cupa challenge

Ce victorie! CS Medgidia, cu un pas în sferturile Cupei Challenge

7

1

Video Potaissa Turda - Sporting Lisabona 24-30. Portughezii au câștigat Cupa Challenge

potaissa sporting

Video Sporting Lisabona - Potaissa Turda 37-28. Ardelenii au pierdut la scor prima manșă a finalei Cupei Challenge

potaisa

Video Ce performanță! CSM Bucureşti s-a impus cu 3-1 în faţa lui Trabzon, în turul finalei Cupei Challenge

csm bucuresti trabyon

Prima finală europeană pentru voleiul feminin românesc, AZI, în DIRECT la Digi Sport

csm-bucuresti-fales-bacsis

a:1:{i:0;s:5:"Video";} CSM Bucureşti - VC Wiesbaden 3-0. Calificare în semifinalele Cupei Challenge

csm volei

Duel românesc în primul tur al Cupei EHF: Dinamo va întâlni Energia Tg. Jiu

dinamo tg jiu

România a câștigat trei poziții în clasamentul coeficienților în handbalul masculin

hc odorhei handbal

VIDEO HC Odorhei a cucerit Cupa Challenge. Primul trofeu din istorie al harghitenilor

captura odorhei trofeu

HC Odorhei a fost învinsă de Braga la patru goluri, în turul finalei Cupei Challenge

HC Odorhei, în finala Cupei Challenge. Programul partidelor din ultimul act

hc odorhei putere

HC Odorhei - Benfica 31-29. Românii sunt cu un pas în FINALA Cupei Challenge!

6 goluri primite în repriza a doua! HC Odorhei s-a calificat în sferturile Cupei Challenge

VIDEO HC Odorhei - Cambridge 35-14. Victorie fără emoţii pentru harghiteni în faţa unei debutante

captura handal odorhei

VIDEO "U" Suceava - Pandurii Târgu Jiu 30-24. Antrenament înainte de Strovolos

pandurii handbal

VIDEO "U" Suceava - "U" Cluj 24-18. Oaspeții rămân pe ultimul loc în clasamentul Ligii Naționale