DigiSport Special / Fotbal European / Fotbal Club / Saptamana de handbal

Ştiri Real Madrid FC Barcelona 23 Martie 2014

La Liga

La Liga

Messi a marcat de nouă ori pe Santiago Bernabeu! Real - Barcelona e ÎN DIRECT pe Digi Sport 1 (22:00)

real madrid - fc barcelonaMessi a marcat de nouă ori pe Santiago Bernabeu! Real - Barcelona e ÎN DIRECT pe Digi Sport 1 (22:00) Cel mai așteptat meci al sezonului în Spania, El Clasico, se joacă în această seară în direct la Digi Sport 1, pe Estadio Santiago Bernabeu,

La Liga

Craioveanu: “Toată suflarea fotbalistică din Spania o dă favorită pe Real în El Clasico!”

real madrid - fc barcelonaCraioveanu: “Toată suflarea fotbalistică din Spania o dă favorită pe Real în El Clasico!” Real Madrid se poate apropia și mai mult de cel de-al 33-lea titlu de campioană a Spaniei din istorie. Cu o victorie în El Clasico,

La Liga

La Liga

Sezon de graţie pentru Real. Iniesta: "Voi înfrunta unii dintre cei mai buni jucători din lume"

real madrid - fc barcelonaSezon de graţie pentru Real. Iniesta: "Voi înfrunta unii dintre cei mai buni jucători din lume" Real Madrid e în mare formă înaintea clasicului cu Barcelona, care va fi în direct şi în exclusivitate la Digi Sport 1 duminică, de la

La Liga

VIDEO Membru de onoare al Fan Club Real, Duckadam a fost invitat la un eveniment organizat de fanii Barcelonei

real madrid - fc barcelonaVIDEO Membru de onoare al Fan Club Real, Duckadam a fost invitat la un eveniment organizat de fanii Barcelonei Helmuth Duckadam a luat pulsul suporterilor Barcelonei înainte de El Clasico. Membru de onoare al Fan Club Real Madrid, preşedintele Stelei a participat la un

VIDEO

VIDEO Lyon - Astra 1-2. Fatai și Budescu întorc scorul și aduc o victorie imensă pentru giurgiuveni! VIDEO Lyon - Astra 1-2. Fatai și Budescu întorc scorul și aduc o victorie imensă pentru giurgiuveni!

VIDEO HCM Roman-Corona Brașov 26-29. Înfrângere înaintea Supercupei VIDEO HCM Roman-Corona Brașov 26-29. Înfrângere înaintea Supercupei

VIDEO Standard - Zenit 0-1. Aproape de a patra calificare consecutivă în grupele UCL VIDEO Standard - Zenit 0-1. Aproape de a patra calificare consecutivă în grupele UCL

VIDEO Maribor - Celtic 1-1. Ajunși în play-off cu noroc, scoțienii sunt cu un picior în grupele UCL VIDEO Maribor - Celtic 1-1. Ajunși în play-off cu noroc, scoțienii sunt cu un picior în grupele UCL

VIDEO România - Slovacia 90-86. Tricolorii păstrează șanse la câștigarea grupei VIDEO România - Slovacia 90-86. Tricolorii păstrează șanse la câștigarea grupei

VIDEO Steaua - Ludogorets 1-0. Alex Chipciu a adus victoria, în minutul 88 VIDEO Steaua - Ludogorets 1-0. Alex Chipciu a adus victoria, în minutul 88

VIDEO Chipciu, demon şi înger! A ratat un penalty şi alte 3 ocazii mari, dar a reuşit golul victoriei pe final VIDEO Chipciu, demon şi înger! A ratat un penalty şi alte 3 ocazii mari, dar a reuşit golul victoriei pe final

VIDEO Real Madrid - Atletico 1-1. Raul Garcia a egalat în minutul 87! VIDEO Real Madrid - Atletico 1-1. Raul Garcia a egalat în minutul 87!

VIDEO James Rodriguez a marcat primul gol pentru Real, la debutul pe Bernabeu VIDEO James Rodriguez a marcat primul gol pentru Real, la debutul pe Bernabeu

VIDEO Beșiktaș - Arsenal 0-0. Englezii au terminat în zece după eliminarea lui Ramsey VIDEO Beșiktaș - Arsenal 0-0. Englezii au terminat în zece după eliminarea lui Ramsey

VIDEO Napoli-Bilbao 1-1. Calificarea se va decide în retur, pe San Mames VIDEO Napoli-Bilbao 1-1. Calificarea se va decide în retur, pe San Mames

VIDEO Federer a câștigat al şaselea titlu la Cincinnati! L-a învins în finală pe Ferrer  VIDEO Federer a câștigat al şaselea titlu la Cincinnati! L-a învins în finală pe Ferrer

VIDEO Bordeaux-Monaco 4-1. Cel mai slab start din ultimii 8 ani pentru monegasci VIDEO Bordeaux-Monaco 4-1. Cel mai slab start din ultimii 8 ani pentru monegasci

VIDEO Marseille - Montpellier 0-2. Prima surpriză mare din acest sezon VIDEO Marseille - Montpellier 0-2. Prima surpriză mare din acest sezon

VIDEO Bielsa s-a enervat și l-a scos de pe teren pe Ayew dintr-un motiv incredibil VIDEO Bielsa s-a enervat și l-a scos de pe teren pe Ayew dintr-un motiv incredibil

VIDEO HCM Baia Mare - Ferencvaros 29-27. Campioana a câștigat prima ediție a Champions Trophy VIDEO HCM Baia Mare - Ferencvaros 29-27. Campioana a câștigat prima ediție a Champions Trophy

VIDEO Letonia – România 88-65. Prima înfrângere în preliminariile europene VIDEO Letonia – România 88-65. Prima înfrângere în preliminariile europene

VIDEO Real Madrid - Fiorentina 1-2. Italienii au întors scorul! Tătărușanu nu a fost folosit de Montella VIDEO Real Madrid - Fiorentina 1-2. Italienii au întors scorul! Tătărușanu nu a fost folosit de Montella

VIDEO PSG - Bastia 2-0. Moura și Cavani au adus primul succes al sezonului VIDEO PSG - Bastia 2-0. Moura și Cavani au adus primul succes al sezonului

VIDEO Toulouse - Lyon 2-1. Rivala Astrei a pierdut încă un titular! Dragoș Grigore a jucat excelent VIDEO Toulouse - Lyon 2-1. Rivala Astrei a pierdut încă un titular! Dragoș Grigore a jucat excelent

VIDEO Brazilianul Neymar, la primul antrenament complet după accidentarea de la CM VIDEO Brazilianul Neymar, la primul antrenament complet după accidentarea de la CM

VIDEO Reghecampf este lider în Arabia Saudită! A doua victorie la rând cu Al-Hilal VIDEO Reghecampf este lider în Arabia Saudită! A doua victorie la rând cu Al-Hilal

VIDEO Preliminariile Eurobasket 2015: România - Suedia 77-72, după prelungiri! VIDEO Preliminariile Eurobasket 2015: România - Suedia 77-72, după prelungiri!

VIDEO Meci "nebun" în Cupa Ligii Angliei! S-au marcat 12 goluri în 120 de minute VIDEO Meci "nebun" în Cupa Ligii Angliei! S-au marcat 12 goluri în 120 de minute

VIDEO Coventry - Cardiff 1-2. Solskjaer atacă fazele superioare ale Cupei Ligii VIDEO Coventry - Cardiff 1-2. Solskjaer atacă fazele superioare ale Cupei Ligii

VIDEO Ludogorets a luat Supercupa Bulgariei, iar Hamza a debutat cu gol contra fostei sale echipe! VIDEO Ludogorets a luat Supercupa Bulgariei, iar Hamza a debutat cu gol contra fostei sale echipe!

VIDEO Dortmund - Bayern Munchen 2-0. Jurgen Klopp câștigă iar Supercupa împotriva lui Pep Guardiola! VIDEO Dortmund - Bayern Munchen 2-0. Jurgen Klopp câștigă iar Supercupa împotriva lui Pep Guardiola!

VIDEO Real Madrid - Sevilla 2-0. Ronaldo a reușit dubla și primul trofeu al sezonului merge pe Bernabeu VIDEO Real Madrid - Sevilla 2-0. Ronaldo a reușit dubla și primul trofeu al sezonului merge pe Bernabeu

VIDEO Chiajna - U Cluj 0-2. Pragmatismul ardelenilor a făcut diferența. Concordia a avut un gol anulat VIDEO Chiajna - U Cluj 0-2. Pragmatismul ardelenilor a făcut diferența. Concordia a avut un gol anulat

VIDEO FC Brașov – Oțelul 1-1. Primul punct pentru cele două echipe, în acest sezon VIDEO FC Brașov – Oțelul 1-1. Primul punct pentru cele două echipe, în acest sezon

VIDEO Carlisle-Derby County 0-2. Victorie pentru ”coșmarul Stelei”, Steve McLaren VIDEO Carlisle-Derby County 0-2. Victorie pentru ”coșmarul Stelei”, Steve McLaren

VIDEO CFR Cluj - Steaua 0-1. Roș-albaștrii, neînvinși de nouă ani la Cluj! Ardelenii au jucat în 10 din minutul 43 VIDEO CFR Cluj - Steaua 0-1. Roș-albaștrii, neînvinși de nouă ani la Cluj! Ardelenii au jucat în 10 din minutul 43

VIDEO CSMS Iași - Petrolul 1-5. Punctaj maxim pentru "lupi"! Gol la debut pentru Wesley. Și Mutu a înscris! VIDEO CSMS Iași - Petrolul 1-5. Punctaj maxim pentru "lupi"! Gol la debut pentru Wesley. Și Mutu a înscris!

VIDEO FC Botoșani – Astra 1-0. Batin a adus primele puncte gazdelor printr-un gol marcat în minutul 86! VIDEO FC Botoșani – Astra 1-0. Batin a adus primele puncte gazdelor printr-un gol marcat în minutul 86!

VIDEO Campionul nu ratează nimic! Marc Marquez, la a 10-a victorie consecutivă în acest sezon de Moto GP VIDEO Campionul nu ratează nimic! Marc Marquez, la a 10-a victorie consecutivă în acest sezon de Moto GP

VIDEO Arsenal - Manchester City 3-0. Wenger a zdrobit campioana în Supercupă! VIDEO Arsenal - Manchester City 3-0. Wenger a zdrobit campioana în Supercupă!

VIDEO Liverpool - Dortmund 4-0. Lecție a "cormoranilor" în amicalul zilei din Europa VIDEO Liverpool - Dortmund 4-0. Lecție a "cormoranilor" în amicalul zilei din Europa

VIDEO Wolfsburg-Atletico 1-5. Primul gol al lui Mandzukic, debut pentru Griezmann VIDEO Wolfsburg-Atletico 1-5. Primul gol al lui Mandzukic, debut pentru Griezmann