina, locul 42 WTA, a câştigat, duminică, turneul de la Charleston (SUA),

Video Cristina Neagu o duce pe Buducnost la un pas de un nou Final Four în Liga Campionilor

cristina neagu

Buducnost e cu un pas în Final Four-ul Ligii Campionilor, după victoria la scor în faţa lui Larvik, din manşa tur a sferturilor.

Video Derby decis de arbitru? Oltenii au cerut penalty când scorul meciului cu FCSB era 0-0

csu craiova steaua

CS U Craiova a solicitat un penalty la scorul de 0-0 al derby-ului cu FCSB, de la Drobeta Turnu Severin.

România a promovat în a treia divizie a CM de hochei. Victorie în meciul decisiv cu Spania

hochei romania

România a promovat în Grupa B a Diviziei I a Campionatului Mondial de hochei pe gheaţă, după ce a surclasat Spania, scor 6-0.

Video&Foto Sora lui Ivan a ajuns și ea la ambulanță. Accidentarea fratelui a șocat-o

collage IVAN

VIDEO CSU Craiova - FCSB. Momente de panică în derby-ul etapei a 5-a a play-off-ului, în meciul dintre CSU și FCSB care se dispută la Severin

Video Metz - Gyor 32-31. Eşec-surpriză al maghiarelor în sferturile Ligii Campionilor

metz gyor

Cotată cu prima şansă la câştigarea Ligii Campionilor, Gyor are emoţii în privinţa calificării în Final Four-ul de la Budapesta.

Muniru n-a profitat, după ”scandalul” cu Tănase! Decizia lui Reghe din prima repriză a meciului cu oltenii

muniru reghe

Laurențiu Reghecampf a decis să-l titularizeze ca mijlocaș central pe Sulley Muniru

Video&Foto Sperietură mare la Severin. Ambulanța a intrat pe gazon, după cotul primit de Ivan de la Bălașa

ivan

VIDEO Craiova - FCSB. În minutul 34, s-a lăsat liniștea la Severin. Mihai Bălașa l-a lovit cu cotul în pomete pe Andrei Ivan, iar acesta a rămas întins pe gazon, la o fază în care arbitrul Marius Avram nu a fluierat nimic.

Video Craiova a avut ocaziile primei reprize! Oltenii ratează din toate pozițiile

jazvic

CS U Craiova a irosit primele două ocazii importante ale derby-ului etapei a cincea din play-off-ul Ligii 1, cu FCSB.

Real Madrid a pus ochii pe următorul ”galactic”! Afacere între două cluburi imense

kante chelsea

Real Madrid a pus ochii pe una dintre marile revelaţii ale ultimelor două sezoane din Premier League, N'Golo Kante.

Leicester, prima înfrângere de la plecarea lui Ranieri

evertyon

Leicester City a fost învinsă, duminică, în deplasare, cu scorul de 2-4, de Everton, într-un meci din etapa a 32-a a campionatului englez

Video Scandal între Hagi și Camora la pauza meciului dintre CFR și Viitorul!

c hagi camora

VIDEO CFR - Viitorul. Echipa lui Gică Hagi încearcă să obțină un succes la Cluj pentru a nu pierde contactul cu FCSB,

Obiectivul lui Hagi pentru finalul sezonului: "Toate echipele vor să ajungă acolo"

gica hagi

Gică Hagi e foarte mulţumit de egalul de la CFR Cluj, scor 0-0, care menţine Viitorul la cinci puncte în faţa ardelenilor lui Vasile Miriuţă.

Video CS U Craiova - FCSB 0-1. Gnohere a marcat la Severin, iar roș-albaștrii s-au distanțat la două puncte de Viitorul

bucurie gnohere

Cel mai interesant meci al etapei a cincea din play-off-ul Ligii 1, CS U Craiova - FCSB va avea loc duminică, la Severin și va putea fi urmărit ÎN DIRECT la Digi Sport 1, de la 20:30.

Contra nu e deranjat că Budescu va juca luni seară. ”Să ne luptăm cu cei mai buni!”

budescu dinamo

Dinamo va juca la Giurgiu, contra celor de la Astra

Video Tu ai fi marcat din acea poziție? Păun, ratare monumentală, deși era singur cu Rîmniceanu

paun rimniceanu

Partida din Gruia, una extrem de importantă pentru pozițiile superioare

Video Gol memorabil pentru Belotti. A egalat performanţa unui atacant legendar al Milanului

belotti

Andrea Belotti a mai scris o pagină de istorie în actualul sezon din Serie A. Atacantul lui Torino a înscris din nou un gol cu totul special.

Video Milan - Palermo 4-0. Victorie de moral înainte de derby-ul cu Inter

mil pal

AC Milan a urcat pe locul al șaselea în Serie A TIM, după ce a obținut cel mai clar succes al sezonului, 4-0 cu Palermo.

Exclusiv Reghe nu mizează pe Tamaș! ECHIPA DE START pentru meciul cu CS U Craiova

reghecampf cu astra

Nebunescul motiv al divorţului dintre Angelina şi Brad: "De fapt, James trăia cu ei!"

brad angie

De la anunțarea divorțului dintre Angelina Jolie și Brad Pitt, în septembrie trecut, au circulat cele mai nebunești

Video Anderlecht - Gent 0-0. Pas greşit pentru echipa lui Stanciu şi Chipciu

chipciu stanciu

Anderlecht are meci greu în etapa a doua din play-off-ul campionatului

Deac nu a semnat noul contract cu CFR Cluj! Iuliu Mureșan explică situația

deac-5

Ciprian Deac (31 de ani) a fost aproape de un transfer la FCSB

Video Crotone - Inter 2-1. Stoian a fost integralist. Gazdele, la 3 puncte de salvare

crotone

Inter a pierdut locul 6 în clasament în favoarea marii rivale Milan chiar înainte de confruntarea directă.

Video Bologna - Roma 0-3. Capitolinii şi-au consolidat locul 2 în Serie A

bologna roma

Pe Stadio Renato Dall'Ara din Bologna, Roma a reuşit a şasea victorie consecutivă în toate competiţiile.

Ibrahimovic scrie istorie! Câte goluri a marcat după 30 de ani! Cea mai tare declarație a anului

zlatan sunderland

Zlatan Ibrahimovic se află într-o formă impecabilă în ultima perioadă. Suedezul din atacul lui Manchester United a marcat din nou cu o execuție superbă, iar, în ultimele opt etape din Premier League, are o medie mai mare de un gol pe meci.

Alibec a pornit ca din tun! Performanța carierei pentru atacantul FCSB

alibec-2

Denis Alibec este unul dintre cei mai în formă jucători din România în acest moment. Ajuns la FCSB în iarnă, atacantul de 26 de ani traversează cea mai bună perioadă a carierei sale

Continuă ”războiul” pentru Griezmann. Ofertă uriașă pentru francez. Anunțul făcut azi

griezmann-2

Atletico Madrid face tot posibilul să nu își piardă cel mai bun jucător, astfel că gruparea de pe Vicente Calderon e pregătită să îi mărească salariul lui Antoine Griezmann

”Nu mai știu ce s-a întâmplat!” Reacția lui Silviu Lung jr după accidentarea horror. Ce spune de Omrani

lung omrani accidentare

Silviu Lung jr (27 de ani) a trecut peste ce a fost mai greu, după accidentarea horror

MEDIA: Liga Digi Sport, 15:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL: FCU 1948 CRAIOVA - FC VOLUNTARI, CUPA ROMÂNIEI BETANO - SFERTURI DE FINALA (03.04.2024)

FOTBAL: Voluntari - FCU Craiova, 17:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL: FC BOTOȘANI - SC DINAMO 1948 SA, SUPERLIGA SUPERBET (18.12.2023)

FOTBAL: Botoșani - Dinamo, 19:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1