68 rezultate pentru eticheta

bc timisoara

BC Timişoara - U-BT Cluj 83-79. Campioana, la al şaselea eşec în ultimele opt etape

Timisoara Cluj baschet

Video BC Timişoara - CSM Oradea 86-88. Victorie a bihorenilor la debutul în play-off

Timisoara Oradea

Exclusiv ”Motivele înfrângerii nu sunt sportive!” Acuze grave ale antrenorului de la BC Timișoara

costescu

Eşec surprinzător al Stelei, pe teren propriu, în Liga Naţională de baschet

Steaua Timisoara

Video BC Timişoara- SCM U Craiova 103-105. Oltenii au învins, dar au fost eliminaţi din Cupa României

baschet craiova

Video BC Timişoara - CSM CSU Oradea 84-86. Campioana s-a calificat în semifinalele Ligii Naţionale

oradea baschet

Video BC Timişoara - CSU Sibiu 85-90. Fără înfrângere în faţa bănăţenilor în acest sezon

baschet sibiu timisoara

Video Steaua - BC Timişoara 95-67. Otasevic și Diaz au reușit faza meciului

steaua timisoara

BC Timişoara - U-BT Cluj 78-69. Liderul a suferit prima înfrângere în 2017

Timisoara baschet

Video CSU Sibiu - BC Timișoara 77-70. Gazdele au ajuns la 6 victorii consecutive în Liga Națională

baschet sibiu

Video BC Timişoara - CSM Oradea 85-84. Bănăţenii s-au impus după două reprize de prelungiri

capt Timisoara baschet

BC Timișoara - BC Mureș 91-72. La un singur succes de podium!

baschet Timisoara

Video U-BT Cluj - BC Timișoara 98-81. A opta victorie consecutivă a ardelenilor

u cluj timisoara baschet

Video CSU Sibiu - BC Timisoara 80-77. Ardelenii au ajuns la 4 victorii consecutive

csu sibiu timisoara

Video CSM CSU Oradea - BC Timişoara 84-82. Final spectaculos de meci

oradea

Video BC Timişoara - CS Phoenix Galaţi 93-76. A treia victorie consecutivă pe teren propriu

captura baschet timisoara

Video Dinamo - CSU Sibiu 83-76. ”Roș-albii” au ratat calificarea în sferturi în dauna victoriei

baschet dinamo

Video BC Timișoara s-a impus pe terenul lui Dinamo cu 73-64

Dinamo baschet

Video BC Timişoara - U Cluj 82-97. Vlad Moldoveanu, 22 de puncte la debut

Cluj baschet

VIDEO BC Timişoara e în colaps. Antrenorul Petricevic şi-a anunţat şi el plecarea

SKY0318 copy

VIDEO CSM CSU Oradea - BC Timişoara 89-60. A doua victorie consecutivă a gazdelor

captura baschet oradea

VIDEO BC Timişoara - Energia Târgu Jiu 63-70. Oaspeţii s-au calificat în sferturile Cupei României

baschet capt

BC Timișoara face apel la mediul de afaceri local pentru a-și continua activitatea sportivă

VIDEO Energia Tg. Jiu - BC Timișoara 65-59. Calificarea se decide în returul de pe Bega

captura basket energia 1

VIDEO BC Timișoara - Steaua Roșie 58-71. Bănățenii și-au prezentat lotul din noul sezon

baschet timisoara

VIDEO BC Timişoara - CSU Ploieşti 63-70. Campioana, la o victorie de calificarea în semifinale

captura baschet Timisoara

VIDEO CSU Ploiești - BC Timișoara 80-82. Zlatko Jovanovic a marcat 16 puncte în ultimele 13 minute

baschet asesoft

BC Timişoara a câştigat Cupa României, după finala decisă în prelungiri, cu BC Mureş

captura baschet buucrie

VIDEO Kyndall Dykes a reușit dunk-ul serii în finala Cupei României la baschet masculin

captura baschet

VIDEO CSU Ploieşti - BC Timişoara 71-67. Prahovenii, la al 4-lea succes consecutiv

baschet ploiesti

VIDEO BC Timişoara - CS Energia Tg. Jiu 96-75. Străinii de pe teren au marcat 169 de puncte

VIDEO BC Timișoara - SCMU Craiova 79-73. Ambele echipe au câte 3 victorii după 6 etape

VIDEO BC Timișoara – U BT Cluj 85-72. Calificare în sferturile Cupei pentru bănățeni

VIDEO BC Timişoara - BCMU Piteşti 79-73. Bănățenii n-au renunțat la play-off

BC Timișoara a transferat un fost campion al Germaniei, pivotul american Darren Fenn

darren fenn

VIDEO BC Timişoara - SCM "U" Craiova 83-86. Seals și Bureau, din nou decisivi

BC Timișoara și-a schimbat antrenorul. Revine Petricevic în locul lui Costescu

dragan petricevici

VIDEO U Mobitelco Cluj - BC Timişoara 90-72. Clujenii își continuă parcursul excelent

captura baschet cluj timisoara

VIDEO BC Timişoara - CSM Oradea 79-87. Bihorenii și-au respectat blazonul

VIDEO Timișoara, învinsă pe terenul vicecampioanei: BC Mureş - BC Timişoara 91-87

timisoara bc mures

VIDEO BC Timişoara - CSU Ploieşti 73-84. Americanul Mohamed a fost cel mai bun marcator

VIDEO BCM U Piteşti - BC Timişoara 84-87. Victorie în ultimele secunde

basceht pitesti

Bănățenii vor ataca titlul cu două echipe. Costescu a preluat-o pe BC Timișoara

tudor.costescu.timisoara

BC Timișoara a câștigat finala mică a Cupei României! A învins CSU Ploiești cu 100-93