Șumudică, surprins la conferința de presă: "Așa-l cheamă, Adiță? Nici mie nu mi se zice Șumiță"

FOTBAL:CFR CLUJ-FCSB, SUPERCUPA ROMANIEI (15.04.2021)

Video Exclusiv Dan Petrescu a reacționat după eliminarea CFR-ului din Champions League: "Ăștia sunt mai buni decât Lazio sau Celtic?"

Marius Șumudică a făcut anunțul! Cât va lipsi Denis Alibec

alibec accientatt

Jucătorul care l-a făcut pe Marius Șumudică să exclame ”n-am văzut în viața mea așa ceva” după CFR - Young Boys

sumudica6

Concluzia trasă de un fost antrenor al CFR-ului, după meciul cu Young Boys: ”Asta a lipsit”

CFR Cluj v BSC Young Boys - UEFA Champions League: Third Qualifying Round Leg One, Cluj-Napoca, Romania - 03 Aug 2021

Video Marius Șumudică ”tremură” după accidentarea lui Denis Alibec! Ce problemă medicală a acuzat atacantul

Șumudică, supărat după ce Young Boys a egalat în minutul 90+3: "Am făcut 3 greșeli în lanț"

sumudica 2

Antrenorul lui Young Boys, discurs ferm după remiza cu CFR Cluj: "Am dominat, cred că a fost ofsaid la golul lor"

David Wagner, anrenor Young Boys / Foto: captură Digi Sport

Exclusiv Analiza lui Ilie Dumitrescu după CFR Cluj - Young Boys 1-1: "Aici a fost problema"

Ilie Dumitrescu / Foto: Captură Digi Sport

Video CFR Cluj - Young Boys 1-1, în turul 3 preliminar din Champions League. Ardelenii, egalați în minutul 90+3

cfr gol

Video&Foto Ce lovitură pentru CFR Cluj! Alibec "s-a rupt" în meciul cu Young Boys

alibec accientat

Video Explozie de bucurie în Gruia. Cum a deschis scorul CFR Cluj în meciul cu Young Boys

manea

”Avem o șansă bună să mergem mai departe”. Cum văd clujenii meciul cu Young Boys

gol cfr

Omul care l-a scos din sărite pe Ronaldo și a ”trimis” Anglia în finala EURO 2020 arbitrează CFR Cluj - Young Boys

Serbia v Portugal, FIFA World Cup Qualifiers, Group A, Rajko Mitic Stadium, Belgrade, Serbia - 27 Mar 2021

Mario Rondon, la golul cu numărul 4 în Europa League: ”Suntem bătrâni, dar alergăm mai mult!” Ce spune despre Vinicius