29 rezultate pentru eticheta

cm handbal

Conduceau la 6 goluri diferență cu 10 minute înainte de final, dar au plecat acasă! Aveau nevoie doar de egal

profimedia-0828634320

Video Urlete de durere! Handbalista Braziliei a suferit o accidentare groaznică și a fost scoasă cu targa de pe teren

brazilia

Video Argentina - Olanda 19-29. Campionatul Mondial de handbal masculin continuă! Toate rezultatele zilei

ARGENTINA v NETHERLANDS - IHF Mens World Handball Championship

Cristina Neagu, criticată de o legendă a handbalului românesc! Ce ar fi vrut să demonstreze prin absența de la Mondial

Leipzig, Germany. 11th Dec, 2017. Romania's Cristina-Georgiana Neagu reacting in disappointment after one of her team's attacks during the 2017 World Women's Handball Championship eighth-finals match between Romania and the Czech Republic in the Arena Lei

Video CM de handbal feminin | Danemarca - Germania 32-16! Toate rezultatele înregistrate duminică

handbal campionatul mondial 2021

Ce l-a nemulțumit pe Adrian Vasile în partida cu Puerto Rico + concluziile Lorenei Ostase, jucătoarea meciului

Lorena Ostase / Foto: Captură FRH

Video CM de Handbal Feminin | Franța - Polonia 26-16. Norvegia - Puerto Rico 43-7. Toate rezultatele

germania-handbal

Cristina Laslo, resemnată după eșecul dramatic cu Olanda. Ce detaliu a făcut diferența pe finalul jocului

laslo

Crina Pintea, mândră de colegele ei pentru atitudinea cu Olanda! Cum explică eșecul și ce se construiește la echipă

HANDBAL FEMININ:ROMANIA-INSULELE FEROE, PRELIMINARIILE CE 2022 (6.10.2021)

Video Exclusiv "Calm, calm!". Ilie Dumitrescu a trăit la intensitate maximă meciul cu Olanda. Ce l-a scos din sărite la final

ilie

Meciurile României cu Olanda, Puerto Rico și Suedia se văd în direct la Digi Sport! Programul partidelor din grupă

romania handbal feminin

Cristina Laslo, optimistă că România va merge în sferturile CM! Cum a comentat urmele de sânge de pe tricou

Cristina Laslo, în meciul cu Germania / Foto: Profimedia

Video CM de handbal feminin | Muntenegru - Slovenia 18-28. Scorul zilei: Olanda - Puerto Rico 55-15! Toate rezultatele

Declaraţii aiuritoare ale selecţionerului Ryde: "Felicitări echipei României pentru acest turneu"

ryde-1

Exclusiv "Japonia a jucat cu România la nivel de junioare 3". Reacţia lui Viorel Mazilu după ruşinea contra Japoniei

Viorel Mazilu

angola 10

Video CM de handbal | S-au decis semifinalistele! Danemarca, singura echipă cu victorii pe linie. Franța, prima înfrângere

handbal

Video Spectacol la Mondialul de Handbal: Qatar a revenit în forță, iar Suedia a spulberat Argentina

Ungaria

Video Festivitate de deschidere electrizantă la Campionatului Mondial de handbal masculin!

handbal masculin

Video Spectacol în vestiar! Bella Gullden a condus dansul calificării, după ce Suedia a ajuns în sferturile CM

dans bella

România a învins mereu Cehia la turneele finale. Prezentarea următoarei adversare a "tricolorelor". Meciul se joacă luni

cehia handbal

Martin Ambros a tras concluziile după victoria cu Paraguay: "Primul meci nu e niciodată uşor"