MOTO GP Rossi și Marquez, rezultate slabe la antrenamentele din Argentina

rossi marquez

VIDEO Jorge Lorenzo explică de ce a furat startul: "M-au deranjat țânțarii"

BUN jorge lorenzo AUSTIN

VIDEO Marquez a câștigat în Texas, dar era să cadă de pe motocicletă în ultimul viraj!

moto gp marc marquez

VIDEO Marquez, procentaj maxim în Marele Premiu al Americilor! Duminică, în pole

marquez moto gp 1

Rossi promite să fie rivalul lui Marquez la Austin. Cursa din Texas e la Digi Sport

Rossi

VIDEO Marquez a câștigat prima etapă a sezonului de Moto GP, după lupta cu Rossi

marc marquez honda

VIDEO Marquez, primul pole-position din 2014. Espargaro a căzut de două ori

marc.marquez.doha.qatar.march.2014

VIDEO MotoGP. Surpriza prinde contur: Espargaro, din nou cel mai rapid

aleix-1.espargaro

VIDEO Surprize în antrenamente, la startul noului sezon MotoGP! Espargaro, cel mai rapid

aleix.espargaro

VIDEO Noul campion mondial a stabilit 25 de recorduri în 2013. Și are doar 20 de ani!

marquez recorduri

VIDEO Marquez, campion mondial la sezonul de debut în MotoGP. Cel mai tânăr câștigător...

premiere marquez

VIDEO Marquez, în pole la Valencia: pas important spre titlul de campion mondial. Cursă...

jorge lorenzo marc marquez

VIDEO Marquez a câştigat prima bătălie. Spaniolul, cel mai rapid în ambele sesiuni

marc.marquezz

VIDEO Lorenzo a câștigat în Japonia și amână verdictul în MotoGP pentru ultima etapă

lorenzo victorios

VIDEO Lorenzo, pole-position la Motegi. Grila de start

lorenzo marquez

VIDEO Final nebun în Moto GP! 3 piloți vor titlul, Pedrosa are un "as" în mânecă

dani pedrosa moto gp

VIDEO Marc Marquez, eliminat în Australia de propria echipă

marquez eliminat

VIDEO Victimă colaterală în calificările de la Phillip Island

lorenzo

VIDEO Jorge Lorenzo a bătut recordul lui Stoner și este în pole-position la Phillip Island

Lorenzo Moto GP

VIDEO Jorge Lorenzo, cel mai bun timp în Australia

jorge lorenzo

VIDEO Marquez este la șapte puncte de record! Cursa din Australia, la Digi Sport

Marquez-1

VIDEO Dani Pedrosa a câștigat în Malaezia, reușind a treia victorie stagională

dani pedrosa moto gp premiere

VIDEO Cea mai dramatică cursă a anului! Luis Salom a câştigat cu câțiva metri avans