DigiSport Special / Fotbal European / Fotbal Club / Saptamana de handbal

Ştiri Real Madrid FC Barcelona 23 Martie 2014

La Liga

La Liga

Messi a marcat de nouă ori pe Santiago Bernabeu! Real - Barcelona e ÎN DIRECT pe Digi Sport 1 (22:00)

real madrid - fc barcelonaMessi a marcat de nouă ori pe Santiago Bernabeu! Real - Barcelona e ÎN DIRECT pe Digi Sport 1 (22:00) Cel mai așteptat meci al sezonului în Spania, El Clasico, se joacă în această seară în direct la Digi Sport 1, pe Estadio Santiago Bernabeu,

La Liga

Craioveanu: “Toată suflarea fotbalistică din Spania o dă favorită pe Real în El Clasico!”

real madrid - fc barcelonaCraioveanu: “Toată suflarea fotbalistică din Spania o dă favorită pe Real în El Clasico!” Real Madrid se poate apropia și mai mult de cel de-al 33-lea titlu de campioană a Spaniei din istorie. Cu o victorie în El Clasico,

La Liga

La Liga

Sezon de graţie pentru Real. Iniesta: "Voi înfrunta unii dintre cei mai buni jucători din lume"

real madrid - fc barcelonaSezon de graţie pentru Real. Iniesta: "Voi înfrunta unii dintre cei mai buni jucători din lume" Real Madrid e în mare formă înaintea clasicului cu Barcelona, care va fi în direct şi în exclusivitate la Digi Sport 1 duminică, de la

La Liga

VIDEO Membru de onoare al Fan Club Real, Duckadam a fost invitat la un eveniment organizat de fanii Barcelonei

real madrid - fc barcelonaVIDEO Membru de onoare al Fan Club Real, Duckadam a fost invitat la un eveniment organizat de fanii Barcelonei Helmuth Duckadam a luat pulsul suporterilor Barcelonei înainte de El Clasico. Membru de onoare al Fan Club Real Madrid, preşedintele Stelei a participat la un

VIDEO

VIDEO Cele mai caraghioase momente ale primei zile de la Wimbledon! Un piţigoi, pe teren la meciul lui Djokovic VIDEO Cele mai caraghioase momente ale primei zile de la Wimbledon! Un piţigoi, pe teren la meciul lui Djokovic

VIDEO Djokovic, Serena și Sharapova au încântat în primul tur: ”Nu e nimic mai important ca Wimbledon” VIDEO Djokovic, Serena și Sharapova au încântat în primul tur: ”Nu e nimic mai important ca Wimbledon”

VIDEO Fraţii Busch au dominat etapa de NASCAR de la Sonoma. Mezinul Kyle, prima victorie din acest an VIDEO Fraţii Busch au dominat etapa de NASCAR de la Sonoma. Mezinul Kyle, prima victorie din acest an

VIDEO Serbia a câștigat în premieră Campionatul European de baschet feminin VIDEO Serbia a câștigat în premieră Campionatul European de baschet feminin

VIDEO Brazilia și 'coșmarul' Paraguay! A doua eliminare la rând în sferturi la Copa America pentru Seleçao VIDEO Brazilia și 'coșmarul' Paraguay! A doua eliminare la rând în sferturi la Copa America pentru Seleçao

VIDEO Brazilia - Paraguay, 1-1 (3-4 d.l.d.). Paraguayenii joacă în semifinale cu Argentina VIDEO Brazilia - Paraguay, 1-1 (3-4 d.l.d.). Paraguayenii joacă în semifinale cu Argentina

VIDEO Avai-Gremio 1-2. Fosta echipă a lui Scolari a intrat în lupta la titlu VIDEO Avai-Gremio 1-2. Fosta echipă a lui Scolari a intrat în lupta la titlu

VIDEO Lionel Messi a reuşit faza meciului contra Columbiei. Cum au încercat să îl marcheze adversarii VIDEO Lionel Messi a reuşit faza meciului contra Columbiei. Cum au încercat să îl marcheze adversarii

VIDEO Rossi a câștigat în Olanda, după un super duel cu Marquez. Rezultatele la Moto 2 și Moto 3 VIDEO Rossi a câștigat în Olanda, după un super duel cu Marquez. Rezultatele la Moto 2 și Moto 3

VIDEO A pierdut finala de la Eastbourne, dar Radwanska a câştigat cel mai tare punct al partidei cu Bencic VIDEO A pierdut finala de la Eastbourne, dar Radwanska a câştigat cel mai tare punct al partidei cu Bencic

VIDEO Belinda Bencic a învins-o pe Radwanska în finala de la Eastbourne şi a câştigat primul titlu al carierei VIDEO Belinda Bencic a învins-o pe Radwanska în finala de la Eastbourne şi a câştigat primul titlu al carierei

VIDEO Leclerc a profitat de erorile rivalilor şi a câștigat prima cursă la Norisring VIDEO Leclerc a profitat de erorile rivalilor şi a câștigat prima cursă la Norisring

VIDEO Wehrlein a obţinut victoria în prima cursă de la Norisring. Al 12-lea succes consecutiv pentru Mercedes VIDEO Wehrlein a obţinut victoria în prima cursă de la Norisring. Al 12-lea succes consecutiv pentru Mercedes

Premieră la Norisring pentru Shaun Tong. Ce s-a întâmplat cu învingătorul de anul trecut Premieră la Norisring pentru Shaun Tong. Ce s-a întâmplat cu învingătorul de anul trecut

VIDEO Argentina - Columbia 0-0, 5-4 la penalty-uri. "Pumele" s-au calificat în semifinalele Copei America  VIDEO Argentina - Columbia 0-0, 5-4 la penalty-uri. "Pumele" s-au calificat în semifinalele Copei America

VIDEO Steaua - Legia Varșovia 1-1. Roș-albaștrii puteau pierde pe final după gafa lui Breeveld VIDEO Steaua - Legia Varșovia 1-1. Roș-albaștrii puteau pierde pe final după gafa lui Breeveld

VIDEO Steaua a evitat al doilea eşec la rând grație unui gol de senzaţie al lui Neagu VIDEO Steaua a evitat al doilea eşec la rând grație unui gol de senzaţie al lui Neagu

VIDEO Înotătorul Robert Glinţă a terminat pe locul 4 în finala cursei de 50 m spate, la Jocurile Europene VIDEO Înotătorul Robert Glinţă a terminat pe locul 4 în finala cursei de 50 m spate, la Jocurile Europene

VIDEO Aur pentru echipa feminină de spadă a României, la Baku. Băieţii au luat argint la sabie VIDEO Aur pentru echipa feminină de spadă a României, la Baku. Băieţii au luat argint la sabie

VIDEO Finala Eurobasket, Franța-Serbia, duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport 2 (20:00) VIDEO Finala Eurobasket, Franța-Serbia, duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport 2 (20:00)

VIDEO Steaua - Austria Klagenfurt 4-5. Greșelile din apărare i-au costat pe campioni. Dublă Țucudean VIDEO Steaua - Austria Klagenfurt 4-5. Greșelile din apărare i-au costat pe campioni. Dublă Țucudean

VIDEO Chile - Uruguay 1-0. Formația gazdă este prima calificată în semifinale, după un meci cu două eliminări VIDEO Chile - Uruguay 1-0. Formația gazdă este prima calificată în semifinale, după un meci cu două eliminări

VIDEO România va întâlni Cehia în optimi la baschet masculin 3x3 VIDEO România va întâlni Cehia în optimi la baschet masculin 3x3

VIDEO Lituania - Belarus 66-68. În semifinale, bielorusele vor întâlni Serbia VIDEO Lituania - Belarus 66-68. În semifinale, bielorusele vor întâlni Serbia

VIDEO&SONDAJ Trei goluri de poveste în grupele Copei America. Care vi s-a părut cel mai frumos? VIDEO&SONDAJ Trei goluri de poveste în grupele Copei America. Care vi s-a părut cel mai frumos?

VIDEO O jucătoare din Lituania a reușit faza turneului Eurobasket 2015 VIDEO O jucătoare din Lituania a reușit faza turneului Eurobasket 2015

VIDEO James Rodriguez putea fi eliminat în meciul cu Peru, după o lovitură cu cotul VIDEO James Rodriguez putea fi eliminat în meciul cu Peru, după o lovitură cu cotul

VIDEO Atacanții Columbiei au avut nevoie de 184 de minute pentru a trage pe poartă la Copa America VIDEO Atacanții Columbiei au avut nevoie de 184 de minute pentru a trage pe poartă la Copa America

VIDEO Santos-Corinthians 1-0. Sfinții ies de la retrogradare și ajung pe locul 11 VIDEO Santos-Corinthians 1-0. Sfinții ies de la retrogradare și ajung pe locul 11

VIDEO Sao Paulo - Avai 1-1. Gazdele au ratat şansa de a trece pe locul 1 în Brasileirao VIDEO Sao Paulo - Avai 1-1. Gazdele au ratat şansa de a trece pe locul 1 în Brasileirao

VIDEO Accident rar la Spa! Monopostul s-a întors în aer și a aterizat pe parapet, cu roțile în sus VIDEO Accident rar la Spa! Monopostul s-a întors în aer și a aterizat pe parapet, cu roțile în sus

VIDEO Spania a reușit cea mai spectaculoasă fază a weekend-ului la CE feminin VIDEO Spania a reușit cea mai spectaculoasă fază a weekend-ului la CE feminin

VIDEO Muntenegru - Grecia 63-76. Victorie insuficientă pentru calificarea în sferturile Eurobasket 2015 VIDEO Muntenegru - Grecia 63-76. Victorie insuficientă pentru calificarea în sferturile Eurobasket 2015

VIDEO Argentina - Jamaica 1-0. Titular în premieră la Copa America 2015, Higuain a adus victoria "pumelor" VIDEO Argentina - Jamaica 1-0. Titular în premieră la Copa America 2015, Higuain a adus victoria "pumelor"

VIDEO Uruguay - Paraguay 1-1. Finalistele ediţiei precedente se califică în sferturi la Copa America VIDEO Uruguay - Paraguay 1-1. Finalistele ediţiei precedente se califică în sferturi la Copa America

VIDEO Chile - Bolivia 5-0. Gazdele au câștigat grupa, după o demonstrație de forță în fața bolivienilor VIDEO Chile - Bolivia 5-0. Gazdele au câștigat grupa, după o demonstrație de forță în fața bolivienilor

VIDEO Mexic - Ecuador 1-2. ”Aztecii”, primii eliminați de la Copa America 2015 VIDEO Mexic - Ecuador 1-2. ”Aztecii”, primii eliminați de la Copa America 2015

Prima victorie pentru Mirel Rădoi! VIDEO Golurile amicalului pe care Steaua l-a câștigat cu Zărnești Prima victorie pentru Mirel Rădoi! VIDEO Golurile amicalului pe care Steaua l-a câștigat cu Zărnești

VIDEO Franța - Turcia 56-66. Surpriză uriașă la Europenele de baschet! Sanders, MVP VIDEO Franța - Turcia 56-66. Surpriză uriașă la Europenele de baschet! Sanders, MVP

VIDEO Pliskova, în semifinale la Birmingham. Kerber luptă și ea pentru trofeu VIDEO Pliskova, în semifinale la Birmingham. Kerber luptă și ea pentru trofeu

VIDEO Brazilia - Columbia 0-1. Murillo şi-a readus echipa în cărţile calificării în sferturile Copei America VIDEO Brazilia - Columbia 0-1. Murillo şi-a readus echipa în cărţile calificării în sferturile Copei America