181 rezultate pentru eticheta

clasament superliga

Cum ar putea arăta echipa de start a FCSB-ului la meciul cu Sepsi

FOTBAL:FCSB-FARUL CONSTANTA, SUPERLIGA SUPERBET (5.02.2024)

Alex Chipciu a reacționat scurt, după ce Dan Nistor a spus că s-au bătut în vestiar la pauză

Ivaylo Petev, întrebat dacă și-a impus un ultimatum la Universitatea Craiova: cum a reacționat bulgarul

petev

Valentin Gheorghe a reacționat la finalul meciului cu Universitatea Craiova și a avut un mesaj pentru FCSB

Adrian Mutu: ”Ne cunoaștem între noi”. Ce a declarat ”Briliantul” înaintea derby-ului CFR Cluj - Rapid

Exclusiv Ion Crăciunescu: ”O cară puțin cu el”. Precizări în privința deciziilor de arbitraj de la FCSB - Farul

Video FCSB - Farul Constanța 1-1. Echipa ”Regelui” a smuls un punct în prelungiri! Penalty controversat acordat de Feșnic

Foto Sarah Dumitrescu nu a ratat ocazia la Sepsi - Universitatea Craiova: cu cine s-a pozat fiica Anamariei Prodan

sarah dumitrescu

Video Petrolul - CFR Cluj 1-2. Ciprian Deac a adus victoria ardelenilor în prelungiri

FOTBAL:PETROLUL PLOIESTI-CFR CLUJ, SUPERLIGA SUPERBET (3.02.2024)

Exclusiv Adi Popa, convins în privința FCSB-ului: ”Au mai fost ani în care am avut 15-20 de puncte în iarnă”

adi popa

Video Anunțul lui MM Stoica înaintea meciului cu Farul: ”Nu putem”

Exclusiv ”Mulți de la Dinamo nu au înțeles unde joacă”. Reacția fermă a fostului jucător din Ștefan cel Mare

Adrian Mititelu, euforic după meciul cu Dinamo: ”E cel mai bun din România și când e accidentat”

Screenshot (176)

Cristi Săpunaru nu s-a mai abținut: ”M-am săturat”

sapunaru

Gigi Becali a fost convins înaintea meciului cu Farul: modificarea la care s-a renunțat

gigibecali7

Nicușor Bancu: ”Am trăit o umilință”. Ce a spus despre lupta pentru play-off, după 0-3 cu FCSB

Alexandru Mitriță, fără dubii după 0-3 cu FCSB: ”Așa nu se poate” + Ce a spus despre titlu

Ce a spus Darius Olaru despre faza penalty-ului din care a înscris cu Universitatea Craiova: ”Mă bucur că s-a acordat”

Video Fostul patron al Rapidului a mers în Giulești și a avut un mesaj pentru Dan Șucu, după victoria cu Dinamo

Video Exclusiv Florin Prunea a remarcat trei fotbaliști, după Dinamo - Rapid 1-2

florin prunea digisport

Zeljko Kopic, ferm după înfrângerea lui Dinamo cu Rapid: ”Sunt foarte supărat, dezamăgit”

Daniel Niculae, la finalul meciului cu Dinamo: ”Dacă nu am fi câștigat, era viciere de rezultat”

daniel niculae

Exclusiv Daniel Pancu s-a convins, după Dinamo - Rapid 1-2: ”Așa se întâmplă când plătești bani”

daniel pancu

Situație fără precedent în SuperLiga, după FCSB - UTA 4-0

FOTBAL:FCSB-UTA ARAD, SUPERLIGA SUPERBET (22.01.2024)

Zi perfectă pentru FCSB! Cum arată clasamentul, după ce CFR Cluj a fost învinsă de ”lanterna roșie” și Craiova, răpusă de Farul

Final de an în SuperLigă! Când se reia campionatul și meciurile din prima etapă din 2024

Clasamentul din SuperLigă, la final de 2023

Șase jucători, dați afară de la echipă, după Poli Iași - FCSB

Video Sepsi – CFR 2-1. Coșmar pentru trupa lui Mandorlini, care rămâne la 8 puncte de FCSB

Video Exclusiv Adi Popa a văzut FCSB - Hermannstadt 3-0 și a reacționat

adi popa

Ilie Dumitrescu a avut șase remarcați, după meciul FCSB - Hermannstadt: ”Dă tonul”

ilie

Video Universitatea Craiova - Poli Iași 2-2. Final dramatic de meci. Oltenii au avut un gol anulat în prelungiri

craiova

Gigi Becali, ferm cu MM Stoica: ”Păi, tu n-ai ceas?”. Nemulțumirea patronului de la FCSB

Anunțul făcut de Gigi Becali despre Mihai Lixandru, după ce l-a schimbat la pauza meciului cu Oțelul

Echipa etapei a 18-a din SuperLigă: numele care s-au făcut remarcate

Video Exclusiv Replica primită de Andrei Nicolescu, după ce a răbufnit la finalul meciului Sepsi - Dinamo

Video Universitatea Craiova - CFR Cluj 1-0. Oltenii obțin a treia victorie consecutivă sub comanda lui Ivaylo Petev

FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-CFR CLUJ, SUPERLIGA SUPERBET (2.12.2023)

Video Voluntari - Petrolul 0-0. Ambele echipe au terminat partida în 10 oameni

rg

Gigi Becali a numit cele două echipe care ”nu vor mai prinde play-off-ul” SuperLigii

Video Exclusiv Ilie Dumitrescu a dat verdictul, după Dinamo - FCSB 0-1

ilie-dumitrescu

Ovidiu Burcă nu s-a abținut, după Dinamo - FCSB 0-1: ”Sunt destul de epuizat”

Ce a spus David Miculescu, după ce a fost schimbat la pauza meciului cu Dinamo

miculescu

Video Petrolul - FC Botoșani 2-1. Valentin Țicu și Gicu Grozav, decisivi pentru gazde. Moldovenii rămân fără victorie

CFR Cluj a ratat o șansă ”de aur”! Așa arată clasamentul SuperLigii, la finalul turului sezonului regulat

CFR Cluj v FC Botosani - SuperLiga, Cluj-Napoca, Romania - 26 Aug 2023

Video FCSB - Rapid 1-2. Derby superb pe Arena Națională! Roș-albaștrii au avut un gol anulat pe final de meci

arena

Video Farul - FC Botoșani 1-1. Ultima clasată obține un punct pe terenul campioanei en-titre

FOTBAL: FC FARUL CONSTANȚA - FC BOTOȘANI, SUPERLIGA SUPERBET (05.11.2023)

Foto Cum a apărut Teodora Stoica în ziua meciului FCSB - Rapid

teodora stoica

Gigi Becali nu se mai teme înaintea meciului cu Rapid: ”Nu mai există la ora asta”