12 rezultate pentru eticheta

video steaua petrolul

VIDEO La revenirea în Liga 1 după 7 ani, Adrian Ropotan a fost aproape să-l accidenteze grav pe Guilherme!

intrare ropotan

VIDEO Steaua - Petrolul 0-0. Debut fără victorie pentru Rădoi, în campionat. Câte o bară de fiecare parte

steaua petrolul-2

S-a încins lupta la vârf! Titlul se poate decide în etapa 29, după meciul Stelei cu ASA

ASA Steaua

VIDEO Stanciu putea să schimbe soarta partidei cu Petrolul. 3 ocazii ratate de mijlocaşul roş-albaştrilor

Stanciu

VIDEO 'Lupii' vin la București pentru revanșă: "Vor da totul". Steaua-Petrolul e joi, LIVE pe Digi Sport 1 (21:30)

papp tchite steaua petrolul

VIDEO Haţegan a dictat 2 minute de prelungiri, deşi meciul a fost oprit peste 3 minute din cauza torţelor

meci intrerupt torte steaua

VIDEO & SONDAJ Trebuia Ovidiu Haţegan să fluiere finalul primei reprize înaintea golului înscris de Steaua?

secunde prelungire gol steaua - petrolul

VIDEO Fazele care au aprins spiritele la Steaua - Petrolul

steaua petrolul momente cheie

VIDEO Spectacol pirotehnic de ziua României, la Steaua - Petrolul. S-a întrerupt jocul

torte la steaua

VIDEO Todoran a jucat în ultima victorie cu Steaua: "Un rezultat senzațional!"

Todoran petrolul

Nu crede că vor veni mulți suporteri să vadă Steaua - Petrolul: "Ghencea nu mai e ce era odată!"

stadion ghencea steaua

Dragomir: "Tudor a greşit la penalty-urile acordate Stelei, dar scorul e echitabil"