Nu mai suporta și a vrut să plece gratis de la Real Madrid! Acum a devenit erou, iar soția sa a transmis doar ȘASE cuvinte

Final de joc în Gruia! CFR și CSU Craiova încheie la egalitate, 0-0.
  • 90 | Schimbări
    Ultima schimbare la CFR! Iese Rus și intră Peteleu!
  • 85 | OcaziiCFR Cluj
    Rambe trece și el pe lângă deschiderea scorului. Mincă este însă la post și respinge în corner!
  • 83 | Cartonaşe Galbene
    Cristi Bud primește cartonașul galben pentru un fault la Calancea.
  • 82 | OcaziiCFR Cluj
    Ocazie importantă pentru CFR Cluj! Rus șutează periculos din interiorul careului de 16 metri însă Calancea reușește să respingă în corner.
  • 78 | OcaziiCFR Cluj
    Gustavo șutează periculos din lovitură liberă, de la circa 25 de metri, însă Mincă reușește să rețină în doi timpi.
  • 75 | Cartonaşe Galbene
    Nuno Rocha vede cartonașul galben!
  • 72 | Schimbări
    Schimbare la CSU! Iese Madson și intră Gustavo!
  • 66 | Schimbări
    Schimbare la CFR! Nouvier îl înlocuiește pe Păun!
  • 65 | OcaziiCFR Cluj
    Madson reia spectaculos cu călcâiul din apropierea careului de 6 metri însă mingea trimisă de el este respinsă de Camora.
  • 61 | Faze meciCFR Cluj
    Zlatinski șutează de la marginea careului de 16 metri însă Camora reușește să-l blocheze.
  • 56 | OcaziiCFR Cluj
    Acka șutează periculos din interiorul careului de 16 metri însă Mincă este la post și respinge.
  • 56 | Cartonaşe Galbene
    Horj vede cartonașul galben pentru un fault asupra lui Rambe!
  • 55 | Schimbări
    Schimbare la CSU! Iese Măzărache și intră Rambe!
  • 54 | OcaziiCFR Cluj
    Madson șutează periculos de la peste 20 de metri dar mingea trece pe lângă poarta lui Mincă.
  • 50 | Schimbări
    Prima schimbare și la CFR! Horj intră în locul lui Ruiz!
    A început repriza a doua! CSU Craiova a avut lovitura de start!
  • 45+2 | Final repriza 1
    Pauză în Gruia! CFR și CSU se află la egalitate 0-0.
  • 44 | Schimbări
    Prima schimbare la CSU Craiova! Kelic este înlocuit de Zlatinski.
  • 41 | OcaziiCFR Cluj
    Clujenii cer lovitură de la 11 metri după un duel între Rus și Acka.
  • 28 | Ocazii
    Păun șutează periculos de la aproximativ 20 de metri însă Calancea este la post și respinge în corner.
  • 24 | Cartonaşe Galbene
    Mincă vede cartonașul galben pentru proteste.
  • 24 | Cartonaşe Roşii
    Mureșan vede direct cartonașul roșu pentru un fault dur făcut în apropiere de mijlocul terenului!
  • 21 | Cartonaşe Galbene
    Mureșan vede și el cartonașul galben pentru un fault asupra lui Măzărache.
  • 20 | OcaziiCFR Cluj
    CFR Cluj cere lovitură de la 11 metri la un duel între Madson și Păun.
  • 17 | Cartonaşe Galbene
    Tiago Lopes vede primul cartonaș galben al jocului pentru un fault la Madson.
  • 13 | Faze meci
    Partida este una destul de disputată, cele două echipe nu au reușit însă să-și creeze ocazii periculoase de a marca.
  • 8 | OcaziiCFR Cluj
    Prima ocazie și pentru CSU Craiova! Madson trimite periculos din lovitură liberă, mingea se duce însă pe lângă poarta lui Mincă.
  • 3 | Faze meciCFR Cluj
    Prima ocazie a jocului aparține celor de la CFR! Ruiz nu reușește să reia însă cum trebuie spre poarta lui Calancea!
    A început meciul! CFR Cluj a avut lovitura de start!
Gheorghe MulțescuCS U Craiova

Remiză albă în Gruia. Craiova a ratat șansa de a trece pe primul loc. CFR - CSU 0-0

CFR Cluj și CSU Craiova au terminat la egalitate 0-0. Cu gândul la revanşă după eliminarea din Cupa Ligii, Craiova a început în ofensivă meciul din etapa a şaptea de pe terenul lui CFR Cluj.

Madson a trimis pe lângă poartă din lovitură liberă. Gazdele au rămas în zece, după Ce Andrei Mureşan a văzut cartonaş roşu direct pentru un fault la Popov.

Prima ocazie a clujenilor a venit în minutul 28, Calancea a respins şutul lui Păun. Acka l-a incomodat pe Rus în careu, iar gazdele au cerut penalty, dar Ovidiu Haţegan a lăsat meciul să continue.

A fost 0-0 la pauză, iar oltenii au început tot în forta repriza a doua. Madson a încercat un şut de la distanţă, dar mingea s-a dus puţin pe lângă poartă. Mincă a fost atent la şutul lui Acka din minutul 56, apoi, tot Madson putea să deschidă scorul cu o superexecuţie.

Brazilianul Craiovei, Gustavo, a executat bine o lovitură liberă, dar nu l-a învins pe Mincă. CFR a ratat cea mai mare ocazie prin Laurenţiu Rus, cu opt minute înainte de final. Craiova nu a profitat de superioritatea numerică, iar partida s-a terminat 0 la 0.

Video Manchester City - Real Madrid 1-1 (3-4...

Englezii au dezvăluit ce înseamnă...

FC Barcelona v Paris Saint-Germain: Quarter-final Second Leg - UEFA Champions League 2023/24

Video Barcelona - PSG 1-4. Kylian Mbappe i-a...

mbappe

Exclusiv Șucu și Angelescu i-au decis soarta lui...

• 12:00 Stirile Digi Sport
  • FOTBAL:SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE-UNIVERSITATEA CLUJ, FINALA CUPEI ROMANIEI (24.05.2023)

FOTBAL: Oțelul Galați - ”U” Cluj, ora 20:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

MEDIA: Digi Sport Special, ora 19:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

MEDIA: Fotbal Club, ora 17:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• A tennis ball with details of a racquet , shadows and a clay court

TENIS: ATP București, ora 11:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

Transformarea Serenei Williams, la 18 luni de la retragere. A anunțat că vrea să intre în alt sport

MIAMI GARDENS, FLORIDA - MARCH 29: Serena Williams tries on daughters extra small Barbi Jacket in VIP suite with Demarri

UEFA a decis: o echipă de tradiție din Europa, suspendată 3 ani din toate competițiile europene!

Football - UEFA Champions League 2016/17 Group Stage Group G FC Porto v Leicester Estadio Do Dragao, Oporto, Portugal - 07 Dec 2016

Foto Ilie Năstase a apărut de mână cu ”cea mai frumoasă femeie din lume”: ”I-a luat trei ani”