29 rezultate pentru eticheta

bielsa

Marcelo Bielsa, monolog de 41 de minute pentru a explica cum Leeds i-a fost superioară lui United, deși a pierdut cu 2-6

profimedia-0577512762

Bielsa, scos dator după ce a cerut daune de 17,9 milioane de euro

bielsa

Bielsa solicită daune imense de la Lille, club care l-a demis în decembrie

Bielsa

OFICIAL Bielsa, OUT de la Lille! Suma uriaşă pe care a cerut-o "El Loco" la despărţire

marseille

Video Meci de povestit în Franţa! Bielsa a făcut toate schimbările, iar portarul a luat roşu. Doi jucători de câmp, în poartă

eliminare portar

Noul patron al lui Lille promite să-l aducă pe Marcelo ”El Loco” Bielsa pe banca echipei

bielsa sampaoli

Dezvăluiri despre temperamentul lui Bielsa: "M-a chemat la plimbare pe un deal. Voia să ne batem!"

marcelo bielsa translator

A devenit oficial transferul lui Payet. Marseille se destramă, în timp ce Bielsa întârzie semnarea prelungirii

payet

VIDEO Bielsa își ia rămas bun de la jucători, după ce OM a ratat calificarea în UCL: "Am avut fotbaliști extraordinari"

gignac bielsa prim plan

Marseille a pierdut de la 2-0, dar Bielsa rămâne ferm: "Nu abandonez atacul!" VIDEO

VIDEO Un jucător de la Marseille poate fi suspendat tot sezonul după un gest urât

captura pumn rennes

Bielsa recunoaște superioritatea campioanei PSG: "Rezultatul e just"

bielsa

Marcelo Bielsa a donat 1,6 milioane € fostului său club, Newell's Old Boys

hotel bella vista bielsa

Atacanții lui Marseille revin în naționala Franței. Cum l-a recuperat Bielsa pe Gignac

bielsa gignac

VIDEO Marseille a marcat 19 goluri în 7 etape, dar Bielsa trage un semnal de alarmă

marseille bielsa

VIDEO Fazele etapei în Franţa. Cum a râs Zlatan de propria execuţie şi o lecţie de fotbal de la Bielsa!

captura zlatan

VIDEO Bilbao este revelația sezonului în Spania. Bascii și-au depășit numărul victoriilor din ultimii doi ani

athletic bilbao

Luis Enrique, antrenorul metodic și excentric, dar cu rezultate sub așteptări

luis enrique

Athletic-Barcelona, finala Cupei Spaniei (AZI, ora 23:00, Digi Sport 1)/ Guardiola către Bielsa: „Jucătorii tăi sunt niște bestii“