DigiSport Special / Fotbal European / Fotbal Club / Saptamana de handbal

Ştiri TENIS

TENIS

VIDEO Moment controversat în meciul dintre Karlovic şi Tsonga. Francezul a pierdut după o eroare a arbitrilor

VIDEO Moment controversat în meciul dintre Karlovic şi Tsonga. Francezul a pierdut după o eroare a arbitrilor Ivo Karlovic l-a învins pe Jo-Wilfried Tsonga, cu 7-6, 4-6, 7-6, 7-6, şi s-a calificat în optimile turneului de la Wimbledon, unul transmis ÎN DIRECT

TENIS

TENIS

Halep, după eliminarea de la Wimbledon: "Nu am nicio obligație față de nimeni. În primul rând, joc pentru mine"

Halep, după eliminarea de la Wimbledon: "Nu am nicio obligație față de nimeni. În primul rând, joc pentru mine" Simona Halep a părăsit încă din primul tur Grand Slam-ul de la Wimbledon, este într-o cădere vizibilă, dar nu dezarmează! Ea spune că nu este

TENIS

VIDEO Djokovic se apropie de nivelul maxim: "Sper să joc şi mai bine săptămâna viitoare"

VIDEO Djokovic se apropie de nivelul maxim: "Sper să joc şi mai bine săptămâna viitoare" Novak Djokovic este aproape de cel mai bun nivel al său. O spune chiar campionul din 2014, care a oferit faza zilei la finalul jocului

TENIS

VIDEO Serena Williams, "thriller" la Wimbledon în fața lui Heather Watson. Își întâlnește sora în optimi

VIDEO Serena Williams, "thriller" la Wimbledon în fața lui Heather Watson. Își întâlnește sora în optimi Serena Williams a trecut prin momente dificile în faţa lui Heather Watson, dar s-a calificat în optimi la Wimbledon. Acolo, liderul mondial va juca împotriva

TENIS

VIDEO Sharapova a trecut de Begu și îşi continuă forma foarte bună la Wimbledon: "Vreau să câştig trofeul!"

VIDEO Sharapova a trecut de Begu și îşi continuă forma foarte bună la Wimbledon: "Vreau să câştig trofeul!" Maria Sharapova a fost de neoprit în faţa Irinei Begu. Deşi primul set a fost unul echilibrat, jucătoarea din Rusia nu i-a lăsat prea multe

TENIS

VIDEO Tecău şi Rojer s-au calificat dramatic în optimi la Wimbledon. Ultimul set a durat peste 100 de minute

VIDEO Tecău şi Rojer s-au calificat dramatic în optimi la Wimbledon. Ultimul set a durat peste 100 de minute Cuplul Horia Tecău/Jean Julien Rojer, cap de serie numărul 4, s-a calificat în optimile turneului de la Wimbledon, unul transmis ÎN DIRECT şi ÎN EXCLUSIVITATE

VIDEO

VIDEO CSU Craiova a pierdut amicalul cu Ludogorets. Moți a jucat, Prepeliță, spectator VIDEO CSU Craiova a pierdut amicalul cu Ludogorets. Moți a jucat, Prepeliță, spectator

VIDEO Irina Begu s-a calificat în turul al treilea de la Wimbledon! Urmează duelul cu Maria Sharapova VIDEO Irina Begu s-a calificat în turul al treilea de la Wimbledon! Urmează duelul cu Maria Sharapova

VIDEO Djokovic merge perfect la Wimbledon! S-a calificat în turul 3 VIDEO Djokovic merge perfect la Wimbledon! S-a calificat în turul 3

VIDEO Victorii pentru favoriții Wawrinka, Raonic și Dimitrov la Wimbledon VIDEO Victorii pentru favoriții Wawrinka, Raonic și Dimitrov la Wimbledon

VIDEO Serena Williams, de neoprit la Wimbledon. Alte două favorite au părăsit repede competiția VIDEO Serena Williams, de neoprit la Wimbledon. Alte două favorite au părăsit repede competiția

VIDEO Eduard Grosu, al doilea în prologul Turului Sibiului VIDEO Eduard Grosu, al doilea în prologul Turului Sibiului

VIDEO Argentina - Paraguay 6-1. Calificare en-fanfare în finala Copa America! VIDEO Argentina - Paraguay 6-1. Calificare en-fanfare în finala Copa America!

VIDEO Steaua - Rubin Kazan 2-1. Roș-albaștrii au fost conduși, dar au revenit. Tudorie a marcat iar VIDEO Steaua - Rubin Kazan 2-1. Roș-albaștrii au fost conduși, dar au revenit. Tudorie a marcat iar

VIDEO Simona Halep a fost eliminată în primul tur de la Wimbledon, după ce a câştigat primul set VIDEO Simona Halep a fost eliminată în primul tur de la Wimbledon, după ce a câştigat primul set

VIDEO Debut în forță pentru favoriți. Nadal, Federer și Murray s-au calificat lejer în turul 2 la Wimbledon VIDEO Debut în forță pentru favoriți. Nadal, Federer și Murray s-au calificat lejer în turul 2 la Wimbledon

VIDEO Chile, cea mai ofensivă echipă de la Copa America. A ajuns în finală marcând 13 goluri VIDEO Chile, cea mai ofensivă echipă de la Copa America. A ajuns în finală marcând 13 goluri

VIDEO Kvitova, campioana ultimei ediții, fără emoții în turul 2. Bouchard, finalistă anul trecut, out din primul tur VIDEO Kvitova, campioana ultimei ediții, fără emoții în turul 2. Bouchard, finalistă anul trecut, out din primul tur

VIDEO EXCLUSIV Moment dificil pentru Halep în meciul cu Cepelova. A cerut ajutorul medicului în primul set VIDEO EXCLUSIV Moment dificil pentru Halep în meciul cu Cepelova. A cerut ajutorul medicului în primul set

VIDEO Cele mai caraghioase momente ale primei zile de la Wimbledon! Un piţigoi, pe teren la meciul lui Djokovic VIDEO Cele mai caraghioase momente ale primei zile de la Wimbledon! Un piţigoi, pe teren la meciul lui Djokovic

VIDEO Djokovic, Serena și Sharapova au încântat în primul tur: ”Nu e nimic mai important ca Wimbledon” VIDEO Djokovic, Serena și Sharapova au încântat în primul tur: ”Nu e nimic mai important ca Wimbledon”

VIDEO Fraţii Busch au dominat etapa de NASCAR de la Sonoma. Mezinul Kyle, prima victorie din acest an VIDEO Fraţii Busch au dominat etapa de NASCAR de la Sonoma. Mezinul Kyle, prima victorie din acest an

VIDEO Serbia a câștigat în premieră Campionatul European de baschet feminin VIDEO Serbia a câștigat în premieră Campionatul European de baschet feminin

VIDEO Brazilia și 'coșmarul' Paraguay! A doua eliminare la rând în sferturi la Copa America pentru Seleçao VIDEO Brazilia și 'coșmarul' Paraguay! A doua eliminare la rând în sferturi la Copa America pentru Seleçao

VIDEO Brazilia - Paraguay, 1-1 (3-4 d.l.d.). Paraguayenii joacă în semifinale cu Argentina VIDEO Brazilia - Paraguay, 1-1 (3-4 d.l.d.). Paraguayenii joacă în semifinale cu Argentina

VIDEO Avai-Gremio 1-2. Fosta echipă a lui Scolari a intrat în lupta la titlu VIDEO Avai-Gremio 1-2. Fosta echipă a lui Scolari a intrat în lupta la titlu

VIDEO Lionel Messi a reuşit faza meciului contra Columbiei. Cum au încercat să îl marcheze adversarii VIDEO Lionel Messi a reuşit faza meciului contra Columbiei. Cum au încercat să îl marcheze adversarii

VIDEO Rossi a câștigat în Olanda, după un super duel cu Marquez. Rezultatele la Moto 2 și Moto 3 VIDEO Rossi a câștigat în Olanda, după un super duel cu Marquez. Rezultatele la Moto 2 și Moto 3

VIDEO A pierdut finala de la Eastbourne, dar Radwanska a câştigat cel mai tare punct al partidei cu Bencic VIDEO A pierdut finala de la Eastbourne, dar Radwanska a câştigat cel mai tare punct al partidei cu Bencic

VIDEO Belinda Bencic a învins-o pe Radwanska în finala de la Eastbourne şi a câştigat primul titlu al carierei VIDEO Belinda Bencic a învins-o pe Radwanska în finala de la Eastbourne şi a câştigat primul titlu al carierei

VIDEO Leclerc a profitat de erorile rivalilor şi a câștigat prima cursă la Norisring VIDEO Leclerc a profitat de erorile rivalilor şi a câștigat prima cursă la Norisring

VIDEO Wehrlein a obţinut victoria în prima cursă de la Norisring. Al 12-lea succes consecutiv pentru Mercedes VIDEO Wehrlein a obţinut victoria în prima cursă de la Norisring. Al 12-lea succes consecutiv pentru Mercedes

Premieră la Norisring pentru Shaun Tong. Ce s-a întâmplat cu învingătorul de anul trecut Premieră la Norisring pentru Shaun Tong. Ce s-a întâmplat cu învingătorul de anul trecut

VIDEO Argentina - Columbia 0-0, 5-4 la penalty-uri. "Pumele" s-au calificat în semifinalele Copei America  VIDEO Argentina - Columbia 0-0, 5-4 la penalty-uri. "Pumele" s-au calificat în semifinalele Copei America

VIDEO Steaua - Legia Varșovia 1-1. Roș-albaștrii puteau pierde pe final după gafa lui Breeveld VIDEO Steaua - Legia Varșovia 1-1. Roș-albaștrii puteau pierde pe final după gafa lui Breeveld

VIDEO Steaua a evitat al doilea eşec la rând grație unui gol de senzaţie al lui Neagu VIDEO Steaua a evitat al doilea eşec la rând grație unui gol de senzaţie al lui Neagu

VIDEO Înotătorul Robert Glinţă a terminat pe locul 4 în finala cursei de 50 m spate, la Jocurile Europene VIDEO Înotătorul Robert Glinţă a terminat pe locul 4 în finala cursei de 50 m spate, la Jocurile Europene

VIDEO Aur pentru echipa feminină de spadă a României, la Baku. Băieţii au luat argint la sabie VIDEO Aur pentru echipa feminină de spadă a României, la Baku. Băieţii au luat argint la sabie

VIDEO Finala Eurobasket, Franța-Serbia, duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport 2 (20:00) VIDEO Finala Eurobasket, Franța-Serbia, duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport 2 (20:00)

VIDEO Steaua - Austria Klagenfurt 4-5. Greșelile din apărare i-au costat pe campioni. Dublă Țucudean VIDEO Steaua - Austria Klagenfurt 4-5. Greșelile din apărare i-au costat pe campioni. Dublă Țucudean

VIDEO Chile - Uruguay 1-0. Formația gazdă este prima calificată în semifinale, după un meci cu două eliminări VIDEO Chile - Uruguay 1-0. Formația gazdă este prima calificată în semifinale, după un meci cu două eliminări

VIDEO România va întâlni Cehia în optimi la baschet masculin 3x3 VIDEO România va întâlni Cehia în optimi la baschet masculin 3x3

VIDEO Lituania - Belarus 66-68. În semifinale, bielorusele vor întâlni Serbia VIDEO Lituania - Belarus 66-68. În semifinale, bielorusele vor întâlni Serbia

VIDEO&SONDAJ Trei goluri de poveste în grupele Copei America. Care vi s-a părut cel mai frumos? VIDEO&SONDAJ Trei goluri de poveste în grupele Copei America. Care vi s-a părut cel mai frumos?

VIDEO O jucătoare din Lituania a reușit faza turneului Eurobasket 2015 VIDEO O jucătoare din Lituania a reușit faza turneului Eurobasket 2015

VIDEO James Rodriguez putea fi eliminat în meciul cu Peru, după o lovitură cu cotul VIDEO James Rodriguez putea fi eliminat în meciul cu Peru, după o lovitură cu cotul

VIDEO Atacanții Columbiei au avut nevoie de 184 de minute pentru a trage pe poartă la Copa America VIDEO Atacanții Columbiei au avut nevoie de 184 de minute pentru a trage pe poartă la Copa America

VIDEO Santos-Corinthians 1-0. Sfinții ies de la retrogradare și ajung pe locul 11 VIDEO Santos-Corinthians 1-0. Sfinții ies de la retrogradare și ajung pe locul 11