Handbal

Fii la curent cu ultimele știri din handbal, rezultatele meciurilor și noutăți despre campionatele de handbal feminin și masculin din România și din străinătate. Nu rata meciurile echipelor de handbal din România, ale naționalei României la handbal și află noutăți despre CSM București și citește interviuri cu Cristina Neagu și alți handbaliști apreciați.

Video Gloria Bistriţa - Mosonmagyarovari 32-30. Elevele lui Florentin Pera, cu un pas în Final Four

gloria-bistrita

Video Krim - CSM București 24-30. Demonstrație de forță! ”Tigroaicele”, pas uriaș către sferturile Ligii Campionilor

csm

Video Ce victorie! Dunărea Brăila, cu un pas în Final Four

dunarea-braila

Dinamo a umilit-o pe Steaua! S-a înregistrat cea mai mare diferență din istoria derby-ului

HANDBAL MASCULIN:DINAMO BUCURESTI-SPORTING LISABONA, EHF EUROPEAN LEAGUE (5.03.2024)

România va organiza EURO 2026 la handbal feminin! Anunțul făcut de Federație

profimedia-0826420920

Video Dinamo - Sporting 27-31. ”Dulăii” s-au calificat în play-off-ul EHF Europa League. Fuchse Berlin - CSM Constanța 35-31

• 09:40 Stirile Digi Sport
  • 10:00 Stirile Digi Sport
  • 10:15 Liga Digi Sport
  • FOTBAL:FARUL CONSTANTA-DINAMO BUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET (12.02.2024)

MEDIA: Digi Sport Special, 21:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

”500 de euro ca să bem o cafea”. La 30 de ani, s-a lăsat de fotbal și câștigă o ”avere”: ”Nicio lună fără 5 cifre în cont”

miguel-guerrero8

Corneliu Vadim Tudor l-a văzut pe Bogdan Stelea și a spus un cuvânt care a rămas în istoria fotbalului românesc

vadim-stelea-digisport

Gică Popescu a spus cine este cel mai mare fotbalist român din toate timpurile

popescu mutu

Simona Halep nu a mai stat pe gânduri și a luat decizia în privința lui Patrick Mouratoglou

Exclusiv Cea mai dură reacție după FCSB - Sepsi...

FOTBAL:FCSB-SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE, PLAY OFF SUPERLIGA SUPERBET (17.03.2024)

Video FCSB - Sepsi 2-1. Golul lui Băluță a...

baluta

Bernd Storck a anunțat două plecări de...

stork

Exclusiv OUT din echipă! Mutarea total...

fcsb-popescu

Știri

Reacția selecționerului, după ce România a câștigat dramatic și s-a calificat la EURO

Screenshot 2024-03-03 at 20.52.57

România a revenit spectaculos și și-a asigurat calificarea la EURO!

HANDBAL: ROMANIA - CROATIA, EHF EURO 2024 (28.02.2024)

România, pe primul loc în grupa pentru calificarea la EURO 2024. Victorie în primul meci fără Cristina Neagu

romania-croatia

Video CSM Constanța - Dinamo 25-33. ”Dulăii” s-au calificat play-off-ul pentru ”sferturile” EHF European League

HANDBAL: CSM CONSTANTA - CS DINAMO BUCURESTI, EHF EUROPEAN LEAGUE (27.02.2024)

Video Dinamo - CSM Constanța 33-23. ”Dulăii” s-au impus la scor în derby-ul românesc din EHF European League

HANDBAL MASCULIN:DINAMO BUCURESTI-CSM CONSTANTA, EHF EUROPEAN LEAGUE (20.02.2024)

Minaur Baia Mare şi CSA Steaua și-au aflat adversarele din ”sferturile” Cupei EHF

steaua-bucuresti

Video Odense - CSM București 29-25. ”Tigroaicele” ratează calificarea directă în ”sferturile” Ligii Campionilor. Merg în play-off

cristina neagu

Cine e singura persoană care a votat împotriva meciului de retragere al Cristinei Neagu: "Cu tot respectul!"

profimedia-0296913304

Video Chambray - Dunărea Brăila 19-24. Elevele lui Jan Leslie au câștigat grupa B din EHF European League

Steaua Bucureşti - HCB Karvina, 29-29. Roș-albaștrii s-au calificat sferturile de finală EHF European Cup

Video Gloria Bistrița - Bensheim 33-24. Victorie în ultimul meci din grupele EHF European League

Video Sporting - Dinamo 35 - 33. "Dulăii" cedează dramatic în grupele principale ale European League

Handball, CL, Dinamo Bukarest - SC Magdeburg Handbalistii dinamovisti la un timeout in meciul de handbal masculin dintre

Video CSM Constanța - Fuchse Berlin 29-32. Pas greșit pentru constănțeni în European League

111

Video CSM București - Bietigheim 31-28. ”Tigroaicele” și-au luat revanșa pentru eșecul din tur

csm

Video Dunărea Brăila, victorie entuziasmantă și calificare în sferturile EHF European League

Video Zaglebie - Rapid București 21-24. Giuleștencele au revenit spectaculos și speră la calificarea în optimi

captura rapid

Video Exclusiv Jucătorii nu au primit banii de 5 luni, iar oficialii au comentat situația: ”Mereu suntem în întârziere!”

HANDBAL MASCULIN:CSM CONSTANTA-CS MINAUR BAIA MARE, SEMIFINALA SUPERCUPEI ROMANIEI (19.08.2023)

Cristina Neagu s-a întors de la vestiare după Rapid-CSM și s-a dus direct în mijlocul suporterilor rapidiști

HANDBAL FEMININ:RAPID BUCURESTI-CSM BUCURESTI, LIGA FLORILOR (7.02.2024)

Adi Vasile a surprins după CS Rapid - CSM București 30-28: ”Unul dintre cele mai bune meciuri!”

adi-vasile

Cristina Neagu și fanii Rapidului, față în față la un an de la scandalul provocat! Ce s-a întâmplat

Neagu-nervii

Video Dunărea Brăila - Lokomotiva Zagreb 34-26. Victorie importantă în EHF European League

Video Gloria Bistrița - Neptunes Nantes 34-29. Elevele lui Florentin Pera, în sferturile de finală ale EHF European League

gloria-bistrita-nantes

Scandal după meciul Rapidului din Liga Campionilor: ”E un idiot! Să nu mai intre în sală”