• Astazi
    • Maine
    • Ieri

VIDEO

VIDEO Cel mai spectaculos și amuzant meci al turului! 10 faze memorabile la Chiajna-Petrolul VIDEO Cel mai spectaculos și amuzant meci al turului! 10 faze memorabile la Chiajna-Petrolul

VIDEO Concordia Chiajna - Petrolul 2-2. Ploieştenii au obţinut un punct în zece oameni, după un joc nebun! VIDEO Concordia Chiajna - Petrolul 2-2. Ploieştenii au obţinut un punct în zece oameni, după un joc nebun!

VIDEO CFR Cluj-Voluntari 2-0. Gazdele au acoperit repede punctele de penalizare. Prim eşec pentru ilfoveni în Liga 1 VIDEO CFR Cluj-Voluntari 2-0. Gazdele au acoperit repede punctele de penalizare. Prim eşec pentru ilfoveni în Liga 1

VIDEO Brazilianul Boldrin a marcat un gol fabulos la Londra! Rezumatul partidei West Ham - Astra VIDEO Brazilianul Boldrin a marcat un gol fabulos la Londra! Rezumatul partidei West Ham - Astra

VIDEO ASA Tg. Mureș - St. Etienne 0-3. Plusul de valoare și trei superexecuții au făcut diferența VIDEO ASA Tg. Mureș - St. Etienne 0-3. Plusul de valoare și trei superexecuții au făcut diferența

VIDEO Diomande a deschis scorul la Târgu Mureș cu o execuție fabuloasă! E doar al doilea său gol al carierei VIDEO Diomande a deschis scorul la Târgu Mureș cu o execuție fabuloasă! E doar al doilea său gol al carierei

VIDEO Trei goluri, trei bijuterii la Târgu Mureș! Hamouma a reușit o ”dublă” de generic cu ASA VIDEO Trei goluri, trei bijuterii la Târgu Mureș! Hamouma a reușit o ”dublă” de generic cu ASA

VIDEO Meciul FK Kukesi - Legia Varşovia, suspendat. Un jucător al oaspeţilor a fost lovit cu o piatră VIDEO Meciul FK Kukesi - Legia Varşovia, suspendat. Un jucător al oaspeţilor a fost lovit cu o piatră

VIDEO Carlos Tevez a marcat primul său gol la Boca, de la revenire! Lovitură liberă executată magistral VIDEO Carlos Tevez a marcat primul său gol la Boca, de la revenire! Lovitură liberă executată magistral

VIDEO Real a câștigat și ediția asiatică a ICC, după ce a învins-o pe Milan la 11 metri VIDEO Real a câștigat și ediția asiatică a ICC, după ce a învins-o pe Milan la 11 metri

VIDEO Manchester United - PSG 0-2. Matuidi și Zlatan au dat peste cap apărarea lui Van Gaal VIDEO Manchester United - PSG 0-2. Matuidi și Zlatan au dat peste cap apărarea lui Van Gaal

VIDEO Norwich City - West Ham United 0-1. Slaven Bilic a folosit și titularii, cu două zile înaintea duelului cu Astra VIDEO Norwich City - West Ham United 0-1. Slaven Bilic a folosit și titularii, cu două zile înaintea duelului cu Astra

VIDEO Poli Timișoara - FC Botoșani 1-0. Elek le-a adus bănățenilor primul succes de la revenirea în Liga 1 VIDEO Poli Timișoara - FC Botoșani 1-0. Elek le-a adus bănățenilor primul succes de la revenirea în Liga 1

VIDEO Haos înainte de Poli - Botoșani. Motivul amânării partidei. Doi fotbaliști, chemați urgent din tribună! VIDEO Haos înainte de Poli - Botoșani. Motivul amânării partidei. Doi fotbaliști, chemați urgent din tribună!

VIDEO Barcelona şi Bilbao au fost amendate, după ce fanii au fluierat imnul Spaniei VIDEO Barcelona şi Bilbao au fost amendate, după ce fanii au fluierat imnul Spaniei

VIDEO Cristiano, aproape de un gol de excepție în China! Handanovic, super paradă VIDEO Cristiano, aproape de un gol de excepție în China! Handanovic, super paradă

VIDEO Real - Inter 3-0. Gol senzaţional marcat de James! Răzvan Popa a intrat pe final VIDEO Real - Inter 3-0. Gol senzaţional marcat de James! Răzvan Popa a intrat pe final

VIDEO "Indirecta" acordată Stelei i-a iritat pe cei de la CFR. Crăciunescu a analizat decizia lui Cristi Balaj VIDEO "Indirecta" acordată Stelei i-a iritat pe cei de la CFR. Crăciunescu a analizat decizia lui Cristi Balaj

VIDEO New York Red Bulls – Benfica 2-1. Grella a marcat cel mai frumos gol al meciului VIDEO New York Red Bulls – Benfica 2-1. Grella a marcat cel mai frumos gol al meciului

VIDEO CS U Craiova - Astra 1-2. Oaspeții se impun după un gol marcat în prelungiri. Penalty ratat de olteni VIDEO CS U Craiova - Astra 1-2. Oaspeții se impun după un gol marcat în prelungiri. Penalty ratat de olteni

VIDEO CSMS Iași - Petrolul 1-0. Golubovic a adus pe final victoria. Moldovenii, la egalitate cu Tg. Mureș! VIDEO CSMS Iași - Petrolul 1-0. Golubovic a adus pe final victoria. Moldovenii, la egalitate cu Tg. Mureș!

VIDEO Anderlecht - Beveren 3-2. Gazdele au câștigat în prelungiri, cu un super gol VIDEO Anderlecht - Beveren 3-2. Gazdele au câștigat în prelungiri, cu un super gol

VIDEO Godoy Cruz - San Lorenzo 1-1. Două eliminări pentru oaspeți și un penalty acordat gazdelor VIDEO Godoy Cruz - San Lorenzo 1-1. Două eliminări pentru oaspeți și un penalty acordat gazdelor

VIDEO Manchester United - Barcelona 3-1. Fără Messi și Neymar, catalanii au avut 3 bare și un gol superb VIDEO Manchester United - Barcelona 3-1. Fără Messi și Neymar, catalanii au avut 3 bare și un gol superb

VIDEO Steaua - CFR Cluj 1-1. Oaspeții au trimis în bară în ultimul minut al prelungirilor VIDEO Steaua - CFR Cluj 1-1. Oaspeții au trimis în bară în ultimul minut al prelungirilor

VIDEO Viitorul - Dinamo 1-1. Al treilea egal consecutiv pentru echipa lui Gică Hagi VIDEO Viitorul - Dinamo 1-1. Al treilea egal consecutiv pentru echipa lui Gică Hagi

VIDEO Viitorul a cerut două penalty-uri în meciul cu Dinamo. Decizii controversate ale arbitrului Robert Dumitru VIDEO Viitorul a cerut două penalty-uri în meciul cu Dinamo. Decizii controversate ale arbitrului Robert Dumitru

VIDEO Gol de excepție înscris de Bogdan Stancu pentru Genclerbirligi, cu Twente VIDEO Gol de excepție înscris de Bogdan Stancu pentru Genclerbirligi, cu Twente

VIDEO River Plate - Colon de Santa Fe 3-1. "Milionarii" urcă pentru moment pe primul loc VIDEO River Plate - Colon de Santa Fe 3-1. "Milionarii" urcă pentru moment pe primul loc

VIDEO Kortrijk - Standard 2-1. Luxemburghezul Chanot, prima dublă din carieră VIDEO Kortrijk - Standard 2-1. Luxemburghezul Chanot, prima dublă din carieră

VIDEO AC Milan - Inter 1-0. Răzvan Popa a fost titular în echipa lui Mancini VIDEO AC Milan - Inter 1-0. Răzvan Popa a fost titular în echipa lui Mancini

VIDEO Eurogol marcat de fundașul francez Philippe Mexes, în amicalul AC Milan - Inter. Ce execuţie! VIDEO Eurogol marcat de fundașul francez Philippe Mexes, în amicalul AC Milan - Inter. Ce execuţie!

VIDEO ASA Tg. Mureș - Concordia 1-0. Gazdele păstrează primul loc în Liga 1 VIDEO ASA Tg. Mureș - Concordia 1-0. Gazdele păstrează primul loc în Liga 1

VIDEO Mircea Axente a făcut o preluare braziliană la golul victoriei cu Chiajna: “Îl facem golgheter!” VIDEO Mircea Axente a făcut o preluare braziliană la golul victoriei cu Chiajna: “Îl facem golgheter!”

VIDEO Fază rară în fotbal! Nici Vasile Miriuță n-a știut de ce a fluierat arbitrul VIDEO Fază rară în fotbal! Nici Vasile Miriuță n-a știut de ce a fluierat arbitrul

VIDEO Neinspirat, Marian Constantinescu a ratat la Tg. Mureș cel mai rapid gol al sezonului în Liga 1 VIDEO Neinspirat, Marian Constantinescu a ratat la Tg. Mureș cel mai rapid gol al sezonului în Liga 1

VIDEO Saint Trond - FC Bruges 2-1. Gazdele au revenit cu victorie în primul eşalon din Belgia VIDEO Saint Trond - FC Bruges 2-1. Gazdele au revenit cu victorie în primul eşalon din Belgia