Exclusiv ”Nu-mi vine să cred că ăsta ajunge la noi”. Când a fost extaziat Gigi Becali de vestea primită de la Meme Stoica
Vlad Chiricheș, alături de copilul său și de jucătorii de la FCSB, după victoria cu Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Florinel Coman, în meciul FCSB - Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Florinel Coman, în FCSB - Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Florinel Coman, în FCSB - Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Florinel Coman, în FCSB - Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures FCSB - Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Florinel Coman, în FCSB - Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Florinel Coman, în FCSB - Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Florinel Coman, în FCSB - Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Florinel Coman, în FCSB - Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Florinel Coman, în FCSB - Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Florinel Coman, în FCSB - Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Adrian Șut și Florinel Coman / Foto: Sport Pictures Mihai Lixandru / Foto: Sport Pictures Vlad Chiricheș și Matis, băiatul lui, după meciul FCSB - Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Galeria celor de la FCSB, cu Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Galeria celor de la FCSB, cu Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Galeria celor de la FCSB, cu Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Fotbaliștii de la FCSB / Foto: Sport Pictures Valentin Crețu / Foto: Sport Pictures Galeria celor de la FCSB, cu Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Fotbaliștii de la FCSB, după victoria cu Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Galeria celor de la FCSB, cu Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Galeria celor de la FCSB, cu Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Vlad Chiricheș, alături de copilul său și de jucătorii de la FCSB, după victoria cu Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Fotbaliștii de la FCSB, după victoria cu Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Galeria celor de la FCSB, cu Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Fotbaliștii de la FCSB / Foto: Sport Pictures Vlad Chiricheș, alături de copilul său și de jucătorii de la FCSB, după victoria cu Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Fotbaliștii de la FCSB, după victoria cu Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Fotbaliștii de la FCSB, după victoria cu Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Fotbaliștii de la FCSB, după victoria cu Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Fotbaliștii de la FCSB, după victoria cu Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Fotbaliștii de la FCSB, după victoria cu Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Galeria celor de la FCSB, cu Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Fotbaliștii de la FCSB, după victoria cu Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Fotbaliștii de la FCSB, după victoria cu Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Arbitrul Horațiu Feșnic / Foto: Sport Pictures Fotbaliștii de la FCSB, după victoria cu Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Fotbaliștii de la FCSB, după victoria cu Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Fotbaliștii de la FCSB, după victoria cu Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Vlad Chiricheș, alături de copilul său și de jucătorii de la FCSB, după victoria cu Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Fotbaliștii de la FCSB, după victoria cu Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures Fotbaliștii de la FCSB, după victoria cu Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures