Video Ianis Hagi, prima ”dublă” pentru echipa mare a Fiorentinei

hagi tatarusanu

Mario Gotze a revenit pe teren, după o pauză de aproape jumătate de an

goetze 1

Prima reacție a lui Oprița, după victoria impresionantă a echipei sale, cu Fener

fener juventus buc

Video Nou-promovata Juventus a surclasat-o, în prima repriză, pe Fenerbahce, cu Van Persie și Valbuena pe teren

fb jb

Video ACS Poli, egala unei divizionare secunde în ultimul amical din cantonamentul de la Poiana Brașov

timisoara

Campioana României a fost învinsă în al șaselea amical al verii

viitorul krasnodar

Video Dinamo București - NK Domzale 3-2. Filip a dat o pasă de generic la primul gol. Roș-albii au avut și gol anulat

dinamo

Sepsi, refuzată de toată lumea. A patra echipă care nu acceptă un amical cu nou-promovata în Liga 1

sepsi

UPDATE: Astra a pierdut amicalul care putea fi anulat din cauza ploii

astra-1

Daum are la dispoziție formula completă. Ultimul sosit

ECH

”Tricolorii” se antrenează în formulă aproape completă. Singurul care lipsește din lotul lui Daum

tricolori-2

Mai vor 5? :) De dragul chinezilor, Arsenal și-a fixat un amical cu Bayern Munchen la Shanghai

arsenal fani china

Doi granzi din Europa pregătesc un amical de lux în Washington

stadium-inside

Gică Popescu revine pe teren și va îmbrăca din nou tricoul Barcelonei

gica popescu barcelona

Video Keșeru, încă un gol pentru Ludogorets. Execuție de efect a fostului stelist

keseru-1

Video Alibec a spart gheața! Primul gol la Steaua, după o super execuție din lovitură liberă. Atacantul, eliminat pe final

alibec gol captura

Astra, victorie în ultimul meci amical din această iarnă. Șumudică: ”Urmează o lună de foc”

astra echipa cipru

Cu Budescu titular, Astra a pierdut amicalul cu Pogon Szczecin

astra pogon

Cu singurul jucător transferat până acum, în teren, ACS Poli a câștigat primul amical al iernii

acs poli

Şumudică nu se va prezenta pe 25 ianuarie în faţa Comisiei de Disciplină

sumudica-4

Dinamo - Eintracht Braunschweig 1-0. Palic a adus a doua victorie a ”câinilor” în cantonamentul din Spania

captura meci dinamo

Video Andone, după victoria cu Tianjin: ”Suntem în grafic. Sunt mulţumit”

ando

Video Victorie pentru FC Viitorul, scor 2-0, cu Ermis Aradippou, în cantonamentul din Cipru

viitorul-1

Inter s-a chinuit într-un turneu din Spania, împotriva unor echipe de liga a treia

inter marbella

Naţionala se pregăteşte la Barcelona pentru amicalul cu naționala din Qatar

romania handbal masculin

Video Derby-ul amintirilor. Rapid și Progresul refuză să moară!

Rapid Old Boys

Diagnosticul pus în cazul celui mai bun marcator al Realului e crunt: va rata și primul El Clasico

morata

Video Anglia - Spania 2-2. Ibericii au evitat înfrângerea pe Wembley prin două goluri marcate pe final

anglia spania

Daum e mulțumit de testul cu Rusia: ”Am primit o mulțime de informații utile despre cei care joacă mai rar”

christoph daum rusia

penalty 3

Tricolorii, taxați că nu poartă tricoul cu numărul 10: ”E jalnic dacă nimeni nu are curaj să-și asume acest rol ”

10-1

Rom Rusia

Video Amical cu gândul la Steaua pentru Concordia Chiajna

captura amical chiajna

Toți jucătorii convocați pentru amicalul cu România evoluează în campionatul Rusiei

rusia

Steaua profită de pauza competițională și va juca un meci amical

steaua-6

Amical câştigat de Dinamo cu liderul din Bulgaria. Dan Nistor a intrat în repriza secundă

RPS 8158

Video Gicu Grozav i-a înscris o ”dublă” lui Lobonț. AS Roma a învins-o pe Terek cu 3-2

gicu groz

Video Steaua, două victorii, fără gol primit în amicalele din Olanda. ”Asta va fi echipa din finala Cupei Ligii”

steaua fc

Steaua - Charleroi 3-0. Tudorie a reușit o dublă în ultimele minute ale meciului

Tudorie bucurie

Măţel ajunge în cantonamentul lui Dinamo Zagreb, dar nu va evolua împotriva Stelei

matel-1

Steaua a câştigat primul amical al verii, cu Viitorul Domneşti. Echipa folosită de Reghe

steaua

Video Exclusiv N’Koyi: ”În România cred că e corupție mai mare decât în Congo”

nkoy

Video Exclusiv Maxim i-a luat numărul 10 lui Stanciu. Lotul României pentru amicalul cu RD Congo

romania-2

Video Del Bosque, impresionat de România: ”Am văzut preliminariile, meciul cu Italia și cel cu Lituania”

delbos

Video Olanda - Franța 2-3. Spectacol în memoria inventatorului fotbalului total, Johann Cruyff

Matuidi

Belgienii încearcă să treacă peste tragedia de marţi: "Viaţa merge înainte"

wilmots

Doi jucători din Liga 1, convocați de Lituania pentru meciul cu România. Arlauskis, out

cerniaus

a:1:{i:0;s:14:"Video Exclusiv";} Marica nu-şi intră în ritm. Ocazii mari ratate în amicalul Stelei cu Trencin

captura marica trencin

VIDEO Pandurii a încheiat cantonamentul din Spania cu o remiză mare cu Dinamo Moscova

pandurii-3

România a mai perfectat un amical. Se va disputa cu 4 zile înaintea meciului cu Spania