DigiSport Special / Fotbal European / Fotbal Club / Saptamana de handbal

Ştiri Real Madrid FC Barcelona 23 Martie 2014

La Liga

La Liga

Messi a marcat de nouă ori pe Santiago Bernabeu! Real - Barcelona e ÎN DIRECT pe Digi Sport 1 (22:00)

real madrid - fc barcelonaMessi a marcat de nouă ori pe Santiago Bernabeu! Real - Barcelona e ÎN DIRECT pe Digi Sport 1 (22:00) Cel mai așteptat meci al sezonului în Spania, El Clasico, se joacă în această seară în direct la Digi Sport 1, pe Estadio Santiago Bernabeu,

La Liga

Craioveanu: “Toată suflarea fotbalistică din Spania o dă favorită pe Real în El Clasico!”

real madrid - fc barcelonaCraioveanu: “Toată suflarea fotbalistică din Spania o dă favorită pe Real în El Clasico!” Real Madrid se poate apropia și mai mult de cel de-al 33-lea titlu de campioană a Spaniei din istorie. Cu o victorie în El Clasico,

La Liga

La Liga

Sezon de graţie pentru Real. Iniesta: "Voi înfrunta unii dintre cei mai buni jucători din lume"

real madrid - fc barcelonaSezon de graţie pentru Real. Iniesta: "Voi înfrunta unii dintre cei mai buni jucători din lume" Real Madrid e în mare formă înaintea clasicului cu Barcelona, care va fi în direct şi în exclusivitate la Digi Sport 1 duminică, de la

La Liga

VIDEO Membru de onoare al Fan Club Real, Duckadam a fost invitat la un eveniment organizat de fanii Barcelonei

real madrid - fc barcelonaVIDEO Membru de onoare al Fan Club Real, Duckadam a fost invitat la un eveniment organizat de fanii Barcelonei Helmuth Duckadam a luat pulsul suporterilor Barcelonei înainte de El Clasico. Membru de onoare al Fan Club Real Madrid, preşedintele Stelei a participat la un

VIDEO

VIDEO ASA - CS U Craiova  0-0. Ocazii uriașe ratate de ambele echipe, în prelungiri VIDEO ASA - CS U Craiova  0-0. Ocazii uriașe ratate de ambele echipe, în prelungiri

VIDEO Ramiro Costa, total neinspirat pentru ASA. A irosit din nou o șansă uriașă! VIDEO Ramiro Costa, total neinspirat pentru ASA. A irosit din nou o șansă uriașă!

VIDEO Astra - Viitorul 2-2. Giurgiuvenii, fără victorie pe teren propriu. "Dublă" Cernat VIDEO Astra - Viitorul 2-2. Giurgiuvenii, fără victorie pe teren propriu. "Dublă" Cernat

VIDEO Chiricheș a debutat la Napoli! A intrat la pauza amicalului jucat cu Nice VIDEO Chiricheș a debutat la Napoli! A intrat la pauza amicalului jucat cu Nice

VIDEO Fiorentina - Barcelona 2-1. Tătăruşanu a fost integralist. Suarez a marcat golul catalanilor VIDEO Fiorentina - Barcelona 2-1. Tătăruşanu a fost integralist. Suarez a marcat golul catalanilor

VIDEO Luis Suarez nu se dezminte: l-a lovit pe Ciprian Tătăruşanu, în amicalul Barcelonei cu Fiorentina VIDEO Luis Suarez nu se dezminte: l-a lovit pe Ciprian Tătăruşanu, în amicalul Barcelonei cu Fiorentina

VIDEO Hearts - St. Johnstone 4-3. Meci nebun! Oaspeții au revenit degeaba pe final VIDEO Hearts - St. Johnstone 4-3. Meci nebun! Oaspeții au revenit degeaba pe final

VIDEO Dundee United - Aberdeen 0-1. Debut cu dreptul pentru vicecampioană VIDEO Dundee United - Aberdeen 0-1. Debut cu dreptul pentru vicecampioană

VIDEO Standard Liege - Zulte Waregem 2-1. Gazdele, la prima victorie a sezonului VIDEO Standard Liege - Zulte Waregem 2-1. Gazdele, la prima victorie a sezonului

VIDEO Arsenal - Chelsea 1-0. "Tunarii" au luat Supercupa! Prima victorie a lui Wenger în fața lui Mourinho. Eurogol! VIDEO Arsenal - Chelsea 1-0. "Tunarii" au luat Supercupa! Prima victorie a lui Wenger în fața lui Mourinho. Eurogol!

VIDEO A provocat accidentul, a avansat două locuri, dar a fost penalizat! Război în DTM, după un episod controversat VIDEO A provocat accidentul, a avansat două locuri, dar a fost penalizat! Război în DTM, după un episod controversat

VIDEO FC Botoșani - Steaua 0-1. Gol în minutul 2 și apoi dominare totală a gazdelor. Campioana, cu rezervele VIDEO FC Botoșani - Steaua 0-1. Gol în minutul 2 și apoi dominare totală a gazdelor. Campioana, cu rezervele

VIDEO Pandurii - CSMS Iași 3-0. Roman, "dublă" şi assist. Oaspeţii au înregistrat prima înfrângere a sezonului VIDEO Pandurii - CSMS Iași 3-0. Roman, "dublă" şi assist. Oaspeţii au înregistrat prima înfrângere a sezonului

VIDEO Pantilimon a salvat victoria lui Sunderland, cu un penalty apărat în minutul 89! VIDEO Pantilimon a salvat victoria lui Sunderland, cu un penalty apărat în minutul 89!

VIDEO Celtic - Ross County 2-0. Gazdele au sărbătorit al patrulea titlu consecutiv VIDEO Celtic - Ross County 2-0. Gazdele au sărbătorit al patrulea titlu consecutiv

VIDEO Buffon a "comis-o" în amicalul lui Juventus cu Olympique Marseille. A luat gol direct din centrare! VIDEO Buffon a "comis-o" în amicalul lui Juventus cu Olympique Marseille. A luat gol direct din centrare!

VIDEO Stuttgart - Manchester City 4-2, după 4-0 la pauză! Maxim a jucat 35 de minute în amicalul din Germania VIDEO Stuttgart - Manchester City 4-2, după 4-0 la pauză! Maxim a jucat 35 de minute în amicalul din Germania

VIDEO Hamburg - Verona 2-1. Olic şi Holtby au decis meciul VIDEO Hamburg - Verona 2-1. Olic şi Holtby au decis meciul

VIDEO Marseille - Juventus 2-0. Khedira s-a accidentat și a ieșit încă din minutul 20 VIDEO Marseille - Juventus 2-0. Khedira s-a accidentat și a ieșit încă din minutul 20

VIDEO Cel mai spectaculos și amuzant meci al turului! 10 faze memorabile la Chiajna-Petrolul VIDEO Cel mai spectaculos și amuzant meci al turului! 10 faze memorabile la Chiajna-Petrolul

VIDEO Concordia Chiajna - Petrolul 2-2. Ploieştenii au obţinut un punct în zece oameni, după un joc nebun! VIDEO Concordia Chiajna - Petrolul 2-2. Ploieştenii au obţinut un punct în zece oameni, după un joc nebun!

VIDEO CFR Cluj-Voluntari 2-0. Gazdele au acoperit repede punctele de penalizare. Prim eşec pentru ilfoveni în Liga 1 VIDEO CFR Cluj-Voluntari 2-0. Gazdele au acoperit repede punctele de penalizare. Prim eşec pentru ilfoveni în Liga 1

VIDEO Brazilianul Boldrin a marcat un gol fabulos la Londra! Rezumatul partidei West Ham - Astra VIDEO Brazilianul Boldrin a marcat un gol fabulos la Londra! Rezumatul partidei West Ham - Astra

VIDEO ASA Tg. Mureș - St. Etienne 0-3. Plusul de valoare și trei superexecuții au făcut diferența VIDEO ASA Tg. Mureș - St. Etienne 0-3. Plusul de valoare și trei superexecuții au făcut diferența

VIDEO Diomande a deschis scorul la Târgu Mureș cu o execuție fabuloasă! E doar al doilea său gol al carierei VIDEO Diomande a deschis scorul la Târgu Mureș cu o execuție fabuloasă! E doar al doilea său gol al carierei

VIDEO Trei goluri, trei bijuterii la Târgu Mureș! Hamouma a reușit o ”dublă” de generic cu ASA VIDEO Trei goluri, trei bijuterii la Târgu Mureș! Hamouma a reușit o ”dublă” de generic cu ASA

VIDEO Meciul FK Kukesi - Legia Varşovia, suspendat. Un jucător al oaspeţilor a fost lovit cu o piatră VIDEO Meciul FK Kukesi - Legia Varşovia, suspendat. Un jucător al oaspeţilor a fost lovit cu o piatră

VIDEO Carlos Tevez a marcat primul său gol la Boca, de la revenire! Lovitură liberă executată magistral VIDEO Carlos Tevez a marcat primul său gol la Boca, de la revenire! Lovitură liberă executată magistral

VIDEO Real a câștigat și ediția asiatică a ICC, după ce a învins-o pe Milan la 11 metri VIDEO Real a câștigat și ediția asiatică a ICC, după ce a învins-o pe Milan la 11 metri

VIDEO Manchester United - PSG 0-2. Matuidi și Zlatan au dat peste cap apărarea lui Van Gaal VIDEO Manchester United - PSG 0-2. Matuidi și Zlatan au dat peste cap apărarea lui Van Gaal

VIDEO Norwich City - West Ham United 0-1. Slaven Bilic a folosit și titularii, cu două zile înaintea duelului cu Astra VIDEO Norwich City - West Ham United 0-1. Slaven Bilic a folosit și titularii, cu două zile înaintea duelului cu Astra

VIDEO Poli Timișoara - FC Botoșani 1-0. Elek le-a adus bănățenilor primul succes de la revenirea în Liga 1 VIDEO Poli Timișoara - FC Botoșani 1-0. Elek le-a adus bănățenilor primul succes de la revenirea în Liga 1

VIDEO Haos înainte de Poli - Botoșani. Motivul amânării partidei. Doi fotbaliști, chemați urgent din tribună! VIDEO Haos înainte de Poli - Botoșani. Motivul amânării partidei. Doi fotbaliști, chemați urgent din tribună!

VIDEO Barcelona şi Bilbao au fost amendate, după ce fanii au fluierat imnul Spaniei VIDEO Barcelona şi Bilbao au fost amendate, după ce fanii au fluierat imnul Spaniei

VIDEO Real - Inter 3-0. Gol senzaţional marcat de James! Răzvan Popa a intrat pe final VIDEO Real - Inter 3-0. Gol senzaţional marcat de James! Răzvan Popa a intrat pe final

VIDEO New York Red Bulls – Benfica 2-1. Grella a marcat cel mai frumos gol al meciului VIDEO New York Red Bulls – Benfica 2-1. Grella a marcat cel mai frumos gol al meciului

VIDEO CS U Craiova - Astra 1-2. Oaspeții se impun după un gol marcat în prelungiri. Penalty ratat de olteni VIDEO CS U Craiova - Astra 1-2. Oaspeții se impun după un gol marcat în prelungiri. Penalty ratat de olteni

VIDEO CSMS Iași - Petrolul 1-0. Golubovic a adus pe final victoria. Moldovenii, la egalitate cu Tg. Mureș! VIDEO CSMS Iași - Petrolul 1-0. Golubovic a adus pe final victoria. Moldovenii, la egalitate cu Tg. Mureș!

VIDEO Anderlecht - Beveren 3-2. Gazdele au câștigat în prelungiri, cu un super gol VIDEO Anderlecht - Beveren 3-2. Gazdele au câștigat în prelungiri, cu un super gol