10 rezultate pentru eticheta

chipirliu

Video Controversă uriașă la golul egalizator marcat de CSA Steaua în minutul 90+7! Ce arată reluările

ofsaid steaua

Video ”Ce eroare!” Gafa de proporții comisă de dinamoviști la golul al doilea înscris de Chipirliu

chipirliu

Bogdan Chipirliu și-a făcut planul la CSA Steaua: "Mă gândesc să promovăm și să mă retrag de aici"

Bogdan Chipirliu, cel mai bun marcator din Liga 2. “În Ghencea te simți fotbalist” Cum vede lupta pentru promovare

chipirliu steaua

Video CSA Steaua - Petrolul 2-1. Victorie mare a “roș-albaștrilor” în derby-ul din play-off-ul Ligii 2

popa

Exclusiv Încă un scandal la Astra! Un fost golgheter e amenințat că va fi dat afară

FOTBAL:ASTRA GIURGIU-JUVENTUS BUCURESTI, LIGA 1 BETANO (25,08,2017)

Video Astra şi-a luat golgheter ratangiu! Ocazii uriaşe pentru Chipirliu, în prima repriză a meciului de debut