DigiSport Special / Fotbal European / Fotbal Club / Saptamana de handbal

Ştiri HANDBAL

HANDBAL

VIDEO Larvik - Metz 25-20. Campioana Franţei o întâlnește pe HCM Baia Mare, în următoarea etapă

VIDEO Larvik - Metz 25-20. Campioana Franţei o întâlnește pe HCM Baia Mare, în următoarea etapă În direct la Digi Sport 3, Larvik şi Metz au făcut spectacol în grupa D a Ligii Campionilor, din care mai face parte şi HCM

HANDBAL

VIDEO HC Dunărea Călărași - HCM Baia Mare 26-23. Echipa lui Omer a urcat pe podium după victoria cu liderul!

VIDEO HC Dunărea Călărași - HCM Baia Mare 26-23. Echipa lui Omer a urcat pe podium după victoria cu liderul! Dunărea Călărași a produs surpriza, în ultimul meci al etapei a 8-a din Liga Națională, și a ajuns la patru victorii consecutive. După ce a

VIDEO

VIDEO Liverpool - Real Madrid 0-3. Gol Ronaldo și "dublă" Benzema! Lecție de fotbal înainte de El Clasico VIDEO Liverpool - Real Madrid 0-3. Gol Ronaldo și "dublă" Benzema! Lecție de fotbal înainte de El Clasico

VIDEO Olympiacos-Juventus 1-0. Torinezii, doar locul 3 la jumătatea drumului în grupe VIDEO Olympiacos-Juventus 1-0. Torinezii, doar locul 3 la jumătatea drumului în grupe

VIDEO Galatasaray - Borussia Dortmund 0-4. Punctaj maxim după 3 etape pentru nemți VIDEO Galatasaray - Borussia Dortmund 0-4. Punctaj maxim după 3 etape pentru nemți

VIDEO Anderlecht - Arsenal 1-2. ”Tunarii” au revenit uluitor pe final, de ziua lui Wenger! VIDEO Anderlecht - Arsenal 1-2. ”Tunarii” au revenit uluitor pe final, de ziua lui Wenger!

VIDEO Gol fabulos înscris de Marco Reus! A tras la vinclu de la peste 20 de metri VIDEO Gol fabulos înscris de Marco Reus! A tras la vinclu de la peste 20 de metri

VIDEO Halep a făcut meciul perfect cu Serena: a pierdut doar 8 puncte în primul set. Andrei Pavel: "A distrus-o!" VIDEO Halep a făcut meciul perfect cu Serena: a pierdut doar 8 puncte în primul set. Andrei Pavel: "A distrus-o!"

VIDEO Simona Halep a fost de neoprit contra Serenei! Cele mai frumoase lovituri VIDEO Simona Halep a fost de neoprit contra Serenei! Cele mai frumoase lovituri

VIDEO EXCLUSIV Simona Halep, după meciul cu Serena Williams: “Este cea mai mare victorie din viaţa mea!” VIDEO EXCLUSIV Simona Halep, după meciul cu Serena Williams: “Este cea mai mare victorie din viaţa mea!”

VIDEO Halep a câștigat cu 6-0, 6-2 în fața liderului mondial, Serena Williams! VIDEO Halep a câștigat cu 6-0, 6-2 în fața liderului mondial, Serena Williams!

VIDEO AS Roma - Bayern 1-7. Elevii lui Pep au distrus vicecampioana Italiei. S-au remarcat Robben și Ribery VIDEO AS Roma - Bayern 1-7. Elevii lui Pep au distrus vicecampioana Italiei. S-au remarcat Robben și Ribery

VIDEO Barcelona - Ajax 3-1. Messi și Neymar au înscris și au fost schimbați după minutul 60, pentru El Clasico VIDEO Barcelona - Ajax 3-1. Messi și Neymar au înscris și au fost schimbați după minutul 60, pentru El Clasico

VIDEO Chelsea - Maribor 6-0. Echipa lui Mourinho, festival de goluri în poarta slovenilor! VIDEO Chelsea - Maribor 6-0. Echipa lui Mourinho, festival de goluri în poarta slovenilor!

VIDEO Luiz Adriano l-a egalat pe Messi! A înscris de 5 ori pe terenul lui BATE: "E cel mai bun meci din cariera mea!" VIDEO Luiz Adriano l-a egalat pe Messi! A înscris de 5 ori pe terenul lui BATE: "E cel mai bun meci din cariera mea!"

VIDEO Primul gol de la revenire! Drogba a înscris la 7 minute după ce a intrat VIDEO Primul gol de la revenire! Drogba a înscris la 7 minute după ce a intrat

VIDEO CSKA - Man. City 2-2. Englezii au avut două goluri avantaj, dar au fost egalați după un penalty discutabil VIDEO CSKA - Man. City 2-2. Englezii au avut două goluri avantaj, dar au fost egalați după un penalty discutabil

VIDEO Sharapova a pierdut primul meci de la Turneul Campioanelor: 6-7, 7-6, 2-6 contra Carolinei Wozniacki VIDEO Sharapova a pierdut primul meci de la Turneul Campioanelor: 6-7, 7-6, 2-6 contra Carolinei Wozniacki

VIDEO Simona Halep a câștigat primul meci la Turneul Campioanelor! 6-2, 6-3 cu Eugenie Bouchard! VIDEO Simona Halep a câștigat primul meci la Turneul Campioanelor! 6-2, 6-3 cu Eugenie Bouchard!

VIDEO Simona Halep a jucat ca o mare campioană cu Bouchard! Punctele cele mai spectaculoase  VIDEO Simona Halep a jucat ca o mare campioană cu Bouchard! Punctele cele mai spectaculoase

VIDEO Genoa – Empoli 1-1. Oaspeții au ajuns la 5 meciuri fără înfrângere după un gol marcat cu mâna VIDEO Genoa – Empoli 1-1. Oaspeții au ajuns la 5 meciuri fără înfrângere după un gol marcat cu mâna

VIDEO Real Sociedad - Getafe 1-2. Dublă a francezului Karim Yoda, în prelungiri!  VIDEO Real Sociedad - Getafe 1-2. Dublă a francezului Karim Yoda, în prelungiri!

VIDEO Debut perfect pentru Serena Williams la Singapore. A învins-o pe Ana Ivanovic VIDEO Debut perfect pentru Serena Williams la Singapore. A învins-o pe Ana Ivanovic

VIDEO Festivitate grandioasă de deschidere la Turneul Campioanelor. Na Li a dat startul întrecerii VIDEO Festivitate grandioasă de deschidere la Turneul Campioanelor. Na Li a dat startul întrecerii

VIDEO Atletico - Espanyol 2-0. Echipa lui Simeone și-a revenit după primul eșec VIDEO Atletico - Espanyol 2-0. Echipa lui Simeone și-a revenit după primul eșec

VIDEO Deportivo-Valencia 3-0. Prima înfrângere a sezonului pentru ”lilieci”. Succes istoric pentru gazde VIDEO Deportivo-Valencia 3-0. Prima înfrângere a sezonului pentru ”lilieci”. Succes istoric pentru gazde

VIDEO Elche-Sevilla 0-2. Andaluzii au urcat pe poziția a doua a clasamentului VIDEO Elche-Sevilla 0-2. Andaluzii au urcat pe poziția a doua a clasamentului

VIDEO Inter - Napoli 2-2. Final superb de meci, cu 4 goluri în ultimul sfert de oră! VIDEO Inter - Napoli 2-2. Final superb de meci, cu 4 goluri în ultimul sfert de oră!

VIDEO Verona-Milan 1-3. ”Dublă” Honda și rossonerii sunt pe locul 4 în Serie A VIDEO Verona-Milan 1-3. ”Dublă” Honda și rossonerii sunt pe locul 4 în Serie A

VIDEO Milan a deschis scorul la Verona cu un autogol imparabil al lui Marques VIDEO Milan a deschis scorul la Verona cu un autogol imparabil al lui Marques

VIDEO Fiorentina – Lazio 0-2. Al treilea success consecutiv pentru romani VIDEO Fiorentina – Lazio 0-2. Al treilea success consecutiv pentru romani

VIDEO Faza etapei în Italia! Fiorentina a fost aproape de cel mai spectaculos gol al rundei, împotriva lui Lazio VIDEO Faza etapei în Italia! Fiorentina a fost aproape de cel mai spectaculos gol al rundei, împotriva lui Lazio

VIDEO Lyon-Montpellier 5-1. Gourcuff, ”dublă” după 5 ani VIDEO Lyon-Montpellier 5-1. Gourcuff, ”dublă” după 5 ani

VIDEO "U" Cluj Napoca - CSM Oradea 94-60. Înfrângere dură pentru vicecampioni VIDEO "U" Cluj Napoca - CSM Oradea 94-60. Înfrângere dură pentru vicecampioni

VIDEO CSM Digi - Sintez Kazan 14-9. Bihorenii, în play-off-ul Champions League VIDEO CSM Digi - Sintez Kazan 14-9. Bihorenii, în play-off-ul Champions League

VIDEO OCI Lions-Știința Bacău 26-28. Moldovenii, în turul trei al Cupei EHF VIDEO OCI Lions-Știința Bacău 26-28. Moldovenii, în turul trei al Cupei EHF

VIDEO Buducnost - Vardar 23-17. Neagu și Bulatovic, cele mai bune jucătoare VIDEO Buducnost - Vardar 23-17. Neagu și Bulatovic, cele mai bune jucătoare

VIDEO Energia Târgu Jiu - BC Timișoara 78-68. Popescu, cel mai bun marcator VIDEO Energia Târgu Jiu - BC Timișoara 78-68. Popescu, cel mai bun marcator

VIDEO Messi-golul 200 pe Camp Nou și 250 în Primera. Pe Bernabeu, poate deveni golgheter all-time în La Liga VIDEO Messi-golul 200 pe Camp Nou și 250 în Primera. Pe Bernabeu, poate deveni golgheter all-time în La Liga

VIDEO Barcelona - Eibar 3-0. Goluri superbe pentru Xavi, Neymar și Messi. Catalanii păstrează avantajul VIDEO Barcelona - Eibar 3-0. Goluri superbe pentru Xavi, Neymar și Messi. Catalanii păstrează avantajul

VIDEO Încă un record pentru Real! Nimeni nu a mai avut un astfel de debut de sezon în deplasare în La Liga VIDEO Încă un record pentru Real! Nimeni nu a mai avut un astfel de debut de sezon în deplasare în La Liga

VIDEO CR7, cele mai multe goluri din penalty din Top 5 ligi europene în ultimii 3 ani! VIDEO CR7, cele mai multe goluri din penalty din Top 5 ligi europene în ultimii 3 ani!

VIDEO Sassuolo - Juventus 1-1. Torinezii pierd primele puncte în Serie A VIDEO Sassuolo - Juventus 1-1. Torinezii pierd primele puncte în Serie A

VIDEO Roma-Chievo 3-0. Capitolinii au trecut peste înfrângerea cu Juve VIDEO Roma-Chievo 3-0. Capitolinii au trecut peste înfrângerea cu Juve

VIDEO Levante - Real 0-5. Recital ofensiv al madrilenilor, înainte de El Clasico VIDEO Levante - Real 0-5. Recital ofensiv al madrilenilor, înainte de El Clasico

Rapid - Brașov 0-1. Aganovic a marcat când ambele echipe erau în zece oameni. VIDEO Rapid - Brașov 0-1. Aganovic a marcat când ambele echipe erau în zece oameni. VIDEO

VIDEO Iași - Botoșani 2-2. Elevii lui Napoli, singurii fără nicio victorie. Doi eliminați! VIDEO Iași - Botoșani 2-2. Elevii lui Napoli, singurii fără nicio victorie. Doi eliminați!

VIDEO Lens - PSG 1-3. Trei jucători eliminați, scandal cu Cavani! Maxwell a înscris un gol de generic VIDEO Lens - PSG 1-3. Trei jucători eliminați, scandal cu Cavani! Maxwell a înscris un gol de generic

VIDEO Peste Duckadam! Un portar din Peru a intrat în istorie în Copa Sudamericana VIDEO Peste Duckadam! Un portar din Peru a intrat în istorie în Copa Sudamericana

VIDEO HCM Baia Mare - MKS Lublin 30-25. Debut cu dreptul în grupele Ligii Campionilor! VIDEO HCM Baia Mare - MKS Lublin 30-25. Debut cu dreptul în grupele Ligii Campionilor!

OSC Budapesta - CSM Digi Oradea 12-7, în Liga Campionilor la polo OSC Budapesta - CSM Digi Oradea 12-7, în Liga Campionilor la polo

VIDEO Municipal Zalău - Arcada Galaţi 3-1. Niciun punct încă pentru gălățeni VIDEO Municipal Zalău - Arcada Galaţi 3-1. Niciun punct încă pentru gălățeni