Video Liga 2, etapa 18 | Gloria Buzău - Unirea Slobozia 3-1, Steaua - Baia Mare 3-0, Șelimbăr - Dinamo 1-2. Rezultatele complete
Steaua - Baia Mare / Foto: captură Digi Sport Mădălin Mihăescu a marcat pentru Steaua în meciul cu Baia Mare / Foto: captură Digi Sport Jucătorii de la Steaua și cei de la Baia Mare, înainte de a intra pe teren, pe Stadionul Ghencea / Foto: captură Digi Sport Atanas Trică a marcat în Steaua - Baia Mare 3-0 / Foto: captură Digi Sport