Viorel Moldovan s-a răzgândit. Cele trei meciuri ale României l-au făcut să simtă iar "fiorul naţionalei"
Răzvan Marin, în meciul Macedonia de Nord - România / Foto: Sport Pictures Dennis Man, în meciul Macedonia de Nord - România / Foto: Sport Pictures Mirel Rădoi și Vlad Chiricheș, după Macedonia de Nord - România / Foto: Sport Pictures Macedonia de Nord - România 0-0, în preliminariile CM 2022 / Foto: Sport Pictures Macedonia de Nord - România 0-0, în preliminariile CM 2022 / Foto: Sport Pictures Macedonia de Nord - România 0-0, în preliminariile CM 2022 / Foto: Sport Pictures Macedonia de Nord - România 0-0, în preliminariile CM 2022 / Foto: Sport Pictures Macedonia de Nord - România 0-0, în preliminariile CM 2022 / Foto: Sport Pictures Macedonia de Nord - România 0-0, în preliminariile CM 2022 / Foto: Sport Pictures Macedonia de Nord - România 0-0, în preliminariile CM 2022 / Foto: Sport Pictures Macedonia de Nord - România 0-0, în preliminariile CM 2022 / Foto: Sport Pictures Macedonia de Nord - România 0-0, în preliminariile CM 2022 / Foto: Sport Pictures Macedonia de Nord - România 0-0, în preliminariile CM 2022. Florin Niţă a apărat din nou foarte bine / Foto: Sport Pictures Macedonia de Nord - România 0-0, în preliminariile CM 2022 / Foto: Sport Pictures