Premier League

Rezultate / Clasamente

Video "Will Grigg's on fire". Starul care nu a jucat la Euro 2016 e golgheterul Cupei Angliei

grigg manchester city

Video City, eliminată din Cupă de celebrul Will Grigg. Aguero a lovit un fan şi riscă o suspendare drastică

aguero wigan scandal manchester city

Vlad Dragomir a marcat din nou pentru ArsenalU23. Românul, în formă excelentă

vd

Coutinho le-a spus colegilor de la Barcelona ce număr va purta Harry Kane la Real Madrid

emM9MSZoYXNoPWEzODRkMjcyZDUwOGRlZWJmNmZmNmQ0YTNiNzgzOTgx.thumb

Starul de la Chelsea descoperit de Lucescu visează să joace la Real sau la Barça. Declarația superbă a brazilianului

willian chelsea real barcelona

"Am fost cu adevărat impresionat!" Pantilimon a cucerit pe toată lumea. Cuvinte mari de la o legendă a clubului

Ştiri pe scurt

Fotbal: Marcelo şi Modric (Real Madrid), incerţi pentru returul cu PSG din Liga Campionilor

Baschet feminin: Arena Sepsi Sfântu Gheorghe va găzdui turneul Final 8 al Cupei României

JO 2018: Echipajul feminin de bob-2 al României, locul 16 după două manşe

JO 2018 - Biatlon: Franţa a câştigat aurul în proba de ştafetă mixtă pe echipe

JO 2018 - Curling: Rusia a confirmat testul pozitiv la meldonium al lui Aleksandr Kruşelniţki

JO 2018: Trei noi cazuri de norovirus, la Jocurilor Olimpice de la PyeongChang

JO 2018 - Biatlon: Germanul Schempp renunţă la ştafeta mixtă din cauz durerilor de gât

Fotbal: Bruno Labbadia, numit antrenor la Wolfsburg, după demiterea lui Martin Schmidt

Atletism: Campioana olimpică N. Thiam renunţă la CM în sală de la Birmingham (1-4 martie)

Fotbal: Un fan al echipei Eintracht Frankfurt a decedat în tribună la meciul cu RB Leipzig

Tenis, WTA Budapesta, turul 1: Mihaela Buzărnescu - Lara Arruabarrena Vecino 7-6, 6-1

Handbal masculin: Potaissa Turda va întâlni Fyllingen (Norvegia), în sferturile Challenge Cup

Handbal feminin: CSM Bucureşti o va întâlni pe HC Zalău în sferturile Cupei României

Handbal feminin: HC Dunărea Brăila o va întâlni pe CSM Bistriţa în sferturile Cupei României

Handbal feminin: CSM Roman o va întâlni pe CSU Danubius Galaţi în sferturile Cupei României

Handbal feminin: Corona Braşov va întâlni, în sferturile Cupei României, câştigătoarea dintre Rapid și HCM Râmnicu Vâlcea

Fotbal: Fiul lui Didier Drogba, Isaac (17 ani), a semnat cu Guingamp

Fotbal: Cristiano Ronaldo, nominalizat pentru titlul de cel mai bun jucător portughez în 2017

Atletism: A încetat din viaţă legendarul aruncător de ciocan Serghei Litvinov (60 de ani)

Hochei: Patru fani de la Chicago Blackhawks, interzişi la meciurile de acasă pentru scandări rasiste

Fotbal: Danny Barbir a semnat cu Astra Giurgiu

Ştiri

Teroare în Coreea de Nord! Sportivii care au participat la JO pot ajunge după gratii. Motivul este uimitor

Coreea de Nord

Video&Foto Un nou moment stânjenitor la JO: rochia i s-a desprins. "A fost cel mai mare coşmar al meu"

papadakis

Exclusiv OFICIAL - Gardoş e noul jucător al Craiovei. Prima imagine

gardos

Video Bălgrădean a semnat cu FCSB! "Nu am crezut că e o glumă! Vreau să iau titlu"

balgradean

Video&Foto Un nou moment stânjenitor la JO: rochia...

papadakis

Video Bălgrădean a semnat cu FCSB! "Nu am...

balgradean

Gluma zilei pe reţelele de socializare...

dinamovisti galerie

Video Viitorul - Botoșani 2-1. Gol de...

Captura 2-1

Știri

Pogba, bănuit că "se dă lovit". "Mourinho pur şi simplu urla"

mourinho si pogba

Video Rochdale - Tottenham 2-2. Egala lui Juventus nu a putut învinge ultima clasată din liga a treia

rochadale tottenham

Perez pregătește transferul anului 2018 la Real Madrid! 100 de milioane de euro și Bale la schimb

florentino-perez-with-gareth-bale-8004747014

Video Arbitrajul video dă rateuri în Anglia, iar Mourinho glumeşte. Ce premiu crede că va câştiga

alexis1

Mourinho, luat la țintă. Două afaceri proaste ale managerului portughez

jose mourinho

Video Huddersfield - Manchester United 0-2. Dubla lui Lukaku i-a calificat pe "Diavoli" în sferturile Cupei Angliei

lukaku
Live video & text
Captura 2-1

Viitorul - Botoșani 2-1. Gol de excepție marcat în prelungiri. Ianis Hagi a făcut spectacol

gol teixeira

Dinamo - FCSB 2-2. Roş-albaştrii au revenit în ultimele 10 minute şi au egalat în prelungiri

Iasi bucurie

ACS Poli Timişoara - CSM Poli Iaşi 1-2. Echipa lui Stoican visează la play-off

craiova deschdiere

FC Voluntari - CS U Craiova 0-1. Victorie cu scandal pentru olteni. Final tensionat

juventus gaz

Gaz Metan - Juventus 0-0. Al 12-lea meci fără victorie pentru medieșeni și retrogradarea e aproape

concordia dinamo

Chiajna - Dinamo 3-4. "Câinii" sunt pe loc de play-off după un meci nebun. 7 goluri în repriza a doua

FOTBAL:CSM IASI-FC BOTOSANI, LIGA 1 BETANO (12.02.2018)

CSM Poli Iaşi - FC Botoşani 1-0. Ieșenii au marcat prin Cristea și au mai avut o bară pe final

Bucurie Craiova

CS U Craiova - Sepsi 1-0. Oltenii se impun după golul superb al lui Gustavo, din lovitură liberă

barca

Barcelona - Getafe 0-0. Catalanii, care au avut și un gol anulat, au fost ținuți în șah pe teren propriu

FOTBAL:JUVENTUS BUCURESTI-FC VIITORUL, LIGA 1 BETANO (10.02.2018)

Juventus - Viitorul 0-1. Campioana e cu un pas mai aproape de play-off

Mourinho vrea arbitraj video în Premier League. Ce ajustări ar face tehnologiei VAR

Mourinho

Fiul lui Kluivert: ”Cine sunt eu să o refuz pe Real Madrid?” Ce zice de Barcelona