Video&Foto Imaginile bucuriei: "Steaua suntem noi!". Jucătorii FCSB-ului au scandat minute în șir alături de fani
Jucătorii și fanii FCSB-ului după victoria cu Farul, 2-1 / Foto: Captură @ Digi Sport Jucătorii și fanii FCSB-ului după victoria cu Farul, 2-1 / Foto: Captură @ Digi Sport Jucătorii și fanii FCSB-ului după victoria cu Farul, 2-1 / Foto: Captură @ Digi Sport Jucătorii și fanii FCSB-ului după victoria cu Farul, 2-1 / Foto: Captură @ Digi Sport Jucătorii și fanii FCSB-ului după victoria cu Farul, 2-1 / Foto: Captură @ Digi Sport Jucătorii și fanii FCSB-ului după victoria cu Farul, 2-1 / Foto: Captură @ Digi Sport Jucătorii și fanii FCSB-ului după victoria cu Farul, 2-1 / Foto: Captură @ Digi Sport Jucătorii și fanii FCSB-ului după victoria cu Farul, 2-1 / Foto: Captură @ Digi Sport Jucătorii și fanii FCSB-ului după victoria cu Farul, 2-1 / Foto: Captură @ Digi Sport Jucătorii și fanii FCSB-ului după victoria cu Farul, 2-1 / Foto: Captură @ Digi Sport Jucătorii și fanii FCSB-ului după victoria cu Farul, 2-1 / Foto: Captură @ Digi Sport Jucătorii și fanii FCSB-ului după victoria cu Farul, 2-1 / Foto: Captură @ Digi Sport Jucătorii și fanii FCSB-ului după victoria cu Farul, 2-1 / Foto: Captură @ Digi Sport Jucătorii și fanii FCSB-ului după victoria cu Farul, 2-1 / Foto: Captură @ Digi Sport Jucătorii și fanii FCSB-ului după victoria cu Farul, 2-1 / Foto: Captură @ Digi Sport