189 rezultate pentru eticheta

supercupa spaniei

VIDEO Barcelona - Athletic Bilbao 1-1. Goluri Messi și Aduriz, plus două eliminări! Trofeu după 31 de ani

athletic bilbao supercupa spaniei

Catalanii vor să remonteze pentru prima oară un 0-4. "90 de minute sunt multe pe Camp Nou"

messi-1

San Jose a explicat cum i-a dat gol Barcei de la 50 de metri. VIDEO cu execuția

san jose-1

VIDEO Luis Enrique crede în minuni: a marcat o triplă în victoria Barcelonei, 7-0, cu Bilbao, din 2001

enrique7-0

Pique încă e încrezător că Barça va câștiga Supercupa Spaniei: ”90 de minute. Camp Nou. Eu cred”

piquenbauer

Luis Enrique: ”Îmi asum întreaga responsabilitate. Dacă cineva poate întoarce un 0-4, noi suntem!”

enr

VIDEO Bilbao, doar a cincea echipă care îi administrează o asemenea înfrângere Barcelonei în acest secol

barca atl

VIDEO La 34 de ani, Aduriz e primul fotbalist care îi înscrie Barcelonei un hat-trick în ultimul deceniu!

aduriz

VIDEO Gol fabulos primit de Barcelona, de la 50 de metri!

san jose

VIDEO Athletic Bilbao - FC Barcelona 4-0. Victorie categorică pentru basci, în turul Supercupei Spaniei

bilbao

S-a stabilit țintarul primei etape din campionatul Spaniei. Barcelona și Real vor juca în deplasare

messi spania

VIDEO Simeone riscă opt etape de suspendare după incidentul cu arbitrul din Supercupa Spaniei

diego simeone -1

VIDEO Atletico – Real 1-0! Mandzukic a marcat în minutul 2 și a decis câștigătoarea Supercupei

mandzukic gol

Real și Atletico, în faţa celui de-al 7-lea trofeu câştigat în ultimii 4 ani. Sumele investite în transferuri

real atletico

Ancelotti și Simeone, șase meciuri în ultimul an

ancelotti simeone

Real n-a mai pierdut de 15 ani pe "Calderon", unde joacă vineri returul Supercupei

atletico real

Va schimba Real istoria? Echipele care au remizat acasă în turul Supercupei, au pierdut trofeul

kroos koke

Real domină duelurile cu Atletico! CR7 are o medie incredibilă împotriva rivalei

real madrid casillas ronaldo

Diferența dintre Real și Atletico: 3 jucători cu 115 mil. € vs. 9 jucători cu 95 mil. €

kroo james

Ancelotti s-a decis cine apără în Supercupa Spaniei, cu Atletico: “Iker va juca!”

iker apara

Atletico l-a pierdut pentru Supercupa Spaniei pe Oblak

Oblak conferinta

Real și Atletico vor juca Supercupa Spaniei pe 19 și 22 august, LIVE la Digi Sport

gol ramos real atletico

Premieră în Spania: Se va juca prima Supercupă între Atletico și Real Madrid

atletico real madrd

VIDEO Barcelona - Atletico 0-0. A 11-a Supercupă pe "Camp Nou". Messi a ratat un penalty