174 rezultate pentru eticheta

australian open 2019

Simona Halep - Serena Williams | Americanca a explicat gafa care a făcut deliciul tuturor, înainte de meci

serena

Simona Halep - Serena Williams 1-6, 6-4, 4-6 | Simona a dezvăluit cum a scăpat printre degete game-ul crucial al meciului

Halep

Video Simona Halep a făcut spectacol la conferinţa de presă. Liderul mondial a răspuns la întrebări cu zâmbetul pe buze

halep conferinta

Video Djokovic a râs în hohote după gluma lui Medvedev. Se știu "sferturile" și la masculin. Finală de vis la Australian Open?

djokovic medvedev

Tsitsipas urcă pe cea mai bună poziție din carieră în clasamentul ATP, după victoria cu Federer

tsitsipas

"Marele merit al Simonei a fost cel de a rezista acestui tsunami fără să se descompună!" Ce scrie presa internațională

2019 Australian Open - Day 8

Simona Halep: "În primul set, m-am simţit ca şi cum aş fi fost lovită de tren". Ce spune de pierderea locului 1

Ce urmează pentru Simona Halep, după eliminarea de la Australian Open 2019

Celebrul Mats Willander, surprins de ce a putut să facă Simona Halep în fața Serenei Williams

Willander si Halep

Video Prima reacție a organizatorilor de la Australian Open, după eliminarea Simonei Halep

"I-a adus sufletul la gură". CTP, după ce Simona Halep a fost eliminată de la Australian Open

Simona, OUT de la Australian Open! Cum poate rămâne Halep lider WTA. Toate calculele

"Nu e corect!" Faza care a scos-o din minți pe Serena și momentul în care a cedat nervos

Video "Nu pleci nicăieri!" Mesajul postat de australieni, după ce Simona a câștigat setul doi al partidei cu Serena

2019 Australian Open - Day 6

Simona Halep - Serena Williams 1-6, 6-4, 4-6, Australian Open. Simona a ratat în "decisiv" calificarea în sferturi

Pliskova, în formă maximă la Australian Open. Performanța unică bifată în meciul cu Muguruza

Karolina Pliskova

Video "Moment incredibil!" Simona nu s-a putut opri din râs. Gafa făcută de Serena, înaintea partidei

serena

Şi-a găsit antrenor? Cu cine s-a pregătit Simona Halep, înaintea marelui meci cu Serena Williams

2019 Australian Open - Previews

Video Nota 10! Ce făcea Simona Halep cu puțin timp înaintea meciului cu Serena Williams

simona halep

Karolina Pliskova, adversara învingătoarei din duelul Simona Halep - Serena Williams. Victorie clară cu Muguruza

Simona Halep - Serena Williams Australian Open | Marea Chris Evert a anunțat cine se califică în sferturi

chris-evert

Cine este Stefanos Tsitsipas, tânărul jucător care l-a eliminat pe Federer la Australian Open

stefanos tsitsipas

Cum arată cotele la câştigarea Australian Open, după marile surprize de duminică

collage fed

Federer, învins de Tsitsipas la 18 ani după eşecul cu Sampras, din optimile Wimbledon. Anunţul pentru sezonul de zgură

Federer

Federer eliminat de la Australian Open | Tsitsipas: "Nu am văzut în viaţa mea aşa ceva"

federer tsitsipas

Organizatorii au decis ora partidei Simona Halep - Serena Williams

Simona Halep

Nadal, încă o victorie fără set pierdut la Australian Open

Rafael Nadal

Miză financiară uriașă pentru Simona Halep. Poate ajunge pe 5 în topul câștigurilor din tenis din istorie

simona-halep

Statistică înfricoșătoare pentru Simona Halep. Serena Williams, ”sperietoare” pentru jucătoarele de pe locul 1 WTA

simona-halep-serena-williams

”Un meci de neratat!”. Karolina Pliskova a analizat ”întâlnirea vedetă” dintre Halep și Williams

Duel Pliskova - Muguruza în optimile Australian Open. Rezultatele zilei din turul 3

Simona Halep a salvat azi locul 1 WTA. Ce trebuie să facă rivalele româncei pentru a o depăşi

Djokovic şi Zverev s-au calificat în optimile Australian Open. Rezultatele zilei

Novak Djokovic

Video Simona Halep şi mesajul video din partea nepoatei sale, după care este topită

mesajul nepoatei sale

Simona Halep: "Serena era o sperietoare când eram mai tânără, dar acum nu mă mai simt intimidată"

simona serena

Simona Halep-Venus Williams 6-2, 6-3. Cifrele nu mint, românca şi-a spulberat adversara

venus williams

Simona Halep, mai bine văzută de bookmakeri după succesul cu Venus Williams

Cum au ajutat-o pe Simona Halep meciurile din primele două tururi de la Australian Open, în duelul cu Venus Williams

Simona Halep, locul doi WTA / Foto: Getty Images

Video Mama Simonei Halep, suporterul numărul 1 al liderului WTA. Imaginile filmate la vestiare, după meci

tania

Simona Halep - Serena Williams | Simona răspunde provocării Serenei. Luni se joacă marele meci

Simona Halep-Serena Williams. "Urmează meciul secolului". C.T. Popescu nu are niciun dubiu

simona halep si serena williams

Wozniacki, mesaj emoţionant după eliminarea de la Australian Open

Wozniacki

Antrenorul Serenei a făcut tactica pentru meciul cu Halep: "Dacă nu facem asta, ar putea fi periculos pentru noi"

Video Ce descătușare! Bucurie fără margini pentru Simona, după victoria cu Venus

Video "Nu-mi pasă cine ești, prietene!" Ce a putut să pățească marele Roger Federer la Australian Open

roger federer vestiare

Serena e nerăbdătoare să o întâlnească pe Simona Halep: "Nu am jucat contra numărului 1, de când am revenit"

Video Moment amuzant la partida lui Naomi Osaka. Japoneza i-a răspuns fanului care a întrebat-o dacă este în regulă

Naomi Osaka

Foto Simona Halep - Venus Williams Australian Open | Simona are un nou echipament + bandaj la coapsa stângă

echipamente simona

Serena Williams a făcut-o să plângă pe adversara sa, pe care a consolat-o la final

Serena

Australian Open 2019 | Wozniacki, în cădere liberă în clasament. Pe ce loc poate ajunge + care e situaţia Simonei Halep

simona-halep-final-WTA

Câţi bani a încasat Simona Halep pentru calificarea în turul 3 la Australian Open 2019