20 rezultate pentru eticheta

hannover

Stuttgart, pas greșit în lupta pentru promovare. Rezultatele și clasamentul din 2.Bundesliga

VfB Stuttgart v Hannover 96 - Bundesliga

Video Show în 2.Bundesliga: 11 goluri în 3 meciuri! Darmstadt a demolat-o pe St. Pauli, Hannover a revenit spectaculos

darmstadt

O echipă întreagă din Germania e în carantină, după ce a fost depistat al doilea jucător cu coronavirus

1. FC Nürnberg v Hannover 96 - Second Bundesliga

Video Hamburg - Hannover 3-0. Gazdele rămân neînvinse după cinci meciuri şi visează la revenirea în Bundesliga

hamburg

Video Ratare de "cascadorii râsului" în Bundesliga. Nemții au calculat distanța care a împiedicat mingea să intre în poartă

bundesliga

Video Hannover - Bayern 0-4. Campioana a făcut spectacol, Alaba a reușit un super gol

Hannover 96 v FC Bayern Muenchen - Bundesliga

Video Mainz - Hannover 1-1. VAR-ul a decis rezultatul final, în al 10-lea minut de prelungire

mainz hannover

Video Maxim, pasă de gol într-un meci nebun. Mainz a ajuns la un punct de retrogradare

maxim

Zieler, prezentat de Leicester. Portarul german îi va face concurenţă lui Kasper Schmeichel

zieler leicester

Primul transfer făcut de campioana Angliei. Robert Zieler a ajuns la Leicester

zieler

VIDEO Steaua - Hannover 9-7. Victorie cu emoţii, în turul sferturilor EuroCup

captura Steaua polo

VIDEO Poloiştii de la Steaua atacă semifinalele EuroCup. Meciul cu Hannover, în direct pe Digi Sport 1

captura polo steaua

Interesată la un moment dat de Reghecampf, Hannover l-a refuzat pe Trapattoni

trapattoni giovanni

Lewandowski, în mare formă înaintea duelului cu Șahtior

Lewandowski Dortmund

Hannover, "țeapă" braziliană. A mințit ca să ajungă la club, iar acum s-a îmbolnăvit