Prima reacție a lui Laurențiu Reghecampf, după ce a așteptat șase zile să semneze cu noua echipă din Arabia Saudită
Laurențiu Reghecampf și Corina Caciuc / Foto: Instagram@r.laurentiu Laurențiu Reghecampf și Corina Caciuc / Foto: Instagram@ r.laurentiu Laurențiu Reghecampf și Corina Caciuc / Foto: Instagram@r.laurentiu Laurențiu Reghecampf și Corina Caciuc / Foto: Instagram@r.laurentiu Laurențiu Reghecampf și Corina Caciuc / Foto: Instagram@r.laurentiu Laurențiu Reghecampf și Corina Caciuc / Foto: Instagram@r.laurentiu Laurențiu Reghecampf și Corina Caciuc, la botezul fiului lor / Foto: Instagram @r.laurentiu Laurențiu Reghecampf și partenera sa, Corina Caciuc / Foto: Instagram-@rlaurentiu Laurențiu Reghecampf și Corina Caciuc / Foto: Instagram@r.laurentiu Laurențiu Reghecampf și Corina Caciuc / Foto: Instagram@
r.laurentiu Laurențiu Reghecampf și Corina Caciuc / Foto: Instagram@r.laurentiu Laurențiu Reghecampf și Corina Caciuc / Foto: Instagram@r.laurentiu Laurențiu Reghecampf și Corina Caciuc / Foto: Instagram@r.laurentiu Laurențiu Reghecampf și Corina Caciuc / Foto: colaf facebook@r.laurentiu Laurențiu Reghecampf, la botezul fiului său / Foto: Instagram@caciuc.corina Laurențiu, alături de Corina Caciuc și copilul lor, Liam / Foto: Instagram @ R.Laurențiu Laurențiu Reghecampf și Corina Caciuc, la ziua de naștere a lui Liam / Foto: Instagram@r.laurentiu Laurențiu Reghecampf și Corina Caciuc / Foto: Instagram@r.laurentiu Laurențiu Reghecampf și Corina Caciuc, la ziua de naștere a lui Liam / Foto: Instagram@r.laurentiu