Ligue 1

Digi Sport îți aduce cele mai importante știri din primul eșalon al campionatului de fotbal din Franța, Ligue 1, și informații din fiecare etapă. Fii la curent cu noutăți din fotbalul din Franța, află detalii inedite despre jucători și vezi ultimele modificări ale echipelor. Aici descoperi programul meciurilor, rezumate complete, rezultate live și clasamentul Ligue 1, prima ligă din fotbalul francez.

Video Imens! La câte goluri marcate pentru PSG a ajuns Mbappe după Montpellier - PSG 2-6

Match de football entre Paris Saint Germain (PSG) et Montpellier (3-1) - Ligue 1 Uber Eats ŕ Montpellier

OUT de la PSG: are trei trofee Champions League câștigate în carieră

Video S-a dus direct la Mbappe și l-a chemat la echipa sa preferată! Răspunsul, brutal: "În niciun caz!"

mbap

Au debutat sub comanda lui Xavi în Champions League, iar acum PSG vrea să îi ”fure”

La Liga EA Sports 2023/24 : FC Barcelona 3-3 Granada

PSG s-a decis: 90.000.000€ pentru înlocuitorul lui Kylian Mbappe

Match de Ligue 1 Uber Eats "PSG-Reims" (2-2) au Parc des Princes à Paris

”E magnific!”. Didier Deschamps a reacționat, după ce Kylian Mbappe a fost rezervă la PSG

• 12:00 Stirile Digi Sport
  • FOTBAL:FARUL CONSTANTA-DINAMO BUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET (12.02.2024)

MEDIA: Digi Sport Special, 21:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

”500 de euro ca să bem o cafea”. La 30 de ani, s-a lăsat de fotbal și câștigă o ”avere”: ”Nicio lună fără 5 cifre în cont”

miguel-guerrero8

Corneliu Vadim Tudor l-a văzut pe Bogdan Stelea și a spus un cuvânt care a rămas în istoria fotbalului românesc

vadim-stelea-digisport

Gică Popescu a spus cine este cel mai mare fotbalist român din toate timpurile

popescu mutu

Simona Halep nu a mai stat pe gânduri și a luat decizia în privința lui Patrick Mouratoglou

Exclusiv Cea mai dură reacție după FCSB - Sepsi...

FOTBAL:FCSB-SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE, PLAY OFF SUPERLIGA SUPERBET (17.03.2024)

Video FCSB - Sepsi 2-1. Golul lui Băluță a...

baluta

Bernd Storck a anunțat două plecări de...

stork

Exclusiv ”Poate juca lejer la orice echipă din...

ilie

Știri

profimedia-0856645843

Kylian Mbappe l-a informat că îl va da judecată și acum a reacționat. ”Nu îți e rușine?!”

mbappe

”New PSG”! Nasser Al Khelaifi a vorbit despre viitorul echipei, după despărțirea de Kylian Mbappe

mbappe

Legendarul Ronaldo Nazario a spus ce se va întâmpla cu Kylian Mbappe, dacă semnează cu Real Madrid

Ladislau Boloni, a doua victorie la rând în Ligue 1 cu Metz: reacția românului de la finalul meciului

Luis Enrique, reacție categorică după ce l-a lăsat pe banca de rezerve pe Kylian Mbappe

profimedia-0855540724

Nu mai există dubii! Luis Enrique: ”Viitorul lui Mbappe nu e aici”

2023-24 UEFA

Boloni a dat din "casă" și a spus cum și-a trezit jucătorii: ce a făcut la pauza meciului Nantes - Metz 0-2

Dorit de PSG, superstarul de 90.000.000 € nu a lăsat loc de interpretare: ”Nu o să uit asta!”

SS Lazio v AC Milan - Serie A TIM, Rome, Italy - 01 Mar 2024

Mbappe, taxat ”la sânge” de PSG: starul așteptat să plătească până la 150.000.000 €

kylian-mbappe

Ladislau Boloni, prima victorie în Ligue 1 după 10 meciuri consecutive fără succes

profimedia-0781067578

Primul transfer încercat de PSG după plecarea lui Kylian Mbappe

Handball - HANDBALL - CHAMPIONS LEAGUE - PARIS SG v KIEL, , France

E gata! Motivul pentru care Kylian Mbappe s-a enervat pe oficialii lui PSG + De ce îi acuză

Ruptură totală între Kylian Mbappe și PSG? Apropiații starului francez au lămurit problema

mbappe schimbat5

Cum a fost surprins Kylian Mbappe, după ce Luis Enrique l-a schimbat la pauza meciului cu AS Monaco

mbappe-fayza-lamari

Anunțul lui Luis Enrique, după ce l-a schimbat pe Kylian Mbappe la pauza meciului cu Monaco

Newcastle United FC v Paris Saint-Germain FC, 04/10/2023 Paris Saint-Germain Manager Luis Enrique consoles Paris Saint-G

Video&Foto Ce a făcut Mbappe, după ce a fost schimbat la pauză de Luis Enrique. Ruptură totală între cei doi?

mbappe schimbat2

Video AS Monaco - PSG 0-0. Donnarumma, eroul oaspeților. Mbappe, schimbat la pauză. Gol anulat pentru gazde

FOOTBALL : AS Monaco vs PSG - Ligue 1 Uber Eats - Monaco - 01/03/2024

Mbappe, OUT de la PSG? Luis Enrique l-a schimbat la pauză! Cum a fost surprins starul după aceea

mbappe

Primul transfer cerut de Kylian Mbappe la Real Madrid a picat

Match aller des huitièmes de finale de la Ligue des champions entre le PSG et la Real Sociedad (2-0) au Parc des Princes à Paris

Luis Enrique, atac subtil la adresa lui Kylian Mbappe, pregătit să semneze cu Real Madrid: ”N-am dubii!”