631 rezultate pentru eticheta

costel galca

Video Malaga - Espanyol 1-1. Gazdele au egalat dintr-un penalty acordat eronat

gol-espanyol

Gâlcă, bilanţ după 100 de zile la Espanyol: "Veneam de la o echipă ofensivă, câștigătoare, m-am adaptat"

galca 100 zile

Video Gâlcă, aproape de prelungirea contractului: "Atunci vom vedea ce jucători vor veni"

galca 1

Video Gâlcă, gest superb după victoria cu Athletic Bilbao. Premiere în acest sezon pentru Espanyol

galca d

Clauza care-i aduce lui Costel Gâlcă prelungirea automată a contractului cu Espanyol

galca-2

Video Espanyol – Athletic 2-1. Elevii lui Gâlcă au marcat de două ori în 3 minute

espanyol 2-1

Video Granada - Espanyol 1-1. Echipa lui Gâlcă a rămas la 5 puncte de zona retrogradării

bucurie espanyol

Gâlcă a pierdut cel mai important atacant, înainte de meciul cu Granada. Obiectivul lui Espanyol

galca granada

Catalanii au descoperit care e secretul formei fizice impecabile a lui Costel Gâlcă, la 44 de ani

galca antrenament

Gâlcă și-a scos elevii la restaurant înainte de meciul cu Granada. Bornă importantă pentru român

galca restaurant

Toți jucătorii care suferă de gastroenterită au fost convocați de Gâlcă pentru meciul de joi, cu Betis

galca

Ultima descoperire a lui Gâlcă, la Espanyol: “Mi-a dat mai multă încredere”

burguy

Alte probleme pentru Gâlcă: are 5 atacanți în formă, dar doar 3 pot juca. Pe cine lasă afară?

espayol galca

Gâlcă şi Espanyol, înaintea unei serii decisive: "Trebuie să luptăm în fiecare meci"

galca gijon

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Neville ne-a întors ”favorul” și ne-a făcut cadou un loc în preliminariile CL. Valencia, scor-record cu Rapid Viena

valencia

Contra a vorbit despre posibilitatea de a-i lua locul lui Gâlcă la Espanyol

contra galca

Gâlcă, după al doilea succes în La Liga: "Importantă e echipa, nu antrenorul. Jucătorii au caracter"

espanyol

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Totul pe cartea atacului! Espanyol putea câştiga la scor partida cu Deportivo. "Ne simţim bine acasă"

asensio

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Espanyol-Deportivo 1-0. În sfârşit victorie pentru Gâlcă!

espanyol deport

Gâlcă așteaptă ajutorul fanilor pentru prima victorie după două luni cu Espanyol

galca deportivo

Șefii lui Espanyol au ieșit public pentru a lămuri situația lui Gâlcă: ”Nu o să-l confirmăm din oră în oră. Am luat decizia”

costel galcA espn

Gâlcă: ”Dacă sunt demis? Întrebați conducerea”. Jucătorii l-ar putea salva din nou pe român

pau lopez

Spaniolii au anunțat numele înlocuitorului lui Gâlcă. Românul a rezistat doar 12 meciuri la Espanyol

glk-1

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Valencia-Espanyol 2-1. Prima victorie în La Liga pentru Neville; dezastru pentru Gâlcă

esp

Valencia-Espanyol, duel crucial pentru ambii antrenori. Gâlcă: ”Nu mă dau bătut ușor, am fost și sunt un luptător”

galca

Un fost antrenor al Realului, în cursa pentru postul lui Gâlcă

costel galca suparat

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Contra a analizat situația lui Gâlcă: "E într-un moment delicat. Depinde de un singur jucător"

Scăpat de demitere, Gâlcă ia măsuri la Espanyol

galca espanyol-1

Eșecul lui Costel Gâlcă

galca-4

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Dezastru pentru Gâlcă. Fanii i-au cerut demisia și au plecat de pe stadion după golul 4 cu Sociedad

galca panica

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Arlauskis, 8 goluri în 98 de minute! A greșit la ambele goluri ale lui Sociedad, Gâlcă l-a scos la pauză

arla

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Espanyol - Real Sociedad 0-5. Meci de coșmar pentru formația lui Gâlcă

galca-2

Ziua decisivă pentru Gâlcă? "Trebuie să câştigăm cu Sociedad şi să ieşim din această situaţie"

galca-1

a:1:{i:0;s:8:"Exclusiv";} Sprijin pentru Costel Gâlcă: "El este omul care mă poate ajuta. Ne dă multă încredere"

galca

Gâlcă riscă să fie demis, dacă pierde şi etapa viitoare: "Meciul cu Sociedad, ca o finală"

galca real-1

Gâlcă vrea să producă surpriza pe Bernabeu. Arlauskis, șanse mari să debuteze cu Real Madrid

arlak

Primul transfer cerut de Gâlcă: Arlauskis a trecut vizita medicală şi a fost prezentat de Espanyol

arla-3

Espanyol admite interesul pentru Ivan: ”Am întrebat de el. Nu suntem nici optimiști, nici pesimiști”

andrei ivan esp

FOTO&VIDEO Prima achiziţie pentru Gâlcă la Espanyol

oscar duarte

Gâlcă recunoaşte: "Îl vreau pe Ivan la Espanyol, dar nu sunt bani de transfer"

ivan andrei

VIDEO Gâlcă , după remiza cu Villarreal: "Este îngrijorător că nu câştigăm"

galca reactii

VIDEO Echipa lui Gâlcă, dezavantajată. Espanyol nu a primit două penalty-uri!

captura hents dos santos

Schimbări importante la Espanyol. Oamenii care l-au dorit pe Gâlcă au plecat

Chen Yansheng

VIDEO Espanyol - Villarreal 2-2. Echipa lui Gâlcă a fost egalată pe final

captura galca

Gâlcă nu se teme de provocări: "Dacă proprietarul vrea în Liga Campionilor, de ce nu?"

galca espanyol-2

Ţucudean nu regretă perioada Steaua: "Am luat trei trofee. Cu Dinamo am doar două"

tucudean steaua

Gâlcă vrea 4-5 transferuri la Espanyol. Noua conducere visează la Liga Campionilor

galca espanyol ucl

Gâlcă, la 6 meciuri fără victorie și la 4 înfrângeri la rând: ”Sunt îngrijorat”

galca d

Gâlcă va avea bani de transferuri. De luni, un nou patron pentru antrenorul român al lui Espanyol

galca-7

Gâlcă, în fața unui meci dificil la Getafe. ”Suntem sub presiune. Avem nevoie de cele 3 puncte”