15 mandate de percheziție și 26 de mandate de aducere și citații după scandalul monstru de la meciul Dinamo - UTA

descinderi

Video Fotbalistul din SuperLiga care a purtat microfon în timpul meciului. ”Nu avem soluții”

FOTBAL: UTA ARAD - FC VOLUNTARI, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OUT (18.03.2024)

”Au mârâit!”. Mircea Rednic, în conflict cu jucătorii de la UTA la pauza meciului cu Voluntari

FOTBAL:GLORIA BUZAU-UTA ARAD, BARAJ SUPERLIGA SUPERBET (28.05.2023)

Video ”Formidabil. Meciul sezonului”. Comentatorii au fost în extaz - Rednic, un car de nervi. Cum a fost surprins ”Puriul”

rednic UTA

Jucătorii Voluntariului sunt dezamăgiți după UTA - Voluntari 4-3: ”Nu trebuia sa pierdem acest joc”

armas

Alexandru Tudorie a marcat pentru UTA și a descris în două cuvinte victoria ”nebună” cu Voluntari

tudorie

Rednic a răbufnit după ”thriller-ul” UTA - Voluntari: ”Toți sunteți Mourinho! S-ar putea să-mi pierd răbdarea și n-ar...

Video UTA - Voluntari 4-3. Meci total ”nebun”! Răsturnări de situație și goluri în prelungiri

uta-voluntari

Antrenorul din SuperLigă ”îndrăgostit” de jucătorii Rapidului: ”Aș vrea să îi țin pe toți!”

FC Universitatea Cluj v UTA Arad - Romanian Cup, Cluj-Napoca - 27 Apr 2023

Un antrenor din SuperLigă a decis să facă public totul: ”N-am văzut salariul din noiembrie!”

Universitatea Cluj v FC Rapid 1923 - Romanian Superliga 1, Cluj-Napoca - 27 Jan 2023

• Screenshot 2024-04-27 at 21.31.30

LIGA DE TINERET, Cupa României, finala: U Cluj - Farul, 12:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• Arsenal v Chelsea - Premier League - Emirates Stadium

Premier League: Brighton - Chelsea, 23:59, Premieră, Digi Sport 2

• FOTBAL: CS CORVINUL 1921 HUNEDOARA - FC VOLUNTARI, CUPA ROMANIEI BETANO - SEMIFINALA (17.04.2024)

Cupa României, finala: Corvinul - Oțelul, ora 20:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1