Foto S-a inaugurat: ”giuvaierul” de 23.000.000€ din România a fost dat oficial în folosință
Sala Polivalentă de la Turda / Foto: Facebook @Turda Arena Sala Polivalentă de la Turda / Foto: Facebook @Turda Arena Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Sala Polivalentă de la Turda / Foto: Facebook @Turda Arena Sala Polivalentă de la Turda / Foto: Facebook @Turda Arena Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Sala Polivalentă de la Turda / Foto: Facebook @Turda Arena Sala Polivalentă de la Turda / Foto: Facebook @Turda Arena Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Sala Polivalentă de la Turda / Foto: Facebook @Turda Arena Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Sala Polivalentă de la Turda / Foto: Facebook @Turda Arena Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Sala Polivalentă de la Turda / Foto: Facebook @Turda Arena Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Sala Polivalentă de la Turda / Foto: Facebook @Turda Arena Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Sala Polivalentă de la Turda / Foto: Facebook @Turda Arena Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Sala Polivalentă de la Turda / Foto: Facebook @Turda Arena Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Sala Polivalentă de la Turda / Foto: Facebook @Turda Arena Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Sala Polivalentă de la Turda / Foto: Facebook @Turda Arena Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Sala Polivalentă de la Turda / Foto: Facebook @Turda Arena Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei Noua sală polivalentă din Turda / Foto: Facebook@Cristian Matei