Conference League

Află de la Digi Sport ultimele știri despre Conference League. Cum arată grupele, programul meciurilor, rezumate video, clasamente, scoruri live și rezultatele din Conference League, pe toate le găsești la Digi Sport. Urmărește faze tari de pe teren, reacții la cald după meciuri și interviuri și declarații exclusive. Urmărește meciuri și scoruri din sferturile, semifinalele și finala Conference League.

Exclusiv Răzvan Lucescu visează la semifinalele Conference League: ”Avem șansa noastră”

Screenshot 2024-03-14 at 21.44.01

Oficial Anunț de maxim interes pentru Răzvan Lucescu! S-a luat o decizie radicală înainte de Brugge - PAOK

UEFA Fußball Conference League, Playoff Round Saison 2023-2023 Toumba Stadion Thessaloniki, 31.08.2023 PAOK Thessaloniki

Răzvan Lucescu a spus cum a trăit calificarea în ”sferturile” Conference League cu PAOK

Real Madrid - Manchester City riscă reprogramarea! Ce problemă are blockbusterul sferturilor Champions League

Manchester City v Real Madrid, UEFA Champions League, Semi Final, Second Leg, Football, Etihad Stadium, Manchester, UK - 17 May 2023

Tragerea la sorți a sferturilor Conference League. PAOK și Lucescu și-au aflat adversara! Toate meciurile + Programul

profimedia-0857099026

Răzvan Lucescu i-a "certat" pe greci! Ce a spus despre fanii lui PAOK, după ce s-a calificat în sferturile UECL

MEDIA: Liga Digi Sport, ora 15:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL:RAPID BUCURESTI-FC VOLUNTARI, SUPERLIGA SUPERBET (9.12.2023)

FOTBAL: FC Voluntari - FC Hermannstadt, 17:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

MEDIA: Fotbal Club, ora 19:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL:FARUL CONSTANTA-CFR CLUJ, SUPERLIGA SUPERBET (2.03.2024)

FOTBAL: Sepsi - CFR Cluj, 20:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• profimedia-0772399711

BASCHET: Real Madrid - Steaua Roșie Belgrad, 21:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 4

Urmărește-ne și pe

"A fost cel mai bun!" Columbienii au remarcat un singur jucător român, după amicalul de la Madrid

Screenshot 2024-03-26 at 22.07.30

Doar 6 din 17! Notele, după România - Columbia 2-3: un ”Tricolor” a strălucit și a fost omul meciului

profimedia-0859843479

România - Columbia 2-3. "Tricolorii" au evitat rușinea pe final de meci! Rezultat istoric pe Metropolitano

profimedia-0859819437

E gata: Ianis Hagi pleacă de la Alaves! A anunțat unde va juca sezonul viitor

Screenshot 2024-03-27 at 17.00.01

Video Liviu Ungurean ”Bocciu” și ceilalți doi...

bocciu

Video Ucraina - Islanda 2-1 / Polonia și...

Berlin, Deutschland, 06.03.2024: Bundesinnenministerium: 100-Tage-Countdown-Event zur Fußball-Europameisterschaft 2024:

Horațiu Moldovan i-a transmis un mesaj...

Atletico de Madrid v Real Betis, La Liga EA Sports Football, Civitas Metropolitano Stadium, Madrid, Spain - 3 March 2024

Video Ianis Hagi a marcat contra Columbiei și...

FOTBAL:COLUMBIA-ROMANIA, AMICAL (26.03.2024)

Știri

I-a luat din merite lui Lucescu! Ce a spus antrenorul lui Dinamo Zagreb, după ce PAOK l-a bătut cu 5-1

profimedia-0848450167

Presa din Grecia nu s-a oprit din laude, după calificarea lui Răzvan Lucescu cu PAOK în ”sferturile” Conference League

UEFA Europa Conference League Saison 2023-2024 Toumba Stadion Thessaloniki, 14.12.2023 PAOK Thessaloniki - HJK Helsinki

Conference League, retur ”optimi” | PAOK - Dinamo Zagreb 5-1 / Maccabi Tel Aviv - Olympiakos 1-6. Toate echipele calificate

profimedia-0849811979

Exclusiv Mircea Lucescu a mers direct în vestiarul lui PAOK, după ce echipa fiului său s-a calificat în sferturile Conference League

profimedia-0712984186

”Sunt vremuri magice”. Reacția lui Răzvan Lucescu după calificarea de senzație în ”sferturile” Conference League

News Alert Ce meci, ce victorie! PAOK-ul lui Răzvan Lucescu a reușit revenirea sezonului, cu Dinamo Zagreb, și e în sferturi

Screenshot 2024-03-14 at 21.45.37

Conference League, play-off | Union Saint-Gilloise - Eintracht 2-2 / Ajax - Bodo/Glimt 2-2. Nebunie la Amsterdam

Fiorentina v West Ham - Europa Conference League Final, Prague, Czech Republic - 07 Jun 2023

Au fost stabilite meciurile din play-off-ul pentru optimile de finală ale Conference League

Conference League, sezonul 2023/2024: cele 16 echipe calificate din grupe + când are loc tragerea la sorți

Mondadori Lifestyle Collection - March 7, 2023

Discursul lui Răzvan Lucescu, după ce PAOK s-a calificat în ”optimile” Conference League: ”Nimeni nu se aștepta!”

Griechenland Fußball Super League Saison 2023-2024 Toumba Stadion Thessaloniki, 17.09.2023 PAOK Thessaloniki - Aris Salo

UECL | PAOK 4-2 - HJK și Ludogorets - Nordsjaelland 1-0. Rezultatele zilei

Monaco, Monaco - September 1: UEFA Europa Conference League 2023/24 trophy is displayed at main stage of Grimaldi Forum

Total paradoxal! Ce s-a întâmplat în grupele Conference League cu Nordsjaelland, "călăul" FCSB-ului din preliminarii

FC Nordsjaelland v FCSB, UEFA Conference League, Farum, Denmark Farum, Denmark. 17th, August 2023. The Right to Dream Pa

Reacția lui Răzvan Lucescu, după ce PAOK Salonic s-a calificat în optimile de finală din Conference League

Foto Fosta adversară a FCSB-ului a făcut scorul serii în Conference League

FC Nordsjaelland v Fenerbahce - UEFA Europa Conference League

UECL, etapa a 5-a | Frankfurt - PAOK 1-2, Aston Villa - Legia Varșovia 2-1, Beșiktaș - Club Brugge 0-5. Rezultatele complete ale etapei

Englezii au proiectat urnele valorice pentru Conference League 2024/2025! Cum arată grupa ”de vis” pentru FCSB

fcsb

Răzvan Lucescu a făcut liniște imediat după ce a intrat în sală, dar apoi a plecat din mijlocul conferinței

Fußball UEFA Conference League Saison 2023-2024 Toumba Stadion Thessaloniki, 09.11.2023 PAOK Thessaloniki - FC Aberdeen

Răzvan Lucescu a calificat-o pe PAOK în primăvara europeană

Olympiacos FC vs PAOK FC Greek Superleague

Etapa a 4-a | Ludogorets - Fenerbahce 2-0 / PAOK - Aberdeen 2-2 / Beșiktaș - Bodo/Glimt 1-2. Toate meciurile

După calificarea în optimile UCL, Pep Guardiola a spus ce trebuie să faci "în fotbal şi în viaţă"

profimedia-0820512635

Video Unui copil i-a fost interzis bannerul cu care a venit la meci, după care a început să plângă. Ce a urmat

copil in lacrimi aston villa

Video Răzvan Lucescu: ”Am luat-o razna timp de 10 minute”. PAOK, victorie în minutul 90+6 în Conference League

Conference League | Răzvan Lucescu și PAOK obțin succesul în prelungiri. Klaksvik, prima victorie europeană din istorie

Fără drept de apel: prima victorie în cupele europene din istoria unei țări de 52.000 de locuitori tocmai a fost reușită