18 rezultate pentru eticheta

voluntari - craiova

Sorin Cârțu trage un semnal de alarmă: “Sunt prea multe înfrângeri”

cartu

Video FC Voluntari a cerut penalty în meciul cu Craiova, după un henț în careu al lui Bancu

Untitled

Video "Stai să-mi fac freza. Crezi că am 63 de ani și nu mai văd?" Victor Pițurcă, fază memorabilă: a stârnit hohote de râs

piturca si grigoroiu

Probleme pentru Elvir Koljic, după accidentare! Pițurcă: ”Mi-a stricat bucuria. Îl doare tare”

victor piturca

Video Mihăilă a făcut spectacol cu Voluntari și așteaptă Dinamo! ”Ne dă încredere această victorie!”

FOTBAL:FC VOLUNTARI-UNIVERSITATEA CRAIOVA, CUPA ROMANIEI (31.10.2019)

Video Poza care face cât 1000 de cuvinte. Mihai Roman, imaginea zilei, după golul victoriei Craiovei

mihai roman fetitza

Reacţia lui Mangia, după cel mai bun meci al sezonului. Cum a caracterizat-o pe Dinamo, înaintea marelui derby

Devis mangia

Video Nocturna de la Voluntari a "căzut", după "măcelul" din prima repriză a meciului cu Craiova

nocturna voluntari

Mangia recunoaște momentul dificil prin care trece la Craiova: "Urmează cel mai greu meci"

Mangia conferinta

Video Niculescu: "Jucătorii mai aveau un pic şi dărâmau uşile la vestiar. Asta mi-a spus arbitrul"

Niculescu Craiova

Scandal la finalul meciului, între olteni şi ilfoveni. Niculescu: "Niciodată nu am fost primit bine aici"

baluta-1

Video&Foto "Vrem bilete!". Și au primit! Ce s-a întâmplat cu mulțimea de olteni veniți la returul Voluntari - Craiova

olteni afara5

Video&Foto Încă un episod din povestea de dragoste dintre Șumudică și Craiova. Fanii l-au aplaudat și-l cheamă în Bănie

craiova sumudica

FC Voluntari - CS U Craiova 0-0. Calificare istorică a ilfovenilor! Finală cu Astra în Cupa României

bucurie voluntari

Programul semifinalelor Cupei României. FC Voluntari a vrut să joace în Giuleşti

voluntari craiova

Exclusiv Reacția lui Mulțescu, după o premieră dureroasă: fanii i-au cerut demisia. "Probabil i-am obișnuit prost"

multescu craiova

Video Voluntari - CS U Craiova 0-1. Ivan le-a adus victoria oltenilor în minutul 90+5, după ocazii uriașe!

csu

VIDEO Pancu: "E frustrare mare, meciurile sunt trase la indigo, pierdem mereu cu 2-1. Și stadionul e de vină"