Foto Sarah Dumitrescu a semnat! Unde va juca fiica Anamariei Prodan
Sarah Dumitrescu și-a scos tricoul și l-a aruncat în tribune / Foto: captură Instagram @anamariaprodanreghecampf Sarah Dumitrescu și-a scos tricoul și l-a aruncat în tribune / Foto: captură Instagram @anamariaprodanreghecampf Sarah Dumitrescu și-a scos tricoul și l-a aruncat în tribune / Foto: captură Instagram @anamariaprodanreghecampf Sarah Dumitrescu și-a scos tricoul și l-a aruncat în tribune / Foto: captură Instagram @anamariaprodanreghecampf Sarah Dumitrescu și-a scos tricoul și l-a aruncat în tribune / Foto: captură Instagram @anamariaprodanreghecampf Sarah Dumitrescu și-a scos tricoul și l-a aruncat în tribune / Foto: captură Instagram @anamariaprodanreghecampf Sarah Dumitrescu și-a scos tricoul și l-a aruncat în tribune / Foto: captură Instagram @anamariaprodanreghecampf Sarah Dumitrescu și-a scos tricoul și l-a aruncat în tribune / Foto: captură Instagram @anamariaprodanreghecampf Sarah Dumitrescu și-a scos tricoul și l-a aruncat în tribune / Foto: captură Instagram @anamariaprodanreghecampf Sarah Dumitrescu și-a scos tricoul și l-a aruncat în tribune / Foto: captură Instagram @anamariaprodanreghecampf Sarah Dumitrescu și-a scos tricoul și l-a aruncat în tribune / Foto: captură Instagram @anamariaprodanreghecampf Sarah Dumitrescu și-a scos tricoul și l-a aruncat în tribune / Foto: captură Instagram @anamariaprodanreghecampf Sarah Dumitrescu și-a scos tricoul și l-a aruncat în tribune / Foto: captură Instagram @anamariaprodanreghecampf Sarah Dumitrescu și-a scos tricoul și l-a aruncat în tribune / Foto: captură Instagram @anamariaprodanreghecampf Sarah Dumitrescu și-a scos tricoul și l-a aruncat în tribune / Foto: captură Instagram @anamariaprodanreghecampf