Foto ”Rușinos!” Fosta iubită a lui George Clooney și partenerul ei, românul cu 15 ani mai tânăr, goi-pușcă în văzul tuturor
Elisabetta Canalis / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis / Foto: Profimedia Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis / Foto: Profimedia Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis si Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis si Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis si Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis si Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis si Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis, Georgian Cîmpeanu, Melissa Satta și Matteo Berrettini / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis si Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis și Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis si Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis si Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis și Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis și Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis și Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis și Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis și Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis și Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis și Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis și Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis și Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis și Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis și Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis și Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis și Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis și Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis și Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis și Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis și Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis și Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis și Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis și Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis și Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia Elisabetta Canalis și Georgian Cîmpeanu / Foto: Profimedia