29 rezultate pentru eticheta

wta montreal

"Mă simt distrusă!" Elena Rybakina a cedat nervos după meciul cu Liudmila Samsonova

Elena Rybakina / Foto: Profimedia

Video ”Taci din gură! Taci din gură!”. A întrerupt meciul și a declanșat un scandal cu adversara sa după ce a văzut ce a făcut

sakkari

National Bank Open Montréal - Day 7

Video&Foto Bianca Andreescu, învinsă la Montreal! Campioana en-titre nu a digerat eșecul: ”Nu vreau să vorbesc, îmi vine să plâng”

National Bank Open Montréal - Day 4

Video Halep a impresionat în primul meci jucat după 3 luni de pauză. 5 lovituri magice ale Simonei

National Bank Open Montréal - Day 3

"Mă simt foarte norocoasă!" Ce a spus Danielle Collins după ce a eliminat-o pe Simona Halep de la WTA Montreal

simona halep danielle collins

Bianca Andreescu joacă în direct la Digi Sport! Programul zilei de la WTA Montreal

2021 Miami Open - Day 13

Video WTA Montreal | Sorana Cîrstea, eliminată de Victoria Azarenka 2-6, 2-6. Turneul e ÎN DIRECT la Digi Sport

2021 French Open - Day Two

Video Sorana Cîrstea, victorie clară la Montreal! A eliminat-o pe Alison Riske, dar urmează o adversară puternică

2020 Australian Open - Day 3

Cu cine va juca Simona Halep în turul doi la WTA Montreal. Sorana Cîrstea și-a aflat adversara din prima rundă

Simona Halep, la Roma / Foto: Profimedia

Vești bune pentru Simona Halep! Ultimele noutăți de la Montreal, unde românca va juca după 3 luni de pauză

Simona Halep, locul trei WTA / Foto: Getty Images

Simona Halep revine mai repede pe teren. Competiția la care va participa e la Digi Sport

profimedia-0609234433

Video Mesajul transmis de Simona Halep fanilor, imediat după succesul superb de la Montreal

Rogers Cup Montreal - Day 7

Simona Halep se simte ca acasă în Canada. A treia finală în patru ani la Rogers Cup

halep finale canada

Sfertul de finală cu Garcia are o miză dublă pentru Halep, care e aproape de o performanță importantă

Halep

Ultimele detalii despre Mihaela Buzărnescu. Tatăl jucătoarei a precizat ce turnee va rata Miki

Buzarnescu abandon

Video Kerber și Pliskova, eliminate la Rogers Cup! Sharapova a distrus-o pe Kasatkina

kerber

”Nimeni nu poate spune ceva negativ despre ea”. Konta face o declarație superbă despre Simona Halep

Simona Halep

Cîrstea a câştigat duelul românesc cu Niculescu de la Montreal. Adversar redutabil în turul 2

Sorana Cirstea

Video Gorges și Pliskova s-au calificat fără emoții în turul 2 la Rogers Cup. Rezultatele zilei

colaj pliskova

Video Rogers Cup | Halep și Begu, eliminate în primul tur, la Montreal, după ce au ratat două mingi de meci

halep begu dublu

Simona Halep, aleasă jucătoarea lunii iulie în circuitul WTA. Victorie zdrobitoare a româncei

halep jucatoarea lunii

Simona Halep şi Monica Niculescu, învinse în două seturi, în finala de dublu a turneului de la Montreal

simona monica-1

Încă o finală pentru Halep la Montreal. Va juca pentru titlu la dublu, alături de Niculescu

simona monica

Prima reacţie a Simonei Halep după victoria cu Kerber: "E plăcut să fiu din nou în finală aici"