Bundesliga

Rezultate / Clasamente

Video Faza zilei vine din Germania! Portarul a băut apă și adversarii au înscris fără probleme

portar Duisburg

Bayern nu concepe să se despartă de Lewandowski! Mesajul pe care i l-a transmis Heynckes

Lewandowski

Protest inedit la Eintracht - Leipzig

Heynckes a ratat 35 de minute din derby-ul Bayern - Schalke. "Ştiţi cât am dormit?"

heynckes bayern

Revoluţie în fotbalul german. Liga e pregătită să renunţe la o regulă veche de două decenii

Fotbal: Hoffenheim - Freiburg 1-1, în etapa a 24-a din Bundesliga

Tenis: Irina Bara și Mihaela Buzărnescu au ratat calificarea în finală la dublu, la Budapesta

Ciclism: Michael Valgren Andersen (Astana), învingător în cursa Het Nieuwsblad

Ştiri

A fost anunţată decizia tribunalului, după comoţia cerebrală suferită de Bouchard

genie

Video Exclusiv "Gigi, nu te recunosc!" Ce a spus Ilie Dumitrescu în direct la TV, după ce Becali a închis telefonul

becali ilie dumitrescu

Foto Cine este, de fapt, iubita lui Moruţan. Adevărul a ieşit la iveală, după ce jucătorul a fost făcut praf

moru

Exclusiv Planul lui Becali, după dezastrul de la Roma. Ilie Dumitrescu i-a "vândut" marele secret

ilie gigi

Video Exclusiv "Gigi, nu te recunosc!" Ce a spus Ilie...

Video Astra - Dinamo 2-0. UMILINȚĂ pentru...

FOTBAL:ASTRA GIURGIU-DINAMO BUCURESTI, LIGA 1 BETANO (24.02.2018)

Video CS U Craiova - ACS Poli Timişoara 1-1...

FOTBAL:CS UNIVERSITATEA CRAIOVA-ACS POLITEHNICA TIMISOARA, LIGA 1 BETANO (23.02.2018)

Exclusiv ”Să explice antrenorul! E problema...

Știri

Fanii lui Bayern vor vedea meciurile de acasă dintr-un apartament special! Ce pregăteşte Realul

marriot bayern

Bayern se trezeşte! Super transferuri pentru la vară: gigantul bavarez le-a găsit înlocuitori lui Ribery şi Robben

5a7c79405268552b4e000044

Video Ratarea sezonului în Bundesliga. Două mingi salvate de pe linie şi o transversală, în aceeaşi fază

leverkusen hertha

Anunțul zilei în Spania, pe prima pagină din Marca: Lewandowski, oferit "pe tavă" Realului

lewandowski real madrid

FC Barcelona şi-a stabilit prima ţintă pentru perioada de transferuri din vară

max meyer barcelona

Mesajul care va declanşa furia "Zidului Galben". Aubameyang a recunoscut că s-a ţinut de prostii ca să plece

aubameyang
Live video & text

CS U Craiova - ACS Poli Timişoara 1-1. Goluri superbe, o bară, dar și un posibil ”roșu”. Show în Bănie!

Captura 2-1

Viitorul - Botoșani 2-1. Gol de excepție marcat în prelungiri. Ianis Hagi a făcut spectacol

gol teixeira

Dinamo - FCSB 2-2. Roş-albaştrii au revenit în ultimele 10 minute şi au egalat în prelungiri

Iasi bucurie

ACS Poli Timişoara - CSM Poli Iaşi 1-2. Echipa lui Stoican visează la play-off

craiova deschdiere

FC Voluntari - CS U Craiova 0-1. Victorie cu scandal pentru olteni. Final tensionat

juventus gaz

Gaz Metan - Juventus 0-0. Al 12-lea meci fără victorie pentru medieșeni și retrogradarea e aproape

concordia dinamo

Chiajna - Dinamo 3-4. "Câinii" sunt pe loc de play-off după un meci nebun. 7 goluri în repriza a doua

FOTBAL:CSM IASI-FC BOTOSANI, LIGA 1 BETANO (12.02.2018)

CSM Poli Iaşi - FC Botoşani 1-0. Ieșenii au marcat prin Cristea și au mai avut o bară pe final

Bucurie Craiova

CS U Craiova - Sepsi 1-0. Oltenii se impun după golul superb al lui Gustavo, din lovitură liberă

barca

Barcelona - Getafe 0-0. Catalanii, care au avut și un gol anulat, au fost ținuți în șah pe teren propriu

Foto Fanii lui Schalke nu mai vor să-l vadă în teren pe Goretzka! Mesajul dur după ce a ales-o pe Bayern

Goretzka banner

Gata, Aubameyang s-a decis! Unde vrea să joace pe viitor starul Borussiei Dortmund

aubameyang

Foto Dorit de Arsenal, Auba a jucat fotbal cu prietenii în timp ce Borussia avea meci