Moto

Digi Sport îți aduce cele mai importante știri din motociclism, rezultate, clasamentul motoGP, noutăți de la cele mai recente curse de moto. Urmărește imagini spectaculoase sau accidente de pe circuitele de motociclism, reacții și interviuri la cald cu cei mai renumiți piloți de moto: Valentino Rossi, Marc Marquez și mulți alții.

MOTO GP | Francesco Bagnaia a câștigat MP al Germaniei în fața a peste 120.000 de fani. A devenit liderul clasamentului

profimedia-0887948699

Francesco Bagnaia a câștigat Marele Premiu al Olandei la Moto GP

01 BAGNAIA Francesco (ita), Ducati Lenovo Team, Ducati Desmosedici GP24, podium with MARTIN Jorge (spa) and BASTIANINI E

Tragedie fără margini! A murit la doar NOUĂ ani, după ce a suferit un accident pe circuit

Lorenzo-Somaschini

Video Francesco Bagnaia a câștigat Marele Premiu al Italiei la MotoGP

Video Jorge Martin a câștigat Marele Premiu al Franței la MotoGP! Cum arată clasamentul general

• FOTBAL: Sepsi - Dinamo, 22:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

Edi Iordănescu a semnat! Decizia luată, la 3 zile după despărțirea de naționala României

profimedia-0886711443

E printre cei mai buni fundași din istoria Premier League și s-a convins de Radu Drăgușin: "Îmi pare rău s-o zic!"

drg

Exclusiv Ilie Dumitrescu l-a văzut 54 de minute și i-a fost de ajuns: "Copilul ăsta e de primele 3 echipe din România!"

ilie dumitrescu

News Alert Noul favorit să devină selecționerul României, după ce Gică Hagi a spus "NU"

Screenshot 2024-03-22 213313

Exclusiv Ilie Dumitrescu l-a văzut 54 de minute...

Video FCSB - Oțelul Galați 0-2. Dorinel...

FOTBAL:FCSB-OTELUL GALATI, SUPERLIGA SUPERBET (26.07.2024)

Exclusiv Gigi Becali și-a anunțat decizia...

MotoGP Of Portugal - Race, Lagoa, Algarve - 24 Mar 2024

Video Jorge Martin a câștigat Marele Premiu al Portugaliei la MotoGP și s-a bucurat ca Ronaldo

89 Jorge Martin, SPA, Prima Pramac Ducati Race Winner during the Grande PrĂ mio Tissot de Portugal MotoGP round2 at the

Video&Foto A atras toate privirile! Cine e vedeta care a intonat imnul Portugaliei, în fața lui Jose Mourinho

Captură de ecran 2024-03-24 163858

MotoGP se va vedea următoarele trei sezoane în direct pe canalele Digi Sport!

profimedia-0765329993

Foto Modelul cu peste un milion de urmăritori care i-a cucerit inima campionului mondial. ”Am spus 'Da'!”

aneta Mare

Video MotoGP | Jorge Martin a câștigat Marele Premiu al Japoniei

MotoGP | Marco Bezzecchi a câștigat fără emoții Marele Premiu al Indiei

Video MotoGP | Jorge Martin a câștigat Marele Premiu al Statului San Marino

MotoGP World Championship - Race MotoGP of the Grand Prix Red Bull of San Marino and Riviera Rimini

Video MotoGP | Aleix Espargaro s-a impus la Marele Premiu al Cataloniei! Francesco Bagnaia, accident grav

profimedia-0802636674

Video Francesco Bagnaia a câștigat Marele Premiu al Austriei la MotoGP

Video Final dramatic în MotoGP la MP de la Silverstone! Aleix Espargaro l-a depășit pe Francesco Bagnaia în penultimul viraj

profimedia-0794699335

Marco Bezzecchi, în pole-position la MP al Marii Britanii! Cursa e duminică, de la 14:45, Live Video pe Digi Sport 2

Monster Energy British Grand Prix 2023 - Practice - Silverstone

Video Francesco Bagnaia a câștigat Marele Premiu al Olandei! Lider detașat în clasamentul general

profimedia-0785294732

Video&Foto Marquez a provocat un nou accident spectaculos. 14 căzături și lista rămâne deschisă

marquez 6

Video Francesco Bagnaia, victorie la Marele Premiu al Italiei din Moto GP

MotoGP World Championship - Race MotoGP Grand Prix of Italy

Francesco Bagnaia a câştigat Marele Premiu al Spaniei la MotoGP. Lowes, învingător la Moto2 și Ortola, la Moto3

MotoGP Of The Americas - Race

Video Brad Binder a câștigat sprintul MotoGP de la Jerez. Steag roșu după un accident spectaculos

MotoGP Of Spain - Free Practice

Video Ce surpriză! Marco Bezzecchi a câștigat Marele Premiu din Argentina. Prima victorie din cariera sa la "clasa regină"

MotoGP Of Portugal - Race

Video Reacția lui Marc Marquez după accidentul horror de la Marele Premiu al Portugaliei la Moto GP

profimedia-0765298842

Video Marc Marquez va pleca din pole-position în Marele Premiu al Portugaliei la MotoGP

MotoGP Of Portugal - Qualifying

Chivasso celebra la vittoria di Pecco Bagnaia nel mondiale di MotoGP

Video Francisco Bagnaia a câștigat Marele Premiu al Malaysiei la Moto GP. Titlul mondial se va decide la Valencia

bagnaia

Video Alex Rins, învingător în Australia la MotoGP. Francesco Bagnaia, din nou lider în clasament

AUTO: OCT 16 MotoGP - Australian Grand Prix