1222 rezultate pentru eticheta

razvan lucescu

Video&Foto Incidente violente la finala Cupei Greciei. Fanii lui PAOK au incendiat scaune! Mai multe persoane arestate

Greece Soccer Cup Final

Fostul căpitan al FCSB-ului, în lacrimi la ultimul meci alături de Răzvan Lucescu. Este dorit înapoi în Liga 1

fernando-varela (2)

PAOK a pus capăt seriei negative! Reacția lui Răzvan Lucescu după victoria cu Panathinaikos

razvan-lucescu

Video Răzvan Lucescu și Alexandru Mitriță, vicecampioni ai Greciei cu PAOK Salonic!

Olympique de Marseille v PAOK Thessaloniki - Quarter Final, First Leg, UEFA Europa Conference League

Video Olympiakos - PAOK 1-1. Echipa lui Răzvan Lucescu riscă să rateze podiumul în Grecia

Reacția lui Răzvan Lucescu după 10 meciuri fără victorie la PAOK și declanșarea furiei în rândul suporterilor

Răzvan Lucescu, dialog aprins cu fanii lui PAOK, după eșecul cu Aris. Ultimatum din partea ultrașilor

razvan fani paok

PAOK – Aris 0-1. Echipa lui Răzvan Lucescu e fără victorie din luna martie

Răzvan Lucescu

PAOK, învinsă de Giannina, 0-1. Nouă meciuri la rând fără victorie pentru echipa lui Răzvan Lucescu

Olympiakos a cucerit titlul în Grecia, chiar pe terenul lui PAOK Salonic. Al 47-lea triumf din istoria clubului

279579669_5800384783309823_6987509973826346487_n

Răzvan Lucescu s-a plâns de programul încărcat al lui PAOK: ”Meciurile astea ne storc de energie!”

profimedia-0488635720

PAOK - AEK 1-1. Criza de rezultate persistă pentru echipa lui Răzvan Lucescu

Reacția lui Răzvan Lucescu după ce a calificat-o pe PAOK în finala Cupei Greciei. O schimbare inspirată a făcut diferența

AEL v PAOK - Superleague Greece, Larissa - 14 Apr 2019

PAOK, în finala Cupei Greciei, după un meci dramatic cu Olympiakos. Alex Mitriță s-a accidentat

Răzvan Lucescu, în perioada în care antrena la PAOK / Foto: Profimedia

Video PAOK - Olympiakos 0-0, în semifinalele Cupei Greciei. Mitriță a jucat în repriza a doua

paok-oly

PAOK are patru eșecuri la rând. Reacția lui Răzvan Lucescu după derby-ul cu Aris

Aris Salonic - PAOK Salonic 1-0. Răzvan Lucescu și Alexandru Mitriță au pierdut în derby-ul orașului

Greece Soccer Europa Conference League

Răzvan Lucescu, după ce PAOK a fost eliminată de Marseille: "Îmi doresc să câștige trofeul"

Răzvan Lucescu a părăsit Conference League cu capul sus: ”Marseille a avut mai puține faze periculoase decât noi!”

Conference League, sferturi de finală | PAOK, eliminată de Marseille. Toate rezultatele

Daniel Pancu i-a dat replica lui Bafetimbi Gomis, care a spus că "naționalitatea îl trage în jos" pe Răzvan Lucescu

profimedia-0478412634

Gomis spune de ce Răzvan Lucescu nu are loc în campionate de top. ”Naționalitatea îl trage în jos!”

razvan-lucesuc

Un jucător francez face lobby pentru Răzvan Lucescu în Ligue 1 şi îl compară cu Guardiola

lucescu-gomis

Răzvan Lucescu, gata să o ducă pe PAOK în semifinalele Conference League! Ce spune de meciul cu Marseille

lucescu

Grecii au cerut interzicerea fanilor lui Marseille la returul cu PAOK Salonic, din Conference League!

paok

Reacția lui PAOK, după incidentele de la meciul cu Marseille: "Monument de incompetență"

Președintele lui Marseille s-a dus după Răzvan Lucescu: "Ești iresponsabil”

Răzvan Lucescu, după haosul făcut de ultrașii lui Marseille: "Sper că OM va fi primită cum am fost primiți noi aici!"

profimedia-0558913540

Răzvan Lucescu, după eșecul lui PAOK la Marsilia. ”Sunt dezamăgit! Nu sunt de acord că trebuia schimbat ceva”

Video Hotelul echipei lui Răzvan Lucescu, PAOK, atacat de ultrașii lui Marseille: "Sunt răniți și unele distrugeri"

pjimage

Răzvan Lucescu, gata de duelul cu Olympique Marseille, din "sferturile" Conference League

Răzvan Lucescu, iritat de arbitraj la ultimul meci al lui PAOK: ”VAR-ul lucrează împotriva noastră”

Video Răzvan Lucescu, învins în meciul cu Panathinaikos, scor 1-2. Alexandru Mitriță nu a fost în lot

Răzvan Lucescu, anunț uriaș pentru suflarea rapidistă: "Din vară vin şi alţi investitori"

razvan-lucescu3

Exclusiv Răzvan Lucescu îl susține pe Adrian Mutu, numit recent pe banca Rapidului. "Are o experiență uriașă"

Adi Mutu și Răzvan Lucescu la naționala României / Foto: FRF.ro

Exclusiv Răzvan Lucescu a dezvăluit slăbiciunile și punctele forte ale Greciei, înaintea amicalului cu România

Răzvan Lucescu a explicat care ar trebui să fie primul lucru pe care-l face Edi Iordănescu la echipa națională

lucescu

Video Răzvan Lucescu, moment amuzant după victoria cu AEK. “Lăsați-mă puțin, să mă relaxez”

Răzvan Lucescu și Alexandru Mitriță, victorie mare în Grecia. PAOK s-a impus în derby-ul cu AEK Atena

Europe News - March 17, 2022

Răzvan Lucescu a pus "în oglindă" sfertul de finală din perioada Rapid cu cel de la PAOK

razvan

Conference League, optimi de finală | PAOK s-a calificat în ”sferturi”. Mitriță a prins finalul de meci. Tabloul complet

Gent - PAOK Salonic

Răzvan Lucescu vrea să se califice fără emoții în sferturile Conference League: ”Jucăm fiecare meci la victorie”

Răzvan Lucescu, victorie plină de suspans în Grecia, 1-0 cu Giannina. Alexandru Mitriță a intrat la pauză

PAOK v Lamia - Superleague Greece, Thessaloniki - 07 Apr 2019

PAOK, aproape de 'sferturile' Conference League. Detaliul care îi dă încredere lui Răzvan Lucescu

lucescu 2

Conference League | PAOK-ul lui Răzvan Lucescu, victorie importantă cu Gent. Toate rezultatele din optimi

conference league

Răzvan Lucescu, mesaj de susținere pentru victimele războiului: ”Sunt 150 la sută cu sufletul pentru poporul ucrainean”

Răzvan Lucescu, iritat la ultima conferință de presă a lui PAOK: ”Încetați să mă mai întrebați”

Victorie pentru Răzvan Lucescu! PAOK, primul succes după trei meciuri în Grecia

Răzvan Lucescu acuză arbitrajul, după ce echipa sa a jucat 75 de minute în inferioritate numerică cu AEK Atena