25 rezultate pentru eticheta

cs tunari

Oficial Dan Alexa a semnat! A 10-a echipă din cariera sa de antrenor

dan alexa

Adi Petre dă semne de revenire! Fostul atacant de la FCSB, două goluri în două meciuri pentru Tunari

adrian petre

Oficial Rapid a mai anunțat o plecare! Fotbalistul va evolua în România

rapida

Fostul jucător de la FCSB a marcat în debutul la noua echipă! Alt jucător a fost omul meciului

FOTBAL:FCSB-SLOVAN LIBEREC, LIGA EUROPA (24.09.2020)

Oficial Atanas Trică a plecat de la Universitatea Craiova: unde va evolua atacantul

FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-OTELUL GALATI, SUPERLIGA SUPERBET (24.07.2023)

Exclusiv Eroare gravă de arbitraj în meciul CS Tunari - Gloria Buzău! Echipa lui Prepeliță putea ajunge în ”sferturile” Cupei

121

Rapid, victorie la ”scor de neprezentare” în amical. Cine a înscris pentru giuleșteni

FOTBAL:RAPID BUCURESTI-DINAMO BUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET (1.09.2023)

Exclusiv Ilie Dumitrescu a tras un semnal de alarmă la Universitatea Craiova: ”E o problemă din partea jucătorilor!”

ilie-dumitrescu

Video CS Tunari - Universitatea Craiova 1-1. Oltenii s-au chinuit să obțină un punct! Golul egalizator a venit în minutul 90

FOTBAL: CS TUNARI - UNIVERSITATEA CRAIOVA CUPA ROMANIEI BETANO (27.09.2023)

Antrenorul Craiovei, îngrijorat de starea gazonului înaintea debutului din Cupa României

bon

Dinamo, spectacol total în amicalul cu CS Tunari: șapte goluri, doi debutanți și un căpitan-surpriză

dinamo

Mihai Iosif, ofertat de o echipă din România

mita-iosif

romania-tunari (8)

Naționala României a stabilit un amical-surpriză înaintea partidei contra reprezentativei din Kosovo

edi iordanescu

Știm cele 5 echipe care au promovat în Liga 2 din sezonul viitor! Corvinul și Reșița, printre calificate

corvinull

Meci din România, întrerupt în minutul 30, după un fault dur. Verdictul: dublă fractură de tibie și peroneu

OFICIAL | Fostul secund al lui Laurențiu Reghecampf și-a găsit echipă după un an și jumătate

gabi manu

Astra Giurgiu, umilită de CS Tunari! Record de goluri încasate pentru fosta campioană din Liga 1

307760959_497561472377675_324750287322335138_n

Meciurile din Turul 3 al Cupei României au fost stabilite. Dinamo și Steaua intră în luptă

Trofeul Cupei României / Foto: Sport Pictures

Ultimele două meciuri de pregătire pentru Dinamo înainte de startul din Liga 2. Trupa lui Ovidiu Burcă evoluează cu echipe de Liga 3

Exclusiv Jucătorul care a marcat de la 60 de metri a fost coleg cu Florin Tănase la Academia Hagi: "Era un mic Dobrin"

tunari

Povestea internaționalului din Liga 3: s-a născut în Caraibe, e ”rivalul” Stelei și urmează să joace cu Surinam și Canada

elijah seymour

CSA Steaua, primul pas greșit în acest sezon. "Militarii" au remizat cu CS Tunari pe teren propriu