Pescuit

Rezultate / Clasamente

Video&Foto Au capturat medaliile de aur! Performanță la CM de pescuit la răpitori

pescuit 4 1

deschidere

Foto Cei mai buni la știucă pentru o zi! Campionatul Mondial de Pescuit din Barcă la Răpitori

deschidere

România, la un crap distanță de un nou titlu de Campioană Mondială!

foto-deschidere-bogdan-dragan

foto1

Vrei să afli cât de bun esti la pescuit? Peste 200 de competiții se desfășoară anul acesta în România!

Ştiri pe scurt

Fotbal: Peste 2.000 de fani ai lui Real Madrid au renunţat la biletele pentru finala UCL

Fotbal: Crotone, echipa lui Stoian, învinsă de Napoli, scor 2-1 şi retrogradată în Serie B

Auto: A. Dumitrescu a câştigat etapa a doua a Campionatului Naţional de Viteză în Coastă

Handbal feminin: HCM Rm. Vâlcea a încheiat pe locul 4 în Liga Naţională

Fotbal: Florinel Coman (FCSB) - Noi am pierdut campionatul, nu l-a câştigat CFR Cluj

Fotbal: Echipa Universităţii Babeş-Bolyai, campioana României la fotbal universitar

Ciclism: Turul Italiei - Simon Yates, învingător în etapa a 15-a

Tenis: Cabal şi Farah, învingători în proba de dublu a turneului de la Roma (ATP)

MotoGP: Spaniolul Marc Marquez, învingător în Marele Premiu al Franţei

Moto: Francesco Bagnaia (Kalex), învingător în Marele Premiu al Franței la Moto 2

Moto: Albert Arenas (KTM), învingător în Marele Premiu al Franței la Moto 3

Fotbal: Abramovich, absent de la finala FA Cup pentru că nu a avut viză de Marea Britanie

Auto: Pilotul de raliuri Vali Porcişteanu, jefuit într-o vulcanizare din Piteşti

Fotbal: Paul Papp a rămas fără antrenor: Samet Aybaba se desparte de Sivasspor

Ştiri

Video Halep - Sharapova 4-6, 6-1, 6-4. Victorie uriașă după un meci de pus în ramă. Simona, în finală la Roma!

The Internazionali BNL d'Italia 2018 - Day Seven

Video Moment rar în tenis! Halep, huiduită la Roma. Ce s-a întâmplat în primul set al meciului cu Sharapova

Halep suparata

David Beckham, moment jenant în timpul ceremoniei de la nunta regală. Englezii au "luat foc"

beckham jenant

Video Exclusiv Cahill nu a crezut în victoriile senzaţionale de la Roma. Dezvăluirea făcută de Simona Halep

Simona Halep Darren Cahill

Video Halep - Sharapova 4-6, 6-1, 6-4...

Video Moment rar în tenis! Halep, huiduită la...

Video CFR Cluj - Viitorul 1-0. Ardelenii sunt...

CFR Cluj Campioana Romaniei

Play-off-ul s-a încheiat. Tot ce s-a...

trofeu cfr fcsb

Știri

Live video & text
FOTBAL:FC VIITORUL-CSM POLITEHNICA IASI, PLAY OFF LIGA 1 BETANO (11.05.2018)

Viitorul - CSM Poli Iași 1-0. Hagi a marcat golul de trei puncte. Oaspeții au jucat în 10 din minutul 9

bucurie viitorul

FC Viitorul - Astra 1-1. Oaspeţii rămân pe locul 4. Măţan a lovit bara, în prelungiri

FOTBAL:ACS POLI TIMISOARA-FC VOLUNTARI, LIGA 1 BETANO (4.05.2018)

ACS Poli Timişoara - FC Voluntari 2-3. A doua victorie a lui Adi Mutu în Liga 1

CFR FCSB 1-1

FCSB - CFR Cluj 1-1. Roș-albaștrii au luat prim-planul în lupta la titlu

craiova - viitorul 3-3

Craiova - Viitorul 3-3. Nebunie în Bănie! Super execuții și răsturnări de scor pentru un meci superb

mutu voluntari juventus

FC Voluntari - Juventus 0-1. Prima înfrângere din cariera antrenorului Adrian Mutu

bucurie timisoara

ACS Poli Timișoara - Concordia Chiajna 1-0. Drăghici aduce victoria gazdelor la ultima fază