13 rezultate pentru eticheta

bruges

Video Bruges și Real Madrid fac spectacol în Ligă! Două super goluri în două minute

rodrygo gol

Video FCSB nu a câştigat primul amical din Olanda, dar omul de 70 de milioane al lui Becali a convins

FOTBAL:FCSB-CS CORNU, AMICAL (21.06.2018)

Rotariu a ajuns la Brugge, dar Dinamo a refuzat o ofertă superioară de la alt club mare european

rotariu

Video FC Bruges - Gent 1-0. A treia victorie consecutivă pentru echipa lui Preud'homme

bruges titlu

VIDEO Mechelen - Brugges 1-4. Trei dintre golurile oaspeţilor au fost marcate de rezerve

bruges

VIDEO Manchester United, la un pas de revenirea în grupele UCL. Depay, noul idol de pe Old Trafford

man utd

VIDEO Saint Trond - FC Bruges 2-1. Gazdele au revenit cu victorie în primul eşalon din Belgia

bucurie truidense

VIDEO Gent - Bruges 1-0! Triumf în Supercupă, la cel mai de succes sezon din istorie. Gol în minutul 87

gent supercupa

VIDEO Bruges - Kortrijk 1-0. Gazdele vor evolua în preliminariile UCL

bruges

Opt date despre cele mai bune opt echipe din UEL. Wolfsburg - Napoli, finala din ”sferturi”