15 rezultate pentru eticheta

tecau turneul campionilor

Exclusiv Tecău: ”Tenisul nostru n-a fost la nivelul pe care ni-l dorim. Totuși, am fost la o minge de meci!”

Horia Tecău

Tecău - Rojer, a treia pereche calificată la Turneul Campionilor, de la Londra

tecau rojer-2

Tecău şi Rojer au ratat calificarea la Turneul Campionilor și nu-și vor putea apăra trofeul

tecau rojer

S-a întors campionul. Horia Tecău a revenit în România. Primele cuvinte pe aeroport

Tecau flori

VIDEO EXCLUSIV Tecău ne dă emoţii: "Mi s-a umflat degetul". Horia e aproape să devină numărul 1 mondial

tecau111-1

Impresar din fotbal pentru Horia Tecău. Românul a plecat la Londra, pentru Turneul Campionilor

horia tecau

Tecău vrea să părăsească Turneul Campionilor cu un succes. ”Am reuşit să-l înving de fiecare dată pe Lindstedt”

tecau lindstedt

VIDEO Horia Tecău a făcut spectacol în primul meci de la Turneul Campionilor: a câştigat schimbul zilei

captura punct tecau

Tecău și Rojer au nevoie de un singur meci câștigat la Paris pentru a-și asigura locul la Turneul Campionilor

horia tecau

Horia Tecău a câștigat finala de dublu în turneul de la Valencia. Încă un pas spre Turneul Campionilor

tecau valencia

Turneul Campionilor e tot mai departe. Mirnyi și Tecău au pierdut în turul I la Basel

tecau mirnyi

Tecău și Mirnyi s-au calificat în sferturile de finală ale turneului de la Moscova

tecau.mirny.beijing

VIDEO Tecău, între Mirnyi și Lindstedt. Românul va lua o decizie în 2014: "Cu Robert mă înțeleg mai bine acum"

horia tecau hertogenboch

Tecău și Lindstedt, învinși în primul meci de la Turneul Campionilor! Au pierdut dramatic: 6-4, 6-7, 10-12

tecau-lindstedt

Horia Tecău: “Turneul Campionilor va fi ultimul cu Linsted, apoi îl voi avea partener pe Max Mirnyi”